שבוע של נסיעות בהשראת השראה!

ובכן, זה היה שבוע שליו במיוחד עבורנו כאן ב- Romance HQ. כל כך שלווה למען האמת שלא באמת עשינו שום דבר ששווה לשים אפילו באינסטגרם!

אבל אל תדאג, זה בהחלט הרוגע לפני הסערה. אתה רואה בשבוע הבא אנחנו יוצאים לבדוק את החלק של Borneo, אז סבר את עצמך למתקפה באינסטגרם!

אני מאמין שסביר להניח שזו הסיבה שהיינו די שלווים בכל הסיבוב; אנו מכינים את עצמנו לטיול הבא הזה. כמו כן היו הרבה נסיעות בחיינו לאחרונה. בשבוע שעבר בשבוע שעבר גברת רומנטיקה כמו גם הייתי באירוע דיבור בעיר בשם Tourism Egrade.

מתארח על ידי הולי גלברייט המעניינת, שמנהלת פודקאסט מצוין באותו שם בדיוק, מושב שדרוג התיירות הזה היה הכל על מותגי תיירות העובדים עם סופרי בלוגים כמו גם מומחי רשת חברתית, כמו גם בניית יחסי עבודה חזקים.

זה היה כל כך מרתק כמו גם הדוברים – סופי בייקר מ- Wanderlust Union, ג’יין גורמן המדהימה מעולם הציוצים של האישה ואחד הדוברים המהירים ביותר שאי פעם סיפקתי – אנג ‘תומפסון מ- Travelmedia Australi סופרים כמו גם חברות נסיעות חושבים.

וודא שאתה בודק את ערוץ הפודקאסט של הולי כאן.

אז חוץ מזה, פשוט עבדנו כדי להביא לך את סיפורי הנסיעות העדכניים ביותר שלנו. אם עדיין לא עשית זאת, וודא שאתה בודק את הצעות האוכל שלנו מהטיול האחרון שלנו בביירון ביי – ממש כאן 7 אזורי האוכל המובילים שלנו כמו גם את מה שאכלנו.

כמו כן, אל תחמיץ את הערכת המלונות הנוכחית ביותר שלנו – זו מעשה מתאילנד. אתר הנופש המקסים של אלנטה פוקט כמו גם מועדון הבריאות היה כל כך מדהים שאפילו עשינו טיול וידאו של כמה מהווילות.

אז לא הרבה יותר מתעכב-אנחנו הולכים ישירות לתמונות לתפוס הנסיעות שלנו שפרסמנו באינסטגרם במהלך השבוע האחרון.

סיכום הנסיעות השבוע

בכל שבוע אנו חוזרים אחורה בזמן על כמה מיעדי הנסיעות האהובים עלינו המשתמשות בתמונות שלא נראו מעולם של מסעותינו. כאן הסתכלנו אחורה השבוע.

אחד החלקים האהובים על כל הזמנים שלי בפריס-גם כשהוא צפוף-הוא נוטרדאם. אידיאל הבניין הזה באמצע הסן כל כך יפה. היינו צריכים לראות את הקתדרלה הגותית הזו כל כך הרבה פעמים ובכל זאת זה עדיין מדהים אותי בכל פעם שאני מסתכל על זה.

כפי שאתה יכול לדמיין, גברת רומנטיקה כמו גם אני מעריצים ענקיים של פריז, כמו גם כתבנו קצת על העיר המדהימה הזו. כאן יש כמה מהדברים שפרסמנו על עיר הרומנטיקה.

עיירת הגבעה פרוגיה – מימון האזור האיטלקי באומבריה – היא לא רק עתיקה, היא גם מדהימה לחלוטין. לא התארגנו לעצור ממש כאן בטיול הדרך הראשון שלנו עם איטליה, עם זאת עשינו, כמו שאנחנו כל כך שמחים על זה.

בסופו של דבר עלויות הלילה במלון ארמון ברופני בסמוך לקצה העיר. זה אימת שהוא אחד המיקומים המקסימים ביותר שהשארנו בטיול שלנו. הנה הערכתנו למלון – בדוק את הבריכה – הוא מפותח מעל החלק העליון של חורבות אטרוסקניות עתיקות. מדהים!

גברת רומנטיקה כמו גם האובססיה שלה לצילום דלתות פוגעות בפתק גבוה בכל פעם שאנחנו הולכים לטוסקנה. זה כמו הבית הרוחני של האובססיה שלה. נראה כי כל בניין – מהאחוזה הגדולה ועד הדירה המפוררת ביותר – מונפק דלת מקסימה.

להלן כמה דלתות רבות יותר ש- MRS Romance זיהתה בטוסקנה, כמו גם כמה רעיונות צילום יוצאי דופן לייצור סדרה של תמונות הנסיעות שלך.

עיירת Bit Harbour סנט טרופז בריביירה הצרפתית מדהימה לחלוטין. עם השקיעה נראה כי בנייני אבן החול הישנים זוהרים באור הזהב הזה, כמו גם מי הנמל מגבירים הכל! למרות הפופולרית בזכות קהילת מועדון היאכטות שלה, סנט טרופז עדיין שמר על רוחו המקורית כמו גם ביופי העולמי הישן.

מסדרת הגלויות שלנו, הנה הגלויות שלנו מסנט טרופז מפרסמות כמו גם את ההצעות שלנו מה לעשות כשאתה בעיר החוף הסנסציונית הזו.

להסתובב ברומא זה כמו לבדוק את המוזיאון הגדול בעולם. בכל מקום שאתה הולך אתה מגלה משהו אחר בעל רלוונטיות היסטורית עתיקה. רמז לתרבות המדהימה של המדינה הזו כמו גם למורשת.

כמו כן אתה מגלה מיקומי סיביות כמו חנות עתיקות ישנות זו באידיאל בלב אחד החלקים העתיקים ביותר של רומא שנקראים פונטה ליד נהר הטיבר הפופולרי. מדברים על גן עדן של אינסטגרם!

חקר הערים המוקפות בטוסקנה הוא צורך לכל אדם שנהנה מטיולים אירופיים. זה חלק מהעיירה המעניינת וולטררה – שהפכה לאחרונה פופולרית בזכות הקמיע שלה על אותה דמדומים של סאגת הערפדים. אנא אל תשאל אותי בדיוק איך אני מבין את זה. זה גם מביך.

וולטררה היא עיירה מוזרה עם זאת, כמו גם יש תחושה שונה במיוחד מאשר חלק גדול מהערים העתיקות הללו בטוסקנה. אולי זו האמת שאתה יכול לאכול ארוחת ערב בכלא הביטחון הגבוה הוא נכוןRe – מבושל כמו גם מוגש על ידי אסירים! כמו גם אתה צריך להזמין זמן רב יותר קדימה.

להלן המאמרים שלנו בנושא וולטרה כמו גם טוסקנה – אם אתה פונה לחלק זה של איטליה או רוצה לראות איך זה כאן, המאמרים האלה הם חובה!

זה נראה כמו גב לכל החיים שהיינו ביוון האחרון. זה היה לפני זמן מה, אולם אולי זה מאז בדיקת האיים היוונים כל כך עולמיים. זה מנמל זקינתוס – או זנטה כפי שהוא ידוע גם כן. בעיירה עצמה אין המון מבנים או עיצוב ישנים שרואים בעיר הרבה עיירות יווניות מכיוון שהאי נהרס עם זאת על ידי רעידת אדמה משמעותית בשנות ה -50.

ובכל זאת, זו עיירה סנסציונית לראות כמו גם כל כך מלאה בתרבות היוונית. הנה מה שקיבלנו כמו שהיינו בזנטה.

מבין כל הערים בכל העולם, זה צריך להיות הגדול ביותר. בעיר ניו יורק יש את ליבנו, נשמתנו כמו גם היצירתיות שלנו בכף היד המטורפת, הסואנת, המדהימה והמעניינת שלה. אנחנו לא יכולים לחכות לחזור לשם, שאולי לא כל כך רחוק לעתיד … עם זאת נשאיר את זה רק תלוי שם!

הנוף הזה מראש האימפריה ציין בניין הוא בלתי מנוצח לחלוטין … אם כי מרכז רוקפלר גם די מדהים.

כתבנו הרבה על ניו יורק – אז הנה הכל. מאיפה לאכול כמו גם לשתות, עד בדיוק איך לנצח את התורים כמו החלק העליון של הבניין הזה. כולו שלך!

אז איך היה השבוע שלך כמו גם סוף השבוע? היה לך גם שליו, או שהיה לך משוגע בן 7 ימים? ספר לנו על זה בתגובות למטה!

אל תצליחו לזכור לאינדיקציה לא פחות מהניוזלטר הרגיל שלנו שאני שולח כל יום שישי. במאמרים של המאמרים של השבוע של השבוע על המתרחש איתנו.

אנו גם מספקים לך הודעה מיוחדת בכל סוג של תחרויות שאנו מנהלים או בחינם שאנו מספקים.
לחץ ממש כאן כדי לקבל את הידיעון שלנו כמו גם את ספר האלקטרוני החינמי שלנו בנושא נסיעות.

תמונות מאת מר כמו גם גברת רומנטיקה באמצעות אינסטגרם: @mrandmrsromance.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *