Entertainment

התמודדות עם הכספים שלך בבית כשאתה עובר לחו”ל

מעבר למדינה חדשה זו תקופה מעניינת: אתה מנסה לנווט בתרבות חדשה ואולי אפילו לנסות לגלות שפה חדשה. זה פשוט להתעטף בחלקים המהנים ולא להיזכר באלמנטים הפחות אטרקטיביים של להרוויח כסף בחו”ל, כמו ניהול הכספים שלך.

רוב הסיכויים שתמשיכו להיגרם בעלויות – כגון תשלום הלוואות או מיסים – שימשיכו ללכת עם חשבון הבנק שלכם. שקול להשתמש ברעיונות אלה כדי לסייע לפשטות של שינויים פונקציונליים של החיים במדינה חדשה:

פתח חשבון בנק בחו”ל

מדינות מסוימות, כמו איחוד האמירויות הערביות, זקוקות לחשבון בנק אזורי בגין תשלום משכורות; עם זאת, זה לא תמיד המקרה. אם תרצה לשמור על כל הכספים שלך במקום אחד, גלה אם תוכל להשתמש בחשבונות בנק ברחבי העולם עבור תשלומים. בדרך זו, אתה יכול להשתמש בחשבונך כדי לשלם עלויות רציפות מהבית תוך ביצוע בנקאות יומית והופק את הכנסותיך במדינת מגוריך החדשה. אם אתה קנדי, אתה יכול לפתוח חשבון בנק כלול TD, בו אתה יכול להפקיד צ’קים, אך לא לשלם חיובים על משיכות מכספומטים מעבר לים.

צור קשר עם מנהל הבנק שלך וגלה אם חשבון בנק בחו”ל זמין במדינה אליה תעבור, ואילו צעדים אתה צריך לנקוט כדי לפתוח.

קבל את אפליקציית הבנק שלך ופרטי קשר ברחבי העולם

אפליקציות הן פנטסטיות מכיוון שניתן להשתמש בהן בכל מקום בו תוכלו לגשת ל- WiFi. הם גם מוצפנים היטב בטלפון או בטאבלט שלך, ומספקים לך גישה לחשבונך תוך כדי תנועה. לדברי אקוס טורני, ראש ניהול מוצרים ב- MISYS, טאבלטים הם פנטסטיים לניהול כספים ומעבר לה.

“האזור הנוסף על המסך מאפשר פעילויות שאינן אפשריות אפילו במסכי טלפון קטנים יותר. נראה כי טאבלטים הם ערוץ כמעט הטוב ביותר עבור פעילויות מוניטריות מורכבות בהרבה: ייעוץ, חישובים ויישומים מקוונים או אפילו ניהול עושר, “אומר טורני.

כתוצאה מכך, הרבה בנקים משתמשים באפליקציות המותאמות לטאבלט, לכן הקפד לשאול את הבנק שלך אם יש להם כזה.

גלה מה מספרי הטלפון העולמיים לבנק שלך בקנייה כדי ליצור איתם קשר מחו”ל. שמור על המספרים מועילים – אתה אף פעם לא מבין מתי אתה יכול לדרישה לשלוח פירעון או לדווח על כרטיס בנק אבוד או נגנב.

קבל גישה לבנקאות שלך באינטרנט

אם עדיין לא נרשמת לבנקאות באינטרנט, זה הטוב ביותר לעשות זאת לפני שתלך. הרבה בנקים ישלחו את פרטי הכניסה שלך על ידי פרסום ותצטרך להיות בית כדי להשיג את זה. באינטרנט שירותי בנקאות נגישים בקלות בהרבה מדינות; עם זאת, חלקם לא יאפשרו לשלוח נתונים מוצפנים דרך רשתות טלפון ציבוריות. אם יש לך ספקות, צור קשר עם הקונסוליה או השגרירות האזורית לפני שתנסה לגשת לחשבון האינטרנט שלך.

קבל רשת אישית מקוונת

רשת אישית מקוונת (VPN) מאפשרת לאנשים להתחבר לרשת שעל ידי גורם אישי – כלומר כזה שאינו שייך לספק שירותים בכפוף לחוקים פדרליים. הם מאפשרים חיבורים בטוחים, הגנה על זהות ומיקום אישי, בנוסף לעקיפת אתרים חסומים. זה מועיל לחיות בחו”ל כשמנסים לגשת לאתרי אינטרנט מהבית המפנים מייד לכתובת אתר זרה – לדוגמה, להקליד ב- google.com אך נשלחים ל- Google.fr כאשר בצרפת. זה יעבוד גם עם בנקאות!

בחר את כרטיס ציוני האשראי האידיאלי עבורך

לא משנה מאיפה אתה בעולם, תמיד יש כרטיס ציוני אשראי נהדר לשימוש במסעות שלך. מדוע לא לתפוס כמה נקודות מועילות לאורך הדרך, או להחזיר מזומנים בכל הרכישות שלך. החשוב ביותר הוא לגלות כרטיסים שיש להם תועלת גדולה בהרשמה ותשלום שנתי נמוך (או לא). כרטיסי ציוני אשראי אמריקאים ובריטניה הם פנטסטיים לנקודות, אבל אם אתה קנדי, תצטרך לגלוש קצת יותר קשה.

ניסיון להבין את הכספים שלך בעת מעבר לחו”ל יכול להיות משימה מפחידה, אך עם מחקר מספיק, אין לך שום בעיה לגלות את הנסיבות הכספיות האידיאליות שיעבדו עבורך. בימים עברו, לאנשים היו הרבה יותר קושי לנסות לשנות את הגדות שלהם ועסקאות מלאות בחו”ל, אך עם החדשנות של ימינו והמידע שהתגלה באינטרנט, הרבה יותר קל מתמיד לדרוך את חייך למקום חדש ו בין אם אתם עוברים לסין כדי להציג אנגלית או סתם מחייבים חשבון מעבר לים לנסיעות, עם הרעיונות הבסיסיים הללו עליכם להיות מסוגלים ליהנות מההרפתקה, מבלי לדאוג כל כך הרבה על הכסף שלכם.

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא שותפה באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנחנו מבצעים עמלות אם אתהלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *