Entertainment

7 דברים פשוטים שעלולים להציל את חייך במהלך הנסיעה

אני באמת האמין שאני עומד למות.

כשהגעתי לראש, ירדתי לאדמה, כמו גם לגייס את כל האנרגיה שהצילתי את נשימתי. הייתי הקיא אוויר. ראשי הרגיש אור, פועם בכאב. השד שלי החל להדק. לא כאן, אמרתי לעצמי. רק טיפסתי על מה שקריאות רבות, “גבעת הלב,” חלק מהשביל סביב מלכים קניון באמצע אאוטבק האוסטרלי. בית החולים הקרוב ביותר נמצא במרחק שעות משם. לא כאן.

למרבה המזל, זה לא היה התקף לב. זה היה קרוב לוודאי רק overfatigue, כמו גם התייבשות מאז 10 גמישות ענק של מים מאוחר יותר, התחלתי להרגיש בסדר. זה לא היה אפילו המים שלי. סיימתי את הבקבוק שלי לפני שעזבתי את המלון לפני שעות. כי לטפס שמרו אותי הן מבשלות הן באופן מילולי, כמו גם פשוטו כמשמעו. זו היתה הפעם הראשונה שחוויתי משהו כזה. נשארתי לשבת על הקרקע הסלעית, תוהה איך, אחרי כל כך הרבה שנים של נסיעה, הייתי עדיין חסר רשלנות, כמו גם לא מוכנה.

כאשר אנו לארוז לטיול, אנחנו בדרך כלל רק מאמינים על בגדים, מוצרי טואלטיקה, גאדג ‘טים. כאשר אנו מחקרים, רובנו רק לבדוק את תנאי מזג האוויר, כמו גם לשים לב להוראות. גם לעתים קרובות, אנחנו לא זוכרים על בטיחות, אנחנו לא זוכרים על הבריאות שלנו. זה מפתיע כי כולנו מבינים את זה: שום דבר לא נוח יותר מאשר נופל סובל למחלה, התקפה, או תקלה כאשר אתה רחוק מהבית.

יש לנו יותר מאשר חלק שלנו מפחיד במהלך הנסיעה. בפוסט הזה, אנו רואים דברים שאנחנו תמיד לוקחים כמובן מאליו זה לא צריך כי הם עשויים להציל את חיינו!

1. נוזלים מספיקים.

התייבשות היא איום אמיתי בעת נסיעה. בגלל זה אנחנו תמיד עורךשים שתייה של מים גדולים. זה חייב להיות עבורנו כאשר אנו מבינים שאנחנו נהיה שעות במשך שעות במיקומים חמים או כאשר טרקים או לטפס על ההר.

אבל לפעמים, בקבוק מים לא מספיק. תרמילאים יכול להיות פעילות מאומצת. מסתובב בחום עם 30 קילו של מזוודות על הגב שלך הוא מתיש. אפילו משהו כמו לכאורה מזיק כמו סיור יכול לקחת אגרה על הגוף. הליכה או רכיבה על אופניים תחת השמש במשך שעות יכול להיות דיוק למדי. אתה במהירות לאבד מים כמו זיעה – כמו 1.4 ליטר לשעה – במהלך תרגיל כבד, כמו גם יחד עם זה מינרלים כי דרישת הגוף לתפקד כראוי. גם התייבשות משפיעה גם על תקשורת מוחית לשריר.

אחרי מה שקרה אלי באוסטרליה, גיליתי תמיד להביא gatorade כאשר אנו מבינים שיש לנו יום תובעני מראש. Gatorade יש אלקטרוליטים – נתרן, אשלגן, בין היתר – המסייעים לשמור על המים בגוף, כך לא רק אתה מחליף את הנוזלים האבודים, אתה גם לשמור אותו זמן רב יותר. כמו כן יש אידיאלי 6% פחמימות המספקים אנרגיה לעבוד שרירים. זה באמת למה Gatorade הומצא במקומה הראשונה. בשנות ה -60, קבוצת מדענים באוניברסיטת פלורידה קולג ‘של הרפואה נחקרה מדוע ספורטאים חווים מחלות הקשורות להתיידדות. הם גילו את תגובתם ואת הוקמה Gatorade להילחם כי על ידי rehydrating, חידוש מינרלים אבודים, כמו גם שרירים תדלוק.

מיץ קוקוס הוא טוב, גם, אבל זה לא הציע בדרך כלל בכל מקום. זה כמו כן מקלקל בקלות.

2. קרם דוחה חרקים.

מזוקקים לעזאזל!
אהבתי את בחוץ אפילו כילד. נהניתי מחנאות עם חברים. אנחנו פשוט מביאים אוהל מחנאות לחוף או ליער, כמו גם היינו נשארים שם. עם זאת, כשהייתי בן 11, שבוע אחרי טיול אחד יותר קמפינג, החבר הטוב שלי, כמו גם שנינו מיהרתי לבית החולים מאז פריחות מתמדת, חום גבוה, כמו גם דימום האף. כנראה, היה לנו קדחת דנגה. היינו מוגבל בבית החולים במשך 10 ימים, עד שספלים שלנו נחשבים לחלוטין.

אבל יתושים, הקטלנים בממלכת החיות, פשוט לא יעזבו אותי לבד. ללא שם: התכווצתי דנגה שלוש פעמים אחר כך! לדמיין! עם זאת, הפעם גיליתי את הלקח שלי. דנגיו הוא לא המחלה היחידה שהיתושים מביאים כך שהקימתי הרגל להביא קרם חרקים בכל פעם שאני נוסע.

הייתי בר מזל מאוד, כי בכל המקרים הייתי בית כאשר רוב הסימפטומים הופיעו, אז היה לי גישה פשוטה לבית החולים. לדמיין להיות בג’ונגל או בכפר מרוחק תוך סבל ממנה.

עם זאת, יתושים אינם מוגבלים במדבר. הם בכל מקום: מסופי אוטובוסים, פארקים, מסעדות. זה נהדר תמיד יש משהו להדוף אותם.

כמה שדות תעופה, כמו גם חברות תעופה לא מאפשרים קרם דוחה חרקים המשולב. עם זאת אתה יכול לגלות אותם במהירות ביעד שלך. כל מה שנדרש הוא מהיר לראות את המכולת, בית המרקחת או אפילו חנות סארי-סארי.

3. ערכת עזרה ראשונה

נאבקים כדי לשמור על האופניים שלי ישירות על השיטה לאנגקור וואט
סיאם ריפ, קמבודיה. על השיטה חזרה למלון מאנגקור וואט, התרסקתי, כמו גם נפלתי מהאופניים שלי, משאיר אותיwith two shallow however wide wounds on my left leg. however that wasn’t the hardest part. I was traveling alone, so I had to look for a pharmacy to get gauze as well as antiseptic. The wounds did not heal even when I moved on to Thailand, where language barrier ended up being one more issue when buying antiseptic.

Things such as this would have been avoided if I had just brought with me my own first-aid kit. I was on a month-long backpacking trip; Of course, I would run into something such as this one method or another! I should have understood better.

Injury-related products aren’t the only things you should prepare. If you have specific allergies, bring your meds. Diarrhea is likewise typical when you’re on the road, so bring Loperamide too. Painkillers may be of utilize too. A typical first-aid set doesn’t evaluate much! as well as it should be a packing staple!

4. Power bank (Mobile Charger)

Gone are the days when mobile phones were utilized only for calling as well as texting. In this day as well as age, your smartphone can be the most powerful tool you have particularly when traveling. You can utilize it for research, navigation, or entertainment.

When it comes to safety, it’s likewise quite dependable. Your phone can be utilized as a flashlight, something you’ll requirement in situation of emergency. It can be a compass or a map in situation you get lost. as well as you can just phone call emergency numbers (911 in the Philippines as well as the US, 000 in Australia) or liked ones if you requirement instant help.

But that only works if you have battery power. most smartphones would last only a day, as well as there are instances when that’s not enough. The last thing you want is not being able to utilize it just when you requirement it the most. A powerbank would ensure you have sufficient juice to keep your phone to life in situation something untoward happen.

5. Whistle

Disasters, accidents, as well as even crimes can strike without warning. Sometimes, all you requirement to save yourself is a bit attention.

The humble whistle can be life-saving. Its high-pitched bellow is more detectable than human voice. When you’re trapped under rubble after an earthquake, on the verge of drowning, or just about to be assaulted by a complete stranger in the middle of the night, you can phone call other people’s interest with a whistle. It’s something that you should always bring with you anywhere since you’ll never know.

6. A great pair of Shoes

It’s not just about comfort. I utilized to never pay interest to footwear. Unlike most guy I know, I’m not into shoes, as well as I don’t care about it as much. I just wear whatever is available. Back then, I had just two pairs: a pair of leather shoes for formal events as well as a pair of chucks for whatever else. Yep, I used chucks even when I’m climbing a mountain. מְטוּמטָם!

You understand why I lastly bought a pair of walking shoes? since I almost died. It was on Mt. Melibingoy in South Cotabato. It rained that morning so the path was a bit muddy as well as slippery. I slipped several times, leaving me with scratches around my arms as well as legs. however at one point, I was method ahead of the pack when I slipped once again as well as almost fell off the cliff.

Wounds as well as scratches I got after slipping several times
It was only then that I realized just exactly how important appropriate footwear is. I was the only one who slipped many times since I was the only one who came unprepared for the climb.

7. medical ID

This one, you don’t even requirement to buy from any type of store. It only takes a bit of your time. listing down all important details about your health and wellness as well as print it out:

השם שלך

תאריך לידה

סוג דם

מִשׁקָל

גוֹבַה

Allergies as well as Reactions

Medications you’re currently taking (including vitamins)

Organ Donor status

Any medical condition you have (hypertension, diabetes, etc.)

Emergency get in touch with Name, your connection with them, as well as their get in touch with number

If you have an iPhone, you can set up your medical ID. just go to your health and wellness app, click on medical ID on the bottom right corner of the screen, as well as achieve the form.

למה זה חשוב? since if you get included in an mishap or suddenly encounters a health and wellness problem, the very first responders can quickly see the details that they requirement to know, particularly when you don’t have much time. If your medical ID is triggered on your phone, it can be quickly accessed even when the phone is locked.

But please, input only details that you are absolutely sure of. Don’t go into you’re Blood type A-positive (A-) if you’re not sure if you’re A positive or A negative. Don’t state you’re type O just since you’re mom is likewise O.

And oh, most importantly, get yourself travel insurance coverage every time you plan on hitting the road! It’s something that you would never desire you would use, אבל אתה תהיה אסיר תודה מאוד שיש לך צריך דרישה את זה.

פרסם זה נתן לך על ידי Gatorade.
2️⃣0️⃣1️⃣7️⃣ • 8️⃣ • 7️⃣

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

10 טיפים לעובדים במשרה מלאה: בדיוק איך לנסוע זול יותר, כמו גם חכם

למעלה 10 Buzzkills נסיעות הגדול ביותר, כמו גם איך בדיוק כדי למנוע מהם

10 עצות מעשיות אני רוצה שעמדתי לפני שהתחלתי לנסוע

נסיעה לפרילנסרים: 5 טיפים חשובים

איך להזמין סיכון ללא טיסה טרמינל העברות עם Kiwitaxi

8 טיפים פנימיים: בדיוק איך להזמין את טיסות הנסיעה Piso ביעילות

Airasia Promo & Piso Fare: בדיוק איך להזמין ביעילות

13 טיפים פשוט נסיעות עבור נסיעה ללא מתח

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *