שש דרכים לטייל בקייט הרפתקנית הרבה יותר בר -קיימא

מורכבת מקישורים מסונפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

פוסט התוכן האיכותי ביותר הבא מובא אליך על ידי AIG Travel Guard. כאשר התבקשתי לארח יחד את הסולו של AIG ואת צ’אט בטוויטר בר-קיימא ולכתוב על נסיעות בר-קיימא לכאן, שמחתי מדי להשתתף. אני מקווה לראות אותך בצ’אט ביום שישי!

כולנו יכולים לעמוד לעשות טוב יותר כשמדובר בטיול בר -קיימא. יש בזה הרבה יותר מאשר לבחור במלון ירוק ולכבות את המים כשאתה מנקה את השיניים.

הקיימות, בבסיסה, נוגעת להשפעה חיובית ככל האפשר במסעותיך. זה מרמז על קבלת החלטות חמלה לגבי היכן לבזבז את כספך, כיצד לשמור על הסביבה וכיצד לקיים אינטראקציה עם המקומיים ברכישה כדי לעזוב את היעד במצב טוב או טוב יותר מאשר איך מצאנו אותה.

איך נוכל להשפיע הכי חיובית כמטייל? הנה כמה עצות.

תמכו בחברות קטנות בכל פעם שתוכלו.

כמעט בכל אירוע, אתה יכול להתנער משרשראות לטובת בחירת עסק מקומי קטן. כשאתה עושה את זה, אתה בעקבות שהכסף ייכנס לכיסם של יזמים מקומיים, לא מנכ”לים שבאמת לא זקוקים לבית חמישי.

בנוסף, קח זמן לתמוך בחברות קטנות רבות ככל האפשר, במיוחד כאשר הוא נוגע לאוכל וקניות. אתה עלול למצוא את חנות הטקסטיל הפנטסטית ביותר במסעותיך ורוצים לרכוש משהו לכולם במשפחה שלך – ובעוד שזה פנטסטי עבור האנשים שעובדים בחנות הטקסטיל, זה פחות מאופטימלי כשאתה יכול לרכוש דברים מכמה חנויות שונות ו

חנך את עצמך לבעיות קיימות מקומיות לפני הטיול שלך.

אם אתה מבצע מחקר כלשהו לפני הטיול שלך, אל תסתכל רק על המסעדות המדהימות וקהילות ההיפסטרים – קרא גם על סוגיות מקומיות וכיצד הן עשויות להשפיע על הטיול שלך.

יתכן שלא תהיה מודע לכך שיש ביעד ביעד שלך, למשל, וכי יש לשמור על מים אפילו הרבה יותר מקרוב מהרגיל. אם יש אבטלה משמעותית, הדבר עשוי להוסיף לכמות משופרת של חוסר בית.

אחת הדוגמאות המשמעותיות ביותר לכך היא רכיבה על פילים במדינות אסיה שונות. טיולי פיל, לא משנה היכן הם נעשים או איזה סוג זה, הם סוג של אכזריות של בעלי חיים. אין דרך להכשיר פיל שייתן טרמפים מבלי להתעלל בהם, ואף מקום המספק רכיבות פילים צריך להיות נתמך כלכלית.

אחד הדברים הטובים ביותר בלוגרי הנסיעות שעשו אי פעם הוא ליצור מודעות המונית לגבי האכזריות של טיולי הפילים. בגלל מאמציהם, מאות אם לא אינספור מטיילים נמנעו מאז טיולי פילים.

לנסוע ברציפות במידת האפשר.

בעולם אופטימלי, אף אחד לא היה עף, לעולם. אבל אם זה היה המקרה, מעטים אנשים היו נוסעים, אי פעם. אמנם טיסה בדרך כלל בלתי נמנעת, אך ישנן דרכים להפחית את ההשפעה הסביבתית שלך.

שקול לקחת טיסות ישירות ולא טיסות עקיפות כשאתה יכול. שקול לתרום לתוכנית איזון פחמן, שנדמה כי החדשים צצים על בסיס קבוע.

ברגע שאתה מגיע ליעד שלך, היצמד לתחבורה ציבורית, השכיר אופניים, קח מוניות משותפות או ללכת בכל פעם שאתה יכול. אם אתה נוהג, בחר מכונית היברידית במידת האפשר.

אכלו באופן מקומי ובתוך העונות.

זה מצחיק איך הדברים משתנים עם הזמן. לאחר שהטונה הטובה ביותר שהוטסה מיפן הייתה בעבר סימן ההיכר של האוכל המשובח – בימינו, אנשים מתעניינים הרבה יותר בבזיליקום שגדל בגן הגג של המסעדה.

אוכל מקומי ועונתי היה הדרך היחידה לסעוד – וטוב שהשנה המסעדות רבות מתייחסות לעונתיות ברצינות גם כשאתה יכול להשיג אוכל בכל עת של השנה. התמקדו באכילת דברים כמו אספרגוס באביב, עגבניות בקיץ, דלעת בסתיו וירקות שורשים בחורף.

עוד דרך נהדרת? בדוק שוק איכרים! בדרך זו תוכלו לאכול באופן מקומי, להישאר בעונות השנה ולתמוך בחקלאים מקומיים.

מתכננים לתרום סכום כסף מוגדר לצדקה מקומית.

לפני שתגיע, שקול לתרום לצדקה מקומית. יתכן שתרצה לתרום לבנק מזון מקומי, בית ספר, מקלט לבעלי חיים או לארגונים לא ממשלתיים מקומיים. רוב הסיכויים שתתקלו במסעות שלכם או תשמעו על אחד ממישהו שאתם פוגשים.

אם אינך מצליח למצוא דבר במהלך הטיול שלך, קל למצוא עמותות מקומיות מקוונות אחר כך.

תרומת סכום כסף שאתה יכול להרשות לעצמך היא דרך חביבה להבטיח כי הצ’ק שלך משפיע לטובה על הקהילה המקומית.

דברו עם אנשים – אבל גם הקשיבו.

הדרך הקלה ביותר ליצור הבנה חוצה תרבויות היא לדבר עם המקומיים בכל פעם שתוכלו. אל תשתמש בהם כהלבשת חלונות או אבזרי אינסטגרם – ערוך שיחה.

למד כמה מילים של ה- L המקומיAnguage – “שלום”, “תודה” ו”טעים “הם שלוש מילים טובות מלכתחילה. ואם אין מחסום שפה וזה הופך לשיחה ארוכה יותר, המשך בחילופי הדברים – דבר גם על החיים שלך. אל תבקש לחקור; לבקש להחליף ולהבין.

הצטרף אליי לצ’אט סולו וצ’אט בטוויטר בר -קיימא ביום שישי, 16 ביוני בשעה 14:00 בערב EDT!

אני אארח משותף בצ’אט בטוויטר בסולו ונסיעות בר-קיימא עם AIG נסיעות משמר וקאסי דה פיקול, ששבר לאחרונה את ספר השיאים העולמי של גינס עבור האדם המהיר ביותר והנקבה המהירה ביותר לנסוע לכל המדינות הריבוניות של 196.

הצטרפו אלינו לשיחת נסיעות מהנה – והסיכוי לזכות בפרסים, כולל כרטיס מתנה בסך 100 דולר וסל ציוד נסיעות שאוצר על ידי קאסי.

תאריך: יום שישי, 16 ביוני

זמן: 2: 00-3: 00 אחר הצהריים EDT

Hashtag: #wherenext בטוויטר

פרסים: 100 $ כרטיס מתנה (שלושה מנצחים) או סל ציוד נסיעות שאוצר על ידי קאסי (פרס הגדול)

RSVP: אנא RSVP כאן ברכישה כדי להיות זכאי לנצח.

אתה יכול לראות את רשימת ההנחיות המלאה כאן.

הערה: עליך RSVP לצ’אט ברכישה כדי להיות מסוגל לנצח! RSVP כאן.

נתראה שם ביום שישי, 16 ביוני, בשעה 2: 00-3: 00 בערב ET!

אילו צעדים אתה נוקט כדי להיות בר קיימא בזמן נסיעה?

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *