3 משקאות מעורבים חמים לערבי הקפאה

כאשר אנו מאמינים על קוקטיילים, בדרך כלל יש לנו משקאות צוננים, כדורי קרח כמו גם כוסות חלביות. עם זאת, גם משקאות מעורבים יכולים להיות חמים. הכי טוב לילות מדהימים, שלושת המשקאות החמים האלה יחממו אותך.

פעוט חם עם Aberfeldy 12yo Scotch

אתה יכול להאמין על פעוטות חמות כרק תרופות להצטננות, אולם עבור אוהבי הוויסקי, הם באמת אחד המשקאות המעורבים המתחממים ביותר בלילה קר.

תערובת המתיקות מדבש, זינג כמו גם מרירות מתבלינים, כמו גם האגרוף המוכר מסקוטש נהדר מעידים על הטריפטה של ​​פרופילי הטעם שאתה דרישה במשקה מעורב מתקיימים.

-15-30 מ”ל Aberfeldy 12yo Scotch
– תערובת פעוטות חמה של Gewurzhaus
– דבש לפי הטעם (בדרך כלל פחות מכפית.
– מים רותחים

1. תלול את הפעולה מערבבים פנימה חזיר תה במים החמים למשך 4 דקות.

2. ממיסים את הדבש במים החמים ואז הוסיפו את הוויסקי. מערבבים היטב כמו גם להתכרבל.

אם אתה רוצה להכין את עצמך לערבב את עצמך, פרוסות של ג’ינג’ר טרי, כמה שיפורות, תרמילי קרד כמו גם אניס כוכב, תירס פלפל שחור, אגוז מוסקט מגורד כמו גם מיץ לימון יביא לך כמה מהדרך.

אבל התערובת הפעולה החמה הזו של Gewurzhaus בסידני היא מדהימה.

אברפלדי בן 12 הוא סקוטש היילנד עם דבש על האף כמו גם על השפתיים. זהו ויסקי עשיר ועדין שהפיק תועלת מתקופת תסיסה ארוכה יותר מאשר טיפוסית.

תוויות הדבש הייחודיות יחד עם אלניות משובחות, כמו גם חדות כמו גם מבנה מאלכוהול ABV של 40%הופכים את זה לשותה פשוט מעצמו.

אבל הדבש של הוויסקי הזה מתחתן באמת היטב במשהו כמו פעוט. זה גם עובד יפה בצורה מיושנת או בחמוץ.

קנו את בקבוק אברפלי בן 12 מבקבוקים לאומית.

רום חמאה חם עם זהב של מת מת

זה אולי נראה קצת מוזר להכניס חמאה למשקה, עם זאת זה באמת עובד. חמאה מוסיפה עושר נהדר כמו גם חום למשקה, כמו גם את התבלינים הנוספים כמו גם הטעמים שאתה מוסיף מעלים את זה.

אבל תוך שימוש ברום מתובל באיכות הגבוהה ביותר כמו הזהב של מת מתם מבט המזקקה ב- Bathurst, NSW מגבר על מספר חריצים.

הנה המתכון המלא, עם זאת, בעצם אתה דואג חמאה, סוכר חום, קינמון, תבנית, וניל כמו גם של תכנית הרום הזה. אתה הופך את החמאה כמו גם תבלינים לסוג של בלילה, מוסיפים אותה למים חמים ואז דוקרנים עם הרום.

רום חמאה חם קיים בהתחשב בכך שלפני מלחמת ההסתמכות העצמית האמריקאית, כמו גם משקה בולט בשעות החורף. סביר להניח שהמתכון הזה הגיע מהמושבה של ניו אינגלנד, שם היו פשוטים רום כמו גם מולסה קנה סוכר מהודו המערבית.

רום באותה תקופה היה משקה האופציה לחלק גדול מהעולם – במיוחד בתוך האימפריה הבריטית הענקית, כך שיש מבצעים נהדרים משקאות מעורבים מאותה תקופה שעדיין בולטים כיום.

קנו כאן את בקבוק הרום המתובל הזהב של מת מתים מהספק המיוחד של המזקקה.

יין לבן משולב עם אוסי שיראז

כוס אדום היא תמיד מחזה מבורך כאשר הערבים הופכים לקריר, אולם יין לבן מושך עושה את הצעד הבא. עירוי חם זה של תבלינים כמו גם טעמים ליין הלבן מייצרים באמת את התרופה הטובה ביותר בחורף.

ליין לבן סחף יש המון שמות כמו גם אפילו הרבה יותר וריאציות ברחבי העולם. חלקם די מסובכים, אחרים פחות. כמו כן, אם אינך רוצה את כאב הראש של ביצוע תערובת משלך, יש כמה ערכות פנטסטיות שעושות הכל בשבילך.

באשר ליין, אנחנו באמת אוהבים את הריבה סכין את שיראז עם טעמיו העסיקים העסיסיים העסיסיים כמו גם גוף עשיר. זה גם במחיר למדי, וזה בהחלט מה שאתה רוצה כשאתה מכין יין מושך.

יש לנו את כל המתכון ליין לבן משולב ממש כאן כמו גם לזמן מוגבל, אתה מקבל יין לבן משולב יחד עם ספלי זכוכית Jam Jar עם כל בקבוק שיראז סככת ריבה שאתה קונה.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *