Entertainment

KABAK: צלייה בטורקיה

טורקיה. לא רק שזה הארוחה המועדפת שלי, אבל עכשיו זה בסופו של דבר להיות אחד המדינות המועדפות שלי. אחרי מסע המעבורת הארוכה שלנו מיוון אל עיר הנמל של מרמריס בטורקיה, הלכנו עם השקיות הכבדות שלנו על 4kms למלון שלנו. שוב, בזכות booking.com, היה לנו בית עם Wi-Fi, ארוחת בוקר, כמו גם בריכה גדולה עבור $ 11.

היינו כל כך מותשים מהמסע הארוך שהתיישבנו תמורת נמוכה של 3 שעות, התעוררתי לארוחת ערב, כמו גם חזרה הביתה למיטה! Marmaris היה עיר נמל טוב, אבל זה בעצם זה היה רק ​​מיקום עבור כל בריטניה לאסוף. כל מה שהוקם עבורם: Footie Games משחק כל המסעדות, ארוחות בוקר אנגלית מלאה – כולל חזרה בייקון (למרות שזה מדינה מוסלמית!), דגים, כמו גם צ ‘יפס על רוטב HP מיוחד, בפועל, שעועית אפוי, ארוחות בוקר סקוטית סך הכל עם פודינג שחור … וכו ‘. זה היה מלכודת נוסעים הכוללת.

כל חנות שציינה את החוף היתה בית קפה אינטרנט, חנות מזכרות, סוכנות הנוסע, מסעדה המערבית, בר או חנות בגדים. הסתובבנו, והלכנו לתערוכה במהלך היום, כמו גם זה היה בעצם. לא סוג העיירה שלנו.

טורקית תענוגות לקנות במרמריס, טורקיה

אחרי 2 לילות עברנו על מנת לגלות איפשהו הרבה יותר מבודדים, שלווה, כמו גם מקומי. בחרנו בעיר לאורך הים התיכון שנקרא “קאבק”. אם אתה מחפש אי שם את השביל מכות במערב טורקיה, זה המקום. לקחנו אוטובוס ממרמריס לפטייה, לאולודניז, ועד לקאבק, כמו גם אז נכנסו לנתיב סלעי בן 2 ק”מ למקום שבו היה “מחנה”. השטח כולו היה מדהים, מרהיב בהחלט.

אנחנו כל כך אסירי תודה שבחרנו ללכת עם כל המאמץ להגיע למקום הזה. המיקום נקרא Shambala, כמו גם היה מחנה להגדיר לחלוטין בטבע, באזור לא מפותח לחלוטין, מוקף עצים, להגדיר בצד של צוק טהור עם נוף מצטיינים של הים התיכון למטה, כמו גם צוקים ענקיים צַד.

היה לו היפי, צונן החוצה, כמו גם היה כל כך יוצא מן הכלל בסופו של דבר עלויות 5 לילות שם. מיקום זה אידיאלי לתוכנית תקציב תרמילאים. המחנה היה סך הכל עם צריפים, בונגלוס, אוהלים, מסעדה באתר, בריכה, אזור צ’ילאוט, כמו גם בר. בחרנו צריף בחלק האחורי של המחנה, הרחוק ביותר על הצוק עם הנופים הטובים ביותר של הים. היה לנו אפילו לשירותים בתוך הצריף שלנו, כמו גם אינטרנט יתוש כדי לכסות את המיטה … אשר אהבתי כי לא היה חלון או כיסוי בצד הקדמי של הצריף, כל דבר יכול (ועשה) להיכנס!

היתה לנו אירוע עכביש. חיה גדולה, שחורה, זוהרת, מפלצתית של ארכניד … ובכן, גודלו של כף היד שלי בכל מקרה. לא יכולתי לישון לשמור על זה על הקיר מעל ראשינו, זה לא היה ברשת אז זה בהחלט צייד. היינו צריכים לקבל אחד העובדים למצוא כמו גם לחסל אותו מן המקום. לא היו לנו עוד בעיות, אמרו תודה לאלוהים.

לנו על האוטובוס מ Fethiye כדי Kabak, טורקיה

ניק הליכה במורד המצוק למחנה שמבלה היפה שלנו, קאבק, טורקיה
דאריזון נהנה מהנופים של הים התיכון מהבריכה במחנה שמבלה, קאבק, טורקיה

בכל בוקר, כמו גם לילה מזנון גדול של מזון הוגש, כמו גם נכלל במחיר של החדר. הארוחות היו כל כך טעימות, כמו גם מבושל על ידי שף אזורי אז הצלחנו לנסות מנות טורקיות שונות. לארוחת הבוקר היו לנו גבינות אזוריות, מלפפונים, יוגורט, לחם טרי, ביצים קשות, דגנים (הם קורנפלקס מחשבה על מקומי?) Gozleme (פנקייק טורקית) אפוי עם תרד כמו גם גבינה, כמו גם תה.

ארוחת הערב היתה בחירה אחרת בכל לילה. הארוחה המועדפת שלנו היתה הראשונה מאוד; כשהיינו האנשים היחידים שהייתו במחנה. הוגשנו טונה שנלכד טרי מבושל עם תבלינים, פרוסות של חצילים מגולגלים כמו גם בגריל עם גבינה בפנים, פטריות מטוגנות, אורז, סלט ידידותי לסביבה, פירות אזוריים (סוג של משמש מרק ברוקולי, לחם גם באשר לקינוח … שוקולד רבים של פודינג שוקולד עם שבבי קוקוס על גבי! וזה באמת טורקית, הם מובנים עבור פודינגים שלהם. כל לילה הארוחות היו פנטסטיות, כמו גם ניסינו מנות שונות.

בילינו הרבה זמן קריאה, כמו גם suntanning ליד הבריכה. כמה ימים הלכנו 20 דקות במורד עם המפרץ היפה ביותר לשחייה. הנושא היחיד היה לא היה שום סוג של צל ולכן לא יכולנו לבלות כל הזמן שם. הים היה הטמפרטורה האידיאלית, המים הברורים ביותר, רבים, כמו גם מוקף צוקים טהורים מסביב.

Nickwalking down to the spectacular beach on the Mediterranean, Kabak, Turkey

The gorgeous beach at Kabak, Turkey
Another day we chose to go to Butterfly Valley. It’s extremely touristy as well as is expected to be the nicest beach ever. So, we set off…2kms up the hill from our camp to the primary road, hitch-hiked with an English man from Liverpool to the top of the Butterfly Valley as well as then started our good down to the beach. It wasn’t easy, nor was it extremely safe, however it was the most exhilarating hike yet. The descent was on a narrow, rocky path, which zigged as well as zagged directly down the sheer 400m high cliffside. In the steepest as well as many harmful parts, there were ropes fixed to the rocks to assist the climb down. We didn’t discover everything that difficult descending from the top, it took about 30 minutes.

Nick looking down at the Mediterranean, a extremely steep climb down. Kabak, Turkey
Nick utilizing the ropes to descend down the steep cliffs at Kabak, Turkey

זָהִיר! climbing down to Butterfly Valley, Turkey
Literally when we were off the cliff as well as making our method to the beach, 5 huge trip boats pulled up, blaring music, bbq’ing on board, the trip guide yelling from a megaphone, perfect. They poured onto the beach in hoards, English, French, German, Spanish, Asian, you name it, they were on the boat! even so, we didn’t believe the Butterfly Valley was almost as good as our beach back at Kabak. So, we went for a swim to awesome off from the hike as well as headed back to deal with the daunting trek back UP the cliff. It was challenging going up, we took numerous breaks as well as it took us about an hour. I don’t believe we’ve sweat that much in a long time!

hiking back up the sheer cliffs, Kabak, Turkey
Once at the top we waited for a bus, none came. We tried to hitch-hike, nobody would stop. So, we started walking back in the warm of the day (over 30 degrees). So far in Turkey it’s been over 30 degrees every day.  We walked for about 4kms as well as then lastly somebody chosen us up as well as took us to the turn-off to our camp, where we walked the 2kms down.

Along the method we saw a indication for “free spring water” so we stopped in to fill up our water bottles. We ended up having fantastic conversations with the owner as well as his buddy who was going to from Istanbul, her English was perfect. They were both so kind as well as hospitable. They provided us fruits from his garden as well as then just as we were believing we’d state goodbye as well as bring on, lunch showed up!

They shared their meal with us stating “things are much more gorgeous when shared”. We had Turkish pizza, eco-friendly salad made of fresh organic components from his garden as well as a chilly soup made of yogurt, cucumbers as well as mint. כל כך טוב! We thanked them as well as took our heavy, exhausted legs back to our location as well as instantly into the pool. A fantastic day.

After a few days there, we satisfied up with one more Canadian, Kyle from Vancouver. Nick as well as I were able to download the hockey game as well as the three of us viewed it on the laptop one night with some beers. The tranquil yoga retreat area was sometimes disturbed by us yelling at the screen! All the locals were thinking about what we were watching. However, when they realized it wasn’t soccer, they brought on.

Nick as well as our new Canadian friend, Kyle, enjoying some beers as well as the Stanley cup Finals, Kabak, Turkey

After a fantastic 5 nights there, we chose it was time to relocation on. We were eastbound for the town of Olympos, understood for its treehouses as well as bungalows in the forest! seems like one more fantastic location to relax.

כמו פוסט זה? להצמיד אותו!

Disclaimer:Goats On The road is an Amazon partner as well as likewise an affiliate for some other retailers. זה מרמז שאנחנו עושים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו, כמו גם לרכוש מן הקמעונאים האלה.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *