ארוחת בוקר פגוש כמו גם גילוי של עמק האנטר

אתה מבין כשאתה מקבל את השבועות האלה שלא נראים אמיתיים בדיוק כמה מהר הם הלכו? זה היה בשבוע שעבר. זה היה בננות.

למרבה המזל, אנחנו אוהבים בננות אז נהנינו מהלתי כל מה שקורה. אתה יכול לזכור שהלכנו למריסוויל בוויקטוריה האזורית בשבוע הקודם. ובכן, השבוע פשוט נעלם ביקרנו בעמק האנטר – אזור היין המוביל של ניו סאות ‘ויילס. באותו זמן בדיוק אנו מארגנים את הבית שלנו כמו גם מהלכי משרדים כמו גם מתכוננים לטיול בטסמניה בשבוע השני של ספטמבר.

החדשות הגדולות הן שרדנו. החדשות הטובות בהרבה הן שמספקות חומר אינסטגרם די משובח!

הנה השבוע שלנו פשוט נעלם בפלטפורמת הפוטושרינג האהובה עלינו:

עכשיו חזרנו לסידני, זה לא נראה אמיתי שאנחנו פשוט כאן. פורל בוקסטון כמו גם חוות סלמון בעיירה הבאה ממריסוויל, ויקטוריה. אתה יכול לבוא ממש כאן כמו גם לתפוס ארוחת דגים משלך או פשוט לתפוס סיר מזון כמו גם לצפות בדגים נכנסים לטירוף אכילה עם הרקע המרהיב הזה.

ביקור בחוות הדגים הזו הוא אחד הדברים המובילים שלנו לעשות כשאתה מגיע לחלק המדהים הזה של אוסטרליה.

כמו כן ברשימת הסיבות המובילות לנסוע למריסוויל, ויקטוריה היא הכונן. זה חלק מהשלוח השחור – קטע מתפתל מדהים של ביטומן שלוקח אותך עם יערות אלפיניים מדהימים אל ההרים כמו גם עם אזור יארה.

עוד בסידני, הלכנו לאחד המיקומים האהובים עלי לצלעות כמו גם המבורגרים. זה נקרא Ribs n המבורגרים למען האמת. מה אני יכול לציין – אני לא אוהב הפתעות אוכל!

הלכתי על המבורגר הצלעות החילוף האיטי (הטוב ביותר משני העולמות הטעימים) כמו גם גברת רומנטיקה בחרו בגרסת Bunsless-מתלה שלם של צלעות! אנחנו ממש כאן מסתובבים עם בן זוגנו ג’ס כמו גם אמא שלה בסניף זטלנד של RNB. בדוק את זה אם אתה אי פעם באזור. מעולם לא התאכזבתי.

איך השקפה זו? זה פשוט סנסציוני, לא?

זו התחזית מדלת המרתף של כרם של משפחת סקארבורו. מרחוק תוכלו לראות את הבלוף של סוף טווח השברון, שהוא שלוחה של הזן המפריד הפנטסטי המנהל את כל קו החוף המזרחי של אוסטרליה.

לא מיקום גרוע למצוא טעם יין מדהים, נכון?

אנחנו ממש כאן מבקרים באיאן ‘סקרבי’ סקארבורו כמו גם במשפחתו המקסימה. אנחנו לא יכולים לחכות להבין את האנשים המדהימים האלה קצת יותר – כמו גם את היינות שלהם! משק הבית של סקארבורו מייצר את התווית הביתית מאז שנות ה -70 כמו גם הם עומדים בסגנונות המסורתיים של האזור.

Scarborough Wine Co מפורסמת בזכות שרדונז שלהם – כמו גם כפי שאתה יודע, בדקנו את הרנסנס של טווח זה לאחרונה. אז אנו שמחים לראות מה קורה כאן.

אם אתה הולך ללכת לעמק האנטר, אתה יכול גם לעשות את זה בסגנון עם קצת רומנטיקה. זהו חדר האמבטיה המדהים שלנו באחוזת Vineyard המפוארת ממש לאורך הכביש מיינות סקארבורו.

לא רע, נכון? אתה אמור לראות את שאר הסוויטה!

הלילה, יש לנו מזל מספיק לאכול ארוחת ערב עם סקרבי עצמו, סאלי בתו, ג’רום בנו, כמו גם מתוכנית בת זוגו המדהים של בן זוגו. כמו כן היה לנו ההנאה לספק כמו גם לסעוד עם מארק כמו גם בלינדה סטפלטון, שמנהלת את אחוזה Vineyard Spicers. מארק הוא השף המנהל של בוטניקה, המסעדה שהיא חלק מהנסיגה כאן.

האוכל טעים עד כדי גיחוך, המדהימה של החברה כמו גם היין כל כך גדול שאנחנו באמת לא מסתכלים קדימה למחר כשאנחנו צריכים לעזוב.

שוב בחלל שלנו ב- Spicers, אנו נרגעים עם משקה מעורב בחינם שהובא על ידי אנשי המלון, כמו גם הפסיקות המתפצחות שהם פיתחו לנו בזמן שהיינו בחוץ.

בעבר אני לא מאמין שראינו באמת את היופי של עמק האנטר. עם זאת, איזור יין זה הסביר לנו על ידי אנשים אזוריים כמו גם על ידי אנשים בתעשיית היין, אנו מתחילים להבין על מה מיקום זה עוסק. אנחנו לא יכולים לחכות לחלוק איתך בקרוב את ההבנה החדשה שלנו.

שוב, חזרנו לסידני וגם חוגגים עם ארוחת בוקר ענקית.

למה אנחנו חוגגים, אתה יכול לשאול. ובכן, פשוט עברנו. כן, עזבנו לבסוף את אזור הסיביות שלנו בסורי הילס אחרי 10 שנים! אנו גם חוגגים מאז שהחברים המדהימים שלנו מסן דייגו – מונה כמו גם ברנדן – מבקרים. בדיוק בזמן לסייע להעביר כמה קופסאות!

רק צוחק. הם תזמנו את זה לחלוטין פשוט לצאת ישירות אל הפאב איתנו למשקה שהרוויח קשה!

הנסיעה החדשה שלי לעיר נראית קצת אחרת, אני חייבת לומר. אני שמח שעלי לנצל את זה. אני לא מניח שזה יהיה כיף למדי כשגשם גשם!

איך היה סוף השבוע שלך? איך הנסיעה שלך לעבוד? האם ביקרת אי פעם ביקב סקארבורו? ספר לכולנו אבוזה בתגובות!

תמונות מאת מר כמו גם גברת רומנטיקה דרך אינסטגרם: @mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.Butcher – חשבון האינסטה של גברת R כמו גם @AngryBastard כמובן!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *