Entertainment

איך ליהנות מלילוק בעלות נמוכה בווסט אנד של לונדון

אחד הדברים המרגשים והפופולאריים ביותר לעשות בבדיקה לעיר הבירה של אנגליה הוא ללכת לצפות בתערוכת ווסט אנד. הגליץ והזוהר של האזור המפורסם הזה, בו מבוימים רבים מההפקות הטובות בעולם, פירושו שלילי בילוי בתיאטרון יכול להתאמן כיותר יקר.

לונדון היא יעד יקר לשמצה והיא נקראת בעקביות כאחת הערים היקרות בעולם. אבל זה לא אומר שאין מציאות, אתה רק צריך לדעת איפה לחפש אותם.

אם כמו אנשים רבים אתה רוצה לעשות זאת לילה, מחיר הכרטיסים, להגיע למקום וממנו, ארוחה בחוץ וכמה משקאות תסתכמו בקרוב. אז הנה כמה טיפים כיצד ליהנות מבילוי לילה בתיאטרון בלי לשבור את הבנק!

כיצד להשיג כרטיסי תיאטרון ווסט אנד בעלות נמוכה

למושבים המובילים לראות מופע להיט בקצה המערבי המחיר יכול בקלות להגיע למאות. אבל אם אין לך כמה מאות פאונד חילופיות להפיל בכרטיס אחד, יש לנו כמה טיפים שבהחלט יקלעו לך מציאה.

הזמינו באופן מקוון עם מוכר בעל מוניטין ומורשה

יש הרבה הונאות סביב כרטיסים עבור ווסט אנד, אז וודא שאתה משתמש במוכר מקוון מכובד כדי לרכוש את הכרטיסים שלך. בדוק מהקופות שהם קמעונאי מורשה כוכב, כלומר הם מוכרים רק כרטיסים רשמיים שמגיעים עם מספר ערבויות. יש להם גם הנחות מדהימות של עד 70% על כל התוכניות הטובות ביותר, ללא אף אחת מהעלויות הנסתרות שתמצאו אצל כמה קמעונאים בכרטיסים.

לכו למושבים בעלות נמוכה

מושבי מרפסת נוטים לזול ביותר, אבל זה תלוי באיזה תיאטרון ההפקה נמצא. בכך שהם לא הולכים על המושבים היקרים בדוכנים שתוכלו לחסוך מייד כמות גדולה. בקטע “מצא כרטיסים” באתר הקופות יש להם תכונה שימושית בה תוכלו לבחור בדיוק באיזה מושב תרצו לשבת במפה אינטראקטיבית של התיאטרון. המשמעות היא גם שאם יש בעיות נראות כמו מעקות או עמודים המכשילים את השקפתך, אתה יודע לפני הקנייה.

יום של כרטיסי מופע

חלק מהתיאטראות מציעים כרטיסי מחיר קיצוצים אם אתה קונה אותם ביום ההופעה, אבל יש כמה דברים שצריך להיות מודעים אליהם אם אתה מתכנן לעשות זאת. לא כל התיאטראות עושים זאת לכל מופע, אז התקשרו למקום לפני שיצאו לשם כדי למנוע אכזבה. אתה צריך להגיע לשם מוקדם כדי להתחיל להתאים, בדרך כלל בסביבות השעה 10:00 בבוקר או לפני שתלוי לפופולריות של התוכנית. הכרטיסים מיועדים בדרך כלל למושבים טובים מאוד, אך לא מובטח שתקבלו אותם, כך שתוודא שיש לך תוכנית גיבוי לבידור הערב שלך.

שקול כרטיסים ליום חול

אם אתה גמיש כשאתה הולך לראות את המופע, ימי חול הם בדרך כלל כמות לא מבוטלת זולה יותר מאשר משבצת Saturday Night של ראשית, כאשר בדרך כלל ההבדל הוא 50% ומעלה. מופעים או הופעות אחר הצהריים עדיין זולות יותר, אז חשבו לתפוס את הצפייה המוקדמת אם תוכלו.

איך לאכול בזול בווסט אנד

מסעדות בקצה המערבי של לונדון אינן ידועות כמי שהן כל כך ידידותיות לתקציב. עם זאת, אם אתה מזדווג אוכל עם ראיית מופע, אתה יכול למצוא כמה הנחות נהדרות.

מבצעים לפני תיאטרון

רבות מהמסעדות בתיאטרלנד משגשגות מעשרות המקומות הסובבים אותם, ובגלל זה הם מציעים עסקאות נהדרות בתפריטים קבועים. בדרך כלל אתה יכול לקבל ארוחה מוגדרת של שניים או שלושה מנות בעלות נמוכה כמו 10 עד 15 פאונד (13 $-19.50 $), שבמרכז לונדון אינה נשמעת אחרת. חלקם אפילו כוללים כוס יין שהופכת אותו לעסקה גדולה עוד יותר. אלה זמינים בין זמנים מוגדרים, בדרך כלל בסביבות השעה 16:30 – 18:30, וחיפוש מהיר מקוון יספק לך המון אפשרויות נהדרות.

מבצעי תיאטרון

אלה זהים לעסקות לפני תיאטרון, אך לאנשים שאוהבים לאכול מאוחר יותר ולא מוקדם יותר, ולכן בדרך כלל מתחילים בסביבות 9.30 כשהווילונות ירדו. קהל התיאטרון הפוסט קצת יותר מלא חיים, וכמה ברים נדבקו בכך והחלו להציע שעות שמחות לחפוף.

להסתובב

אם אינך מכיר טוב מאוד את לונדון, זה יכול להיות מפתה פשוט לקפוץ במונית שחורה כדי לקחת אותך ליעד שלך, אבל זו ללא ספק הדרך היקרה ביותר להסתובב.

הווסט אנד מוגשת על ידי מספר תחנות תת קרקעיות שנמצאות רק כמה דקות הליכה. אלה כוללים קרקס פיקדילי, כיכר לסטר, קובנט גארדן, דרך טוטנהאם קורט וצ’רינג קרוס, אשר ניתן להגיע אליו בקלות בקווים שונים. לכל התיאטראות ישהוראות באתרי האינטרנט שלהם מתחנת הצינור הקרובה ביותר, פשוט פנו למתכנן המסע TFL כדי להבין את הדרך הנוחה ביותר להגיע לשם.

לראות הופעה של ווסט אנד בזמן שאתה בלונדון זו חוויה תרבותית נהדרת, ועכשיו אתה יודע לעשות זאת בלי להוציא המון כסף. תהנה מההצגה!

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. המשמעות היא שאנחנו מרוויחים עמלות אם אתה לוחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *