שייט יוקרתי של גולט בטורקיה

טורקיה היא מדינה מדהימה שיש בה המון חורבות היסטוריות, מיקומים רואים באתר כמו גם אטרקציות אזוריות. עם זאת, אין שום דבר אידילי כמו שייט גולט יוקרתי בטורקיה. לאחר שעלה לגולט יוקרה טורקיה, הנוסעים מבלים את ימיהם בהפליגה בקו החוף המדהים, בודקים עיירות כמו גם כפרים סטנדרטיים קטנים, חווים נופים מדהימים, כמו גם לבעוט בסגנון. במדינה זו יש המון היבטים שמקורם בתרבויות מערב אסיה, כמו גם באזור המזרח המרכזי, כמו גם במידה מסוימת, מזרח אירופה, שרק מראה שיש כל כך הרבה מגוון בתרבות כמו גם במורשת להיחקר כאן.

חוויה מיוחדת זו יכולה לקחת אותך למסע עם הים האגאי כמו גם הים התיכון שמובנים גם הם על ידי הכינוי שלהם לחוף טורקיז. הכינוי נובע מהאמת שהים הוא כחול ברור ומרגיש שמשנה את גווני הטורקיז שלו, תלוי בזמן היום. ימיך יהיו מלאים בהרבה פעילויות כמו גם בדרך שלך עצמה ניתן להתאים לטעמכם. אתה רואה לצאת כמו גם מתחיל את השייט שלך מאחד משלושת האזורים העיקריים להפלגות כחולות בטורקיה: Fethiye, Marmaris או Bodrum, כמו גם לבדוק את המון ההריסות ההיסטוריות כמו גם את האטרקציה האזורית או אולי להתרחק ממנה המונים על כמה מפרצים אישיים. כל ההפלגות יכולות להימשך שבעה ימים ומעלה, כמו גם הרעיון העיקרי הוא באמת ליהנות מהחיים על הים מהקצה הגבוה של הגולט המשגע לבחירתך.

ברגע שתקפוץ על סיפונה של הסירה המתקדמת שלך תראה שכל סנטימטר נוצר להפליא כדי לספק את הרמות הגדולות ביותר של יוקרה כמו גם נוחות. החלקים הפנימיים כמו גם החלקים החיצוניים של הסירה הם שניהם מעולים באופן דומה, מקושטים בפרטים מתוחכמים המעניקים תחושת מרווח. הרבה סירות גולט מתקדמות מגודלות בגודל של 112 רגל עד 164 רגל (34 עד 50 מטר), כמו גם לכל אחת מהן יש בין חמש כמו גם שמונה בקתות אלגנטיות. בתוך בקתות אלה תוכלו לגלות חדרי אמבטיה צמודים, מבצעים נהדרים של שטח לרכוש אישי כמו גם בגדים כמו גם שירותים מתקדמים הדרושים לנוחות מירבית. להרבה גולשים יש מיזוג אוויר בפנים, אם כי בדרך כלל הם אינם נחוצים, במיוחד בעת הפלגה. הגולעים הללו הם ללא ספק בין כמה מהגולעים המצוינים ביותר בטורקיה כיום. אזורים חיצוניים מספקים לעתים קרובות הרבה יותר ממקום מספיק לשעות הפנאי, בעוד שהסיפון מחזיק בפינות אוכל ממוקמות המושלמות לחברתיות עם החברים שלך כמו גם אהובים במהלך שייט גולט.

במהלך המסע, תלך עם צוות המומחים שמורכב בדרך כלל מהקברניט, שיהיה לו את כף היד שלו. יש גם השף האישי, שיכין את כל הארוחות המעודנות המוגשות על הסיפון. השירות תמיד יהיה כמו הדרישות הגדולות ביותר מכיוון שהנוחות שלך כמו גם האבטחה היא תמיד בראש סדר העדיפויות העיקרי.

אנשים רבים לעתים קרובות יש את התפיסה השגויה שהם יהיו עייפים במהלך הפלגות גולט, וזה לא נכון. גולשים יוקרתיים מצוידים בטרקלינים מרווחים, סיפונים גדולים שיש להם ג’קוזי או בריכה קטנה להרגעה, כמו גם לילות מקסימים מתחת למיליוני כוכבים. גם סירות אלה מציעות צעצועי מים מהנים כמו מגלשי סילון, לוחות ההנעה, הקיאקים, כמו גם צעצועים אחרים שהכי טובים למי שרוצה להישאר פעילים כמו גם ליהנות על המים. כשאתה מסתדר בכיף בגולט בזכות סירת המנוע המנועת, אתה יכול להילקח לחוף כדי לבדוק אתרי נופש בחוף כמו גם אתרים היסטוריים, סורגים, או כל העדפתך היא ליום המסופק.

סוג זה של שייט יוקרתי נוצר רק כדי לספק לכולם על הסיפון חווית שייט בלתי נשכחת, כך שכולם באמת נהנים בנוחות כמו גם באווירה מתקדמת במהלך כל השייט.

שייט גולט המתקדם יאפשר לך להירגע כמו גם ליהנות מחופשה בלתי נשכחת עם אלה שאוהבים את שלך שתוקיר עד סוף חייך.

קָשׁוּר

5 רשימת מכולות מיקומים ים תיכוניים שאתה דורש לבקר בהסכמה סביב הים התיכון הוא חוויה מעניינת, בכל מקום שאתה בסופו של דבר. בשום מקום אחר בעולם לא מתגאה באוסף כה גדול כמו גם שונה של יעדים סנסציוניים, במיקום כה קטן (יחסית) קטן ונגיש. מתרבות גבוהה כמו גם היסטוריה עתיקה ועד ערעור טבעי סנסציוני כמו גם חוויות ארוזות באדרנלין, יש לים התיכון …
27 באוגוסט 2022 ב”אירופה ”

תוכנית נסיעות במדינה של אמיש בלנקסטר, פייף שאתה מנסה למצוא טיול דרך פנטסטי בסוף השבוע בצפון -מזרח באביב הקרוב, חשוב על לנקסטר, פנסילווניה. ממדינת אמיש, למסילות ברזל כמו גם למוזיאונים, לפארקי ההנאה, תוכנית הנסיעות הזו היא כיף בית פנטסטי – במיוחד אם יש לך צעיר, טnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *