האי וויי בחוף המזרחי של מרילנד

אם לא תפסת את החלק הראשון בסדרה שני חלקים זו על אבני חן פחות ידועות בחוף המזרחי של מרילנד, קרא את החלק הראשון על האי טילגמן. כאן אנו חוקרים את האי וויי, מקום אופטימלי לטיול יום של צפייה בחיות בר, טיולים או קיאקים רק נסיעה של 1.5 שעות ממסדרון המטרו DC-Annapolis-Baltimore ורק 22 מיילים מאיסטון.

האי מספק מקלט מבורך לעופות מים חורפים וחיות בר ילידיות אחרות. למרבה המזל על כולם, חיות הבר כללו, המדינה רכשה את הקרקע עם תכנית קרנות שטח פתוחות בשנות השבעים והפכה את האי לאזור ניהול משאבי טבע. מגוון צבעוני של ציפורים כולל לוחמים, ציפורי כחול וירוס, כמו גם עופות מים נודדים, מאכלסים את האי, מה שהופך אותו ליעד לציפורים.

ברבורי האי וויי

האי הפך במהירות למקלט לטיולים רגליים, שייט, דיג, אופניים ורכיבה על סוסים. בסביבות 12 מיילים של שבילים מפתים מטיילים מכל היכולות. שביל בית הספר הפופולרי וודס מסלול חוצה יער עץ קשה בוגר ואילו מסלול הנחיתה של המעבורות מתפתל מתחת לחופה של עצי כתום אוסאז ‘. תפוזי האוסאז ‘הגושיים, למראה טרופי, סופטבול, מפוזרים לאורך השביל. היזהר, הם לא אכילים! בסוף השביל נמצא חוף חולי עם נדנדה וחבל שולחן פיקניק. אתה יכול גם לעקוב אחר שביל העץ של הולי כדי לבדוק את עץ ההולי בן 290, המטריארך של האי!

נהר וויי הוא יעד פופולרי עבור שייטים שמנסים למצוא טיול שלווה. כניסות ומפרצונים תחוב סביב האי מספק עגינה בטוחה ללילה או לסוף השבוע. שייטים מוזמנים לחוף לחקור את האי. אתה יכול לחוות את קו החוף המצוין מקרוב מנקודת התצפית של הקיאק או הקאנו. בשנת 2018 פתח השמרה של צ’סאפק שיגור ציבורי לקאנו וקיאקים, וסיפקה גישה נוחה למים המקיפים את האי וכן לקפטן 3,000 מייל ג’ון סמית ‘צ’סאפק שביל ההיסטורי הלאומי, שביל המים הראשון של המדינה.

ביבשה או בים, האי וויי משתמש בהרפתקאות לכל המשפחה. אף על פי שנגיש בקלות למרכזים העירוניים של וושינגטון, D.C. ובולטימור לעיר, איסטון הסמוכה מספקת גם מלונות חוף מזרחיים בשפע וחוויות אוכל לשהייה הרבה יותר בועטת. מסעדה אהובה על שלי היא בית הקפה והמאפייה של שדה התעופה של סוכר בונס הממוקם בשדה התעופה איסטון, שם תוכלו ליהנות ממטוסים קטנים להמריא תוך כדי ליהנות מארוחת בוקר או ארוחת צהריים ביתית.

ג’נט לבה היא סופרת פרילנסרית שנהנית לחקור ריבוי סביבות טבעיות, היסטוריות ותרבותיות בארה”ב ומחוצה לה. במשך המון שנים עבדה כעורך דין לאינטרס ציבורי, והיא יוצאת לקריירת כתיבה/עריכה. בנוסף, ג’נט מספקת שירותי ייעוץ בנושאי ניהול. עקוב אחר מסעותיה באינסטגרם ב- @lavita.labella.

קָשׁוּר

מציאת אוצר נסתר באי אמיליה איימיליה, אי מחסום בצפון מזרח פלורידה, מלא ביופי טבעי, חופים מצוינים, ואתרי נופש יוקרתיים ליד פונדקים שובה לב. משפחות יכולות להשתתף באתגר הגיאוקאצ’ינג ברחבי האי, או סתם לשחק פיראטים לסוף שבוע שלם ביעד חג זה מלא הרפתקאות.
4 באוקטובר 2010 “חופשות חוף”

במציאת קייפ חנופה, וושינגטון הוצג בשבוע שלם לחקור במלואו לחקור את חצי האי האולימפי של מדינת וושינגטון, ומצא את הנקודה הצפונית ביותר בארצות הברית הרציפה צרכה אחר הצהריים שלם. נקרא על ידי החוקר הבריטי ג’יימס קוק בשנת 1778, קייפ חנופה שוכנת בפתח ישר של חואן דה פוקה; גוף באורך 96 קילומטרים …
15 ביולי 2018 ב”טיולים שלנו ”

פורט מאיירס לאי מרקו: טיול דרום דרום דרום מערבית דרום מערב פלורידה הוטל לעיתים קרובות דרך כביש על פני פלורידה, ואחרי שעשיתי את ג’קסונוויל למיאמי, פנמה סיטי לטמפה, ועוד, מצאתי את המסע הטוב ביותר בפלורידה עד כה – פורט מאיירס לפנה אי מרקו. טיול דרום דרום מערב פלורידה קסום. ישנם דולפינים, שקיעות שופכות לסתות, גנים, רחובות בסגנון אירופי, וחלקם …
15 בפברואר 2021 ב”טיולי דרך אפי “

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *