Entertainment

3 אפליקציות חובה לנסיעות ספונטניות

נסיעות ספונטניות יכולות להיות כל כך מהנות. זריקת אובר -שוט ברכב מצאה אותנו בכמה מקומות מדהימים כמו גם יכולים להיות כל כך רומנטיים. לטייל טוב לא תמיד מצביע על המון הכנה – עם זאת יש את הכלים האידיאליים איתך בזמן שאתה נוסע הוא חיוני. להלן שלושת האפליקציות המובילות שלנו בהן אנו משתמשים כשאנחנו מטיילים מהשרוול.

בהחלט יש משהו בחקר יעד חדש כמו גם בתכנון המסע שלך בזהירות. תחושת הציפייה ההיא ליהנות מגלגל לוח השנה טוב יותר ויותר לתאריך היציאה הזה – ההנאה המעוררת של הציפייה.

אבל לעתים קרובות זה פשוט הטוב ביותר כשאנחנו מדביקים סיכה מפה כמו גם מתחילים את המכונית. אנו משתמשים גם בטכניקה דומה כשאנחנו בטיולי דרך. המסע האחרון שלנו בקליפורניה היה חופשת נהיגה מסן פרנסיסקו ללוס אנג’לס, כמו גם השתמשנו שם את אותם טריקים.

של התוכנית יש הכנה מסוימת לפני שאתה יוצא לדרך (תמיד רציתי להשתמש במילה הזו!). הרבה יותר מאשר לוודא שיש לך מספיק תמורים נקיים כדי לראות אותך, אלה האפליקציות שתצטרך להוריד, כמו גם בסופו של דבר שהכרו לפני שתלך.

3 אפליקציות חובה לנסיעות ספונטניות

איפה לשהות: מלון הערב

אם אתה מנסה למצוא מלון במחיר נהדר בלילה, האפליקציה הזו היא שבץ גאון. לא רק שהמקומות המסופקים כאן מוצעים רק להתראה קצרה באמת, אם אתה נמצא במרחק ספציפי למלון, אתה מקבל הנחה בנוסף.

בניגוד לאתרי המלונות האחרים של הרגע האחרון, הזמנות במלון הלילה ניתן לייצר רק באמצעות האפליקציה ולא שולחן עבודה. זה מצביע על כך שאנשים לא יכולים לסמן עסקאות כמו גם שמעידים כי מלונות שמחים יותר לעבוד עם חברה זו.

Happy Hotel = חדר טוב בהרבה … או לפחות לא חדר שנתקע ליד מעלית שירות שמסתלק כמו גם מקשקש את הקיר שלך כל הלילה. או חדר ליד פחי המלון.

כמו כן, יש לזה דרך מדהימה מאוד לסכם את ההזמנה.

המתנה שלנו אליך: השתמש בקוד ההנחה CBUTCHER15 לקבלת הנחה של 30 $ להזמנתך הראשונה.

איפה לאכול: Zomato

הדבר היחיד הרבה יותר מכריע מאשר למצוא מיטה נוחה ללילה: אוכל.

כשאתה בעיירה חדשה, אין שום דבר הרבה יותר מפחיד מאשר לנסות לצוד הזנה טובה. זומאטו-שהשתלט על ידי אורבן כף-הוא המוצא שלנו למצוא מקום טוב לארוחת ערב במקום חדש.

אתה יכול לחפש סוגים של מטבח, תמחור, כמו גם הכי טוב שאתה יכול להיות בטוח באמת איפה אתה מחפש. יש פונקציה בה אתה יכול לצייר על המפה את הפרמטרים של היכן ברצונך לחפש אפילו לרחוב מסוים.

האופן בו זומאטו יצר את האפליקציה, הערות הסוקרים הרגילות כמו גם הדירוגים מופיעים תחילה. כמו גם ככל שהרבה יותר עדכניות, ככל שהסקירה גבוהה יותר גם בתוצאות החיפוש.

לאן ללכת: Wunderwalk

מושלם להפסקת עיר, Wunderwalk נותן לך תוכנית נסיעה רדמית-רגע, תלוי מה אתה רוצה לחפש.

אתה מוצא את האזור שאתה הולך להיות בו או להשתמש בשירותי מיקום, ואז מלא את תיבות החיפוש. אוכל, שתייה, מראות כמו גם אטרקציות, כמו גם קניות הם מונחי החיפוש כמו גם אתה יכול להוסיף או להסיר כמה שאתה רוצה לחיפוש שלך.

לאחר מכן האפליקציה מתכננת מסלול הליכה באזור של 2 ק”מ כדי שתבוא בעקבותך לקחת אותך למקומות העומדים בקריטריוני החיפוש שלך. חכם, הא?

ואם אתה מתחבר עם פייסבוק או הדוא”ל שלך, אתה יכול להפיק קטלוג של הליכות אתה נהנה מהם, כמו גם לשתף אותם עם אחרים באפליקציה.

עוד משהו?

השעה המאושרת ביותר

אני חייב לומר שגם אני כמו האפליקציה הזו. זה אומר לך היכן פאבים שמחים שעות בכל אוסטרליה כמו גם ניו זילנד, כמו גם לאילו מקומות יש מבצעים על אוכל כמו גם משקאות שונים.

גָאוֹן.

AIR BNB

הצלחנו הצלחה נהדרת עם האפליקציה הזו אם אנו מנסים למצוא דירה או בית להישאר בו ולא במלון. מצאנו מקומות לשהות בהם אין מלונות כמו גם הבעלים חוזרים אליך ממש במהירות או שהדירוג שלהם מתבצע.

גוגל

Good Google תוציא אותך כל כך הרבה תיקונים. באופן ספציפי יותר אפליקציית התרגום שלה היא יוצאת דופן כמו גם יכולה לקרוא שלטים כמו גם טקסט עבורך. זה לא בלתי ניתן לניתוח עם זאת הוא מתקרב למדי אם הכתיבה ברורה.

אין כמו נסיעות לא מתוכננות. אם לא עשית את זה קודם, שמור על זה מקומי – העיר הבאה חלק אחר בעיר שלך – המשך משם. זה דבר כל כך רומנטי, מהנה לעשות.

באילו אפליקציות אתה משתמש כשאתה מטייל? האם אי פעם נעלמת בלי שום סוג של תוכניות? ספר לנו בתגובות.

אזהרה: ככל הידוע, האפליקציות הללו מוצעות בפלטפורמות iOS ו- Android. אם הם לא, אנו ממש מצטערים, משתמשי אנדרואיד. לא צייננו להעלות את תקוותיך!

תמונות מאת גברת רומנטיקה.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *