Entertainment

15 מיקומים טובים ביותר שאתה צריך ללכת אליהם במונטנגרו

מונטנגרו משתמשת לא רק בהרים מדהימים כמו גם בהסרת גבישים, אולם זה גם מתהדר במקומות מדהימים. מיקומים המציעים הבנה היסטורית כמו גם הרפתקאות מעניינות. במאמר זה סיפקנו את המיקומים הטובים ביותר שאליו ניתן ללכת במונטנגרו.

אם אתה מתכנן לטייל בכל סוג של מדינות הבלקן, אסור לך לפספס את מונטנגרו! מדינה קטנה זו בולטת בקרב תיירים בגלל המגוון שלה כמו גם אטרקציות מדהימות. למבקרים בהחלט יהיה זמן נהדר שעולה לחופשה שלהם כאן. מהרים כמו גם חופים לעיירות העתיקות. לא משנה מה זה יאכיל את יעדי הנסיעה שלך, תגלה אותם במדינה נהדרת זו.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

13 אתרי אינטרנט מועילים שבהם תוכלו לגלות פתיחות משימות [כיצד לגלות משימה במונטנגרו]

צלילה במונטנגרו – החוויה התת -מימית שלנו במפרץ בוקה, הרסג נובי

6 ימים תוכנית נסיעות של Herceg Novi – מה לראות אם יש לך 6 ימים במונטנגרו בעונת הקיץ

12 סיבות מדוע עליכם לכלול את הרצג נובי, מונטנגרו ברשימת הדלי שלכם

כיצד להגיש בקשה לוויזה של מונטנגרו לבעלי דרכון בפיליפינים – ויזה נופשת לפיליפינים

תוכן העניינים

מקומות ללכת אליהם במונטנגרו

1. העיר העתיקה של קוטור
2. טירת סן ג’ובאני
3. בובוטוב קוק
4. אגם סקאדר
5. מפרץ קוטור
6. כנסיית סנט ג’ון
7. אגם קרנו
8. קניון נהר טרה
9. מרכז המבקרים בפארק הלאומי דורמיטור
10. הפארק הלאומי Lovcen
11. פורטו מונטנגרו
12. חומות עיר
13. Mausoleum Njegos
14. גשר טרה
15. Altstadt (עיר העתיקה) בודהה

מקומות ללכת אליהם במונטנגרו

1. העיר העתיקה של קוטור

תמונה מאת מרקו קוסטה
זו עיר עתיקה מעט מעניינת ככל הנראה בקוטור. מלא בחנויות רבות, מסעדות, מוזיאונים, כנסיות, כמו גם בית קפה רוק קשה. בעיר העתיקה יש רחובות סמטה קטנים כמו גם ארכיטקטורות פנטסטיות שכדאי לבקר בהן. אפילו בלילה, המיקום הזה הוא חלומי במיוחד. הנוף של המפרץ כמו גם ההרים הופך אותו למקום נפלא אפילו הרבה יותר!

סיור מוצע: סיור בהליכה מודרך של 1.5 שעות

2. טירת סן ג’ובאני

צילום מאת אלכסנדר בורמוטין
צורך למיקום ללכת אליו במונטנגרו! להיות מוכנים למדרגות רבות. מסלול צר אלו כל השיטה עשויה להביא קשיים למי שאינו בכושר גופני. רצוי להביא מים כשאתה מתכוון לטפס כמו החלק העליון. זה ייקח לך לפחות 40-50 דקות של טיפוס לפני שתגיע לפסגה. עם זאת, התצוגה הסנסציונית של קוטור, מונטנגרו היא תגמול כה ראוי.

סיור מוצע: סיור הליכה אישי של 1.5 שעות

3. בובוטוב קוק

צילום על ידי פלושן (CC על ידי 2.0
טיול לבובוטוב קוק יהיה אחת החוויות הטובות ביותר שיהיו לך במונטנגרו. זה יהיה הליכה קשה על הרגליים שכן מחצית השביל בדרך כלל מערבלת סלע. למרות האמת שזה קצת קשה במיוחד למתחילים, הנוף של 360 מעלות בראש שווה בהחלט את זה. אם אתם מתכננים לטפס על בובוטוב קוק, הקפידו ללבוש בגדים מתאימים, במיוחד נעליים מכיוון שיש הרבה סלעים רופפים כמו גם אבנים.

4. אגם סקאדר

תמונה מאת אנטואן סימילון
אגם סקאדר מוקף בהרים עוצרי נשימה. לרגע נפלא הרבה יותר, תוכלו לשלם כדי לטייל בסירה על האגם. זוהי אחת השיטות המעניינות ביותר לחוש את הנוף השלווה והמיוחד המדהים בין אגם סקאדאר כמו גם את המימון הישן של מונטנגרו.

סיור מוצע: הפארק הלאומי סקאדר לייק עם טעימות יין לבן

5. מפרץ קוטור

צילום מאת פארוק קיימאק

מפרץ קוטור הוא הפיורד הארוך ביותר כמו גם העמוק ביותר בדרום אירופה. וזו הסיבה שזו גם האטרקציות הנופשות הבולטות במונטנגרו. המים הצבעוניים בצבע אמרלד כמו גם ההרים הסובבים הם מדהימים באמת. לאורך קו החוף תוכלו לגלות המון מסעדות ומיקומים לכיבוד. כמו כן תוכלו לצאת לטיול סירה מעניין ברחבי המפרץ. שעוצר אצל גבירתנו באי הסלעים שנמצא באמצע המפרץ. מפרץ קוטור עשוי להיות אחד המפרץ המדהים ביותר בעולם, אל תחמיץ את ההזדמנות ללכת לכאן.

סיור מוצע: אוטובוס סיור הופ-און

6. כנסיית סנט ג’ון

מתגאה בערעור הן בפנים והן בפנים, כנסיית סנט ג’ון בבר, מונטנגרו היא מיקום להיות! הפנים עוצרי נשימה לחלוטין עם ציורים תוססים כמו גם תקרות גבוהות. אתה יכול לבלות שעות רק על ידי בהה בציורים בפנים. החלק החיצוני הוא סנסציוני כמו הפנים. עם הארכיטקטורה המיוחדת שלה, לא תאמינו שהכנסייה הזו היא באמת הכנסייה של המאה ה -21. המובנה בעידן העכשווי, בכנסיית סנט ג’ון עדיין יש את המגע של המבנה הביזנטי. אל תצליחו לזכור ללכת לכנסייה הציורית הזו כשאתה במונטנגרו.

7. אגם קרנו

צילום מאת שאנט דמ

אגם אחר במונטנגרו שאסור לך לפספס. האגם עצמו הוא אלnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *