4 גאדג’טים של נסיעות באמת שווה לקנות

מעודכנים: 7/2/20 | 2 ביולי 2020

באופן מפתיע קשה לגלות ציוד נסיעות שמספק. יש את המטען השמש הקטן שלקח חמישה ימים לטעון את הטלפון שלי למחצה, את הפנס המפותל עם ידית שנשמטה בפעם הראשונה בו ניצלתי אותו, עכבר הנסיעות שעוסק עם סוללות בשבוע, כמו גם אינספור אחרים שניסיתי כמו גם השלכת לאורך השנים.

כאשר האזור בתרמיל הנסיעות שלך מוגבל, הציוד שלך באמת צריך לעבוד קשה כדי לאמת את מיקומו ברשימת האריזה שלך.

ראשית, הם צריכים להיות מסוגלים ללכת למרחק. מתלכלך, רטוב, דחוס לתרמילים, נשמט, דופק, כמו גם מחובר לאספקת חשמל נוראית הם כולם משתנים לתוכנית בכל הנוגע לנסיעות. אם הציוד שלך לא יכול להתמודד עם החיים בכביש, זה פשוט יבזבז כסף.

גם ציוד צריך להיות קטן, קל משקל, כמו גם שימושי באמת. זה אמור להיות משהו שאתה משתמש בו לעתים קרובות כמו גם זה משפר את האיכות הגבוהה של הטיול שלך.

עם דרישות כאלה, אין זה מפתיע שאין הרבה גאדג’טים טכניים שאני באופן אישי מציע לנסיעות. אבל, עכשיו, כמו גם אז, אני נתקל במשהו שמקפיץ את התבנית כמו גם פוגע באזור הנפלא מבחינת מחיר, פונקציה, משקל כמו גם אמינות. כאן יש חתיכות ציוד מועדפות בהווה למטייל הטכנולוגי:

1. אנקר פאוורקור

אם שאלת כמעט כל סוג של בעל סמארטפון מה הם רוצים יותר, זה חיי הסוללה. כשאתה יוצא מטיולי הרשת, תקוע באוטובוס במשך עשר שעות, או סתם להישאר בהוסטל ללא מבצעים נהדרים של חנויות חשמל, יש חיי סוללה נוספים פירושו לטיול הרבה יותר טוב.

ה- Anker PowerCore הוא אחד הסוללות החיצוניות החיצוניות ביותר בשוק, איזון בין זכותו כמו גם פונקציה. זה עמיד, מעט מספיק, כמו גם יכול לשלם את הטלפון שלך כמה פעמים לפני שצריך לטעון.

בדרך כלל אתה יכול לגלות אותם במחיר של $ 30-70 דולר בהתאם לגירסה שאתה מקבל. הם שווים כל סנט אם אתה שואל אותי – במיוחד אם אתה משתמש בסמארטפון שלך כמצלמה, כמו גם רוצה להבטיח שיש לך חיי סוללה נאותים לתמונות בנוסף למפות, תרגום, כמו גם כל דבר אחר שאתה דורש את שלך טלפון ל.

2. Corsair Flash Survivor USB Stick

מקל USB מועיל למטיילים שכן זו השיטה הפשוטה ביותר לשתף נתוני וידיאו או מבצעים נהדרים של תמונות, כמו גם לקבל דברים כמו מעבר עלייה למטוס המודפסים מבלי להיכנס לדוא”ל במחשבים מטושטשים באכסניות כמו גם בתי קפה באינטרנט.

ניצול הפלאש של Corsair הוא מקל USB אטום למים, אטום למים, אטום אבק, שהוא החביב עלי האישי.

עם זאת, כל סוג של מקל USB יעשה את העבודה. בימינו, הם זולים להפליא, כמו גם יכולים לאחסן במהירות למעלה מ -250 ג’יגה -בייט תוך שהם עדיין ניתנים לשינוי. זה המון תחום למוזיקה, סרטים, תמונות, כמו גם כל דבר אחר שתצטרך!

גם הבאת USB פירושה שלא תדרישה להביא כונן קשה נייד נפרד, שלעתים קרובות נשבר כמו גם תופס שטח רב בתיק שלך (והם גם יקרים הרבה יותר מ- USB).

3. רצועת כוח נסיעות

בימינו, רובנו נוסעים עם טכנולוגיה רבה. סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים, קוראים אלקטרוניים, סוללות חיצוניות-אפשרויות הן, יש לך לפחות כמה כאלה בתיק שלך כשאתה בחו”ל. ואם אתה כמוני, סביר להניח שאתה ממהר להתחיל לטעון אותם ברגע שתגיע ללינה שלך.

לפעמים זה יכול להיות קושי – במיוחד אם אתה מטייל בתוכנית תקציב שוהה באכסניות – מכיוון שאולי אין חנויות מספיקות.

הפתרון? רצועת כוח נסיעות. הם לא תופסים המון שטח כמו גם הופכים את הטעינה של הגאדג’טים שלך ללא טרחה ככל האפשר.

רצועת כוח נסיעות תאפשר גם לך לשלם את הגאדג’טים שלך מבלי שתזדקק למספר מתאמים, ולחסוך לך כסף בנוסף לאזור בתיק שלך. כמו כן, רוב העיצובים החדשים כוללים גם יציאות USB, מה שהופך אותם למעשיים להפליא לכל מי שיש לו יותר ממכשיר אחד.

4. מטענים, מתאמים, כמו גם כבלים

כשמדובר במתאמי נסיעות, יש הרבה זבל במחיר מופקע שם בחוץ. ראיתי מתאמים ספציפיים למדינה שעוברים על 25 דולר דולר בחנויות הטרמינל בטיסה, כמו גם הם נראו כמו סוג הדברים שלא יימשכו שבוע.

אלא אם כן אתה מבין עבור ספציפיות כי כל המדינות אליהן תעבור לטיול שלך משתמשות באותו סוג תקע בדיוק, קנה מתאם אוניברסלי.

אני משתמש בעיצוב סופר לא יקר (4 דולר באמזון!) במשך ארבע שנים.

כמו כן, אני כמו מתאמים מרובי חלקים-הם יקרים יותר עם זאת נוטים להיות בעלי אפשרויות נוספות. כמו כן, כמה עיצובים כוללים שקע USB, שהוא נגיעה נחמדה.

***
הדבר העיקרי שכדאי לזכור בבחירת Travel Tech הוא לא להביא משם. זה פשוט בסופו של דבר הרבה הרבה במזוודות שלך. בחר כמה אביזרים שמשלבים שני פונקטי או יותר שוניםמכשיר למכשיר אחד. חפש דברים שיחסכו תסכול, זמן, כסף, כמו גם אזור בתיק שלך.

אם כן, יהיה לך טיול קל ומהנה יותר – מבלי להביא 20 קילו זבל אלקטרוני בתרמיל שלך!

הזמן את הטיול שלך: טיפים לוגיסטיים כמו גם טריקים
הזמן את הטיסה שלך
מצא טיסה לא יקרה על ידי שימוש ב- SkyScanner. זה מנוע הגלישה המועדף עלי מכיוון שהוא מחפש אתרים כמו גם חברות תעופה ברחבי העולם כך שתמיד לא תבין שום אבן לא פונה.

הזמן את הלינה שלך
אתה יכול להזמין את ההוסטל שלך עם OstelWorld. אם אתה רוצה להישאר במקום אחר מלבד אכסניה, השתמש ב- Booking.com מכיוון שהם מחזירים בעקביות את המחירים הזולים ביותר לבתי הארחה כמו גם מלונות.

אל תזכרו את ביטוח הנסיעות
כיסוי ביטוח נסיעות יגן עליך מפני מחלה, פציעה, גניבה, כמו גם ביטולים. זו ביטחון מקיף במצב כל דבר משתבש. אני אף פעם לא יוצא לטיול בלעדיו כיוון שהייתי צריך לנצל אותו פעמים רבות בעבר. העסק המועדף עלי שמציע את השירות הטוב ביותר כמו גם הערך הוא:

SafetyWing (הכי טוב לכולם)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

מדג’ט (לכיסוי פינוי נוסף)

מוכנים להזמין את הטיול שלך?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת העסק הטוב ביותר לשימוש כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש כשאני נוסע. הם הטובים ביותר בשיעור כמו שאתה לא יכול להשתבש תוך שימוש בהם בטיול שלך.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *