חגיגת כופתאות בסין!

לפני שבועיים בחרנו להראות לחברינו הסינים הטובים את השיטות המערביות של מנגל כמו גם פיקניקים, רעיון זר ממש בסין. היה להם תקופה מצוינת כמו גם רצו להראות לנו משהו מיוחד מהתרבות שלהם. אז הם הזמינו אותנו, ג’וני, גדלו כמו גם את קולין לאחד מבתיהם כדי להראות לנו בדיוק איך להכין כופתאות!

לומד בדיוק כיצד להכין כופתאות מכמה מקצוענים!
אנו אוהבים לאכול כופתאות כמו גם כופתאות חלקיות, אז חונכו אותנו בדיוק כיצד להכין את האוכל המועדף עלינו ממש כאן בסין היה מושלם.

כמה קשה עשוי באמת להיות כופתאות?

כל מה שהיינו צריכים לעשות זה לקחת חתיכת בצק עגולה, לשים מעט מים סביב הקצה החיצוני, למלא אותו בכף מילוי (עשוי חזיר, ביצה, פטריות, סלרי כמו גם תבלינים), קפלו אותו לשניים כמו כן, אז סגור את צורת חצי הירח על ידי קיפול כמו גם צביטה של ​​הצדדים.

איך נראית הכופתאות שלי?

זה נראה קל, עם זאת זה לוקח טכניקה רבה.

עבור חברינו הסינים, זו הייתה משב רוח, אולם עבורנו זה היה בלגן. עטיפות הכופתאות שלנו נשברו, לא מקופלות כראוי, ממולאות וגם מלאות כמו היו בהן חורים. החברים הטובים שלנו המשיכו לציין את שלהם היו “פיאוליאנג” (יפה או מרשים) כמו גם שלנו היו “בו האו” (לא טוב), וזה היה נכון!

מגלגל את בצק הכופתאות ביד
בסוף כל הגלגול, המילוי, הקיפול, הצביטה כמו גם הפריחה, סיימנו עם מגשים מלאים כופתאות רק מחכה להרתיח.

כופתאות בסגנון וונטון מגולגל בצורה מושלמת
לא רק שהיו לנו כופתאות טריות, עם זאת היה לנו מרק טופו תוצרת בית כמו גם מרק עדשים טעים. כולנו ישבנו סביב השולחן המעגלי ומפטפטו כמו גם חגיגה על היצירות שלנו, מפסיקים לאכול רק כדי לצחוק על כופתאות נורא שנפלה רק על ידי התבוננות בזה, רבים ככל הנראה עשו אותי או ניק.

עשינו זאת! בדוק את הכופתאות שלנו

הקבוצה מאיתנו נהנית מהיצירות שלנו
היינו מפונקים מאוד על ידי חברינו הטובים כמו גם לאכול את האוכל הטעים והאותנטי העשוי מגרד הייתה באמת חוויה סינית שלעולם לא נשכח. הממ, אני שואל מה הם יראו לנו בהמשך?

הנה סרטון מהיר של מסיבת הכופתאות שלנו:

בלוגי נסיעות בסין

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו וכן לרכוש מאותם קמעונאים.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *