Entertainment

10 הדברים הטובים ביותר לעשות באלוניסוס, יוון [עם סיורים מוצעים]

האם אתה מתכנן לנסוע לאלוניסוס, יוון בקרוב? קרא את הטיפים שלנו למטה על הדברים שצריך לעשות באלוניסוס עם סיורים מוצעים!

תמונה מאת רורי קולינס ב- Unsplash
אלוניסוס מאוית גם כאלוניסוס, או שאלוניסוס הוא אי יווני נוסף בים האגאי. זה ליד סקיאתוס וסקופלוס שכן הוא החבר השלישי בספורדס הצפוני. ניתן לבחון כאן חופים שונים ונפלאות טבע מדהימות. ההיסטוריה המעניינת של האי היא גם סיבה ללכת לכאן. אם אתה מתכנן לבדוק את האי הזה ורוצה מספיק ידע על אלוניסוס/אלוניסוס, פשוט המשך לקרוא את המדריך הקצר הזה.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

10 הדברים הטובים ביותר לעשות בקורפו, יוון [עם סיורים מוצעים]

איך לבלות את 5 הימים שלך באי כרתים ביוון

10 הדברים הטובים ביותר לעשות בנקסוס, יוון [עם סיורים מוצעים]

5 סיבות לכך שנוכל לחיות באושר ועושר בכרתים, יוון!

Chania, Crete – גלה יוון Trip Trip: חמישה חושים, נשמה אחת

תוכן העניינים

רשימת הדברים הטובים ביותר לעשות באלוניסוס, יוון

1. חוף אגיוס דימיטריוס
2. הפארק הימי הלאומי של אלוניסוס והספורדות הצפוניות
3. חוף כריסי מיליה
4. LADESOS GIALOS
5. חוף קוקינוקסטרו
6. Megalos Mourtias Beach
7. מוזיאון אלוניסוס
8. חוף ויתיסמה
9. Roussoum Gialos Beach
10. חוף גרקס
11. מצא לינה באלוניסוס, יוון
היכן לשהות באלוניסוס, מלון GreeCebudget
מלון יוקרתי

איך ללכת לאלוניסוס, יוון מלונדון

רשימת הדברים הטובים ביותר לעשות באלוניסוס, יוון

1. חוף אגיוס דימיטריוס

חוף חלוקי חלוק מהמם, המצויד במטריות ושיונות במחירים היוונים הצנועים הרגילים, יש את הייחודיות של ים “שונה”, תלוי אם אתה הולך לימין או משמאל לקצה. למים של אגיוס דימיטריוס יש גוונים שונים המתחילים מכחול בהיר עד הכחול העז של הים. החוף הוא הכי רחוק מהעיירה, אך בדיקה היא חובה מכיוון שהיא מאוד מיוחדת.

2. הפארק הימי הלאומי של אלוניסוס והספורדות הצפוניות

זהו אחד משלושת האיים של הספורדות. פארק אלוניסוס מציג טעם של גן העדן; חופים מצטיינים, מגוון דגי צלילה, חיי ציפורים עשירים, ואם יתמזל מזלכם, חותמות נזיר. טיולי היום שאורגן על ידי קפטן פאקיס והסירה המסורתית המצטיינת שלו יהיו לנצח בלתי נשכחים. נצל זאת אך לא השאירו עקבות מאחוריו. יש לשמור על מקומות קסומים אלה מכל זיהום שכבר מופיע.

3. חוף כריסי מיליה

אחד החופים החוליים הבודדים באי. זה רדוד, חם ומתאים לילדים. אם יתמזל מזלכם, תוכלו אפילו לאתר חותם שישן שם. יש לה גם מסעדה עם מחירים סבירים למדי ונופים מדהימים.

4. LADESOS GIALOS

מים עמוקים וברורים נחמדים במיקום מדהים מאוד. יש לו חלוקי נחל לבנים עבים שבשילוב עם המים הכחולים הצלולים והירוק האינסופי יוצרים תמונה נפלאה. אין לזה הרבה מקום למטריות שלך. עם זאת, כדאי לבקר, אפילו לשחייה ולהתפעל מהנוף.

5. חוף קוקינוקסטרו

חוף מדהים ומאובזר, עם קיוסק לאכול, אם תרצו תוכלו לשתות משקאות ואוכל ישירות תחת מטריה. זה מסביר פנים עם המוזרות של הצבע האדמדם של הקירות הסלעיים, המעניק ניגוד מדהים לצבע הים הטורקיז. זה נגיש בקלות באמצעות מכונית, אופנוע ואפילו אופניים.

6. Megalos Mourtias Beach

למרות השם, החוף אינו גדול מדי. עם זאת, זה יפה ויש לו ים מדהים מאוד. העובדה שיש לה מטריות, כסאות סיפון ושני טברנות הופכת את זה לפופולרי מאוד בקרב משפחות ואלה שרוצים להירגע בנוחות.

7. מוזיאון אלוניסוס

מקום קסום שמלא בתערוכות נפלאות במסע מצמרר בזמן. החיים באלוניסוס, שודדי האגאים, ומלחמות נהדרות בתאריכים שונים מרכיבים פעילות אלטרנטיבית מדהימה שאפשר לעשות באי מדהים מאוד. כדאי לבקר.

8. חוף ויתיסמה

אתה יכול להגיע לחוף Vithisma בדרך קטנה מפטיטירי. ים מדהים, שלווה, מעט מאוד אנשים, ואין כלום, אתה צריך להיות מצויד. אם אינך מחפש חוף מסודר ופשוט רוצה שלווה תוך כדי חווית רחצה מרגיעה, זה המקום להיות בו.

9. Roussoum Gialos Beach

מפרץ מדהים שקרוב מאוד לנמל. יש לו מי טורקיז נחמדים, וכמה חתיכות מיטות שיזוף אבל גם מרחב לשים את המטריה שלך. אתה יכול גם למצוא כמה אפשרויות לאכול בבית המרזח שנמצא ממש למעלה.

10. חוף גרקס

חוף קטן זה ממוקם בנקודה הצפונית ביותר של האי אלוניסוס. זהו חוף חלוק חלוק שקט עם ים צלול מאוד וצבעים מרהיבים. שווה לראות כי זה רחוק מכל דבר בצפון הרחוק, ובנוסף ניתן להגיע אליו דרך דרך פנורמית מדהימה.

11. מצא לינה באלוניסוס, יוון

היכן להישאר באלוניסוס, יוון

מלון זול

מלון לידרומיה

ארוחת בוקר מזנון מוגשת ב- R של לידרומיהnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *