סולו במלבורן למקלחות תינוקות, זמן משק בית, כמו גם הרבה אוכל כמו גם יין אדום

בדיוק כשהאמנת שזה נטול סיכון לחזור למים … כן! עלי לארוז מחדש וגם לחזור לשדה התעופה!

ג’ים ויתר על המושכות על המהדורה הרגילה שלנו השבוע כדי שאוכל לספר לך הכל על זמן הסולו (למחצה) שלי למטה בעיר המדהימה של מלבורן.

לא חזרנו למדינה זמן רב, כמו גם זה דבר נהדר. אם היה לי זמן לעצור כמו גם להירגע, יתכן שלא הייתי מסוגל להגיע לטרמינל הטיסה בכלל! במקום זאת, אמא כמו גם אני קופצת על מטוס כמו גם פונה דרומה לעבודה מסוימת, קצת זמן ביתי כמו גם לחגוג את הגעתם הקרובה של כמה אחיינים ו/או אחיינים חדשים!

אני מקווה שתענגו במהדורה הרגילה הזו, הנוגעת לכם לכל השיטה ממלבורן, ויק!

כריסטינה XX

זה השבוע הראשון שלנו בסידני, עם זאת לא הרבה זמן בשבילי.

אחרי שחיית המזוודה יחד של מה שמרגיש כמו ששת החודשים האחרונים, ג’ים כמו גם אני עולה לבסוף בסוף שבוע ארוך זה מזה. זה מרגיש יוצא דופן להיות בנפרד, אולם אנו מאמינים שזה מושג נהדר מכיוון שההיעדר גורם ללב להתגבר.

ג’ים נשאר בסידני בזמן שאני טס למלבורן. זה טיול עבודה חלק, עם זאת ביקשתי מאמא שלי למצוא איתי כדי שנוכל לראות גם משק בית.

מזל לאמא שלי, טיפלתי בכסף בכמה נקודות עלון רגילות כמו גם אנחנו טסים במורד החברה. עכשיו אנחנו נהרסו שוב לטוס, כשהם מתייחסים אליך כך בצורה אחרת כשאתה יושב בקדמת המטוס.

עבר זמן כי טסתי את מחלקת חברת וירג’ין אוסטרליה לטיסות פנים כמו גם השירותים שלהם באמת די טובים. אני נדהם מהארוחות, המשקאות המוצעים כמו גם השירות הוא פנטסטי. צעק לרושל על כך שקיבלה אמא ​​שמפניה נוספת, שהיא מאוד מרוצה ממנה!

מתוך מזוודות דאגה, אנו מבצעים העברה מהירה לאסוף רכב כמו גם לנסוע לחוף הגלישה הוויקטוריאני. התחנה הראשונה שלנו היא טורקי ללכת לבית החוף של בני דודי.

כמו כן מצאתי את אפרסק, אחד המכולת היפה ביותר, ממש במעלה הדרך. אני מבטיח למי שעושה את הסחורה שלו יש עין מדהימה לפרטים.

בזמן שאנחנו בטורקי, אני חייב לספר לך על תחרות מדהימה שאנחנו עובדים עליה עם Amex עבור #Shopsmallau. בדוק את האינסטגרם שלנו ממש כאן כדי לגלות בדיוק איך להיכנס לזכות בשוברי נסיעות של 2 $ 5000 – אחד בשבילך כמו גם אחד לחנות הקטנה המועדפת עליך.

בזמן שהסענו את דרך האוקיאנוס הפנטסטית לפני כן, עשינו את זה גם במהירות וגם לא הבנו בדיוק עד כמה עיירות החוף הללו מקסימות. הם כמו עיירות כפריות ליד הים, כמו גם כמה מבנים היסטוריים יפים.

בן דודי לוקח אותנו לעצירה מיני-סיור בג’ילונג, קווינסליף כמו גם בראשי ברווון. למרחצאות בג’ילונג יש תחושה בריטית / אירופית כמעט עם הטיילות כמו גם מזח.

אנו עוצרים ליד פשטידות מערוך כדי לנסות כמה מהעוגות המנצחות שלהם (סליחה ג’ים – אני מבטיח להחזיר אותך לכאן!) כמו גם אני יכול להצהיר שעוגת ארוחת הבוקר שלהם די טעימה. אם אתה מרגיש הרפתקני, יש להם גם פשטידת תנין.

אנו משוטטים בחנויות אזוריות מקסימות כמו גם בחנויות עתיקות המנוקדות בעיירה. המיקום הזה מזיק מאוד עבורי לחקור … זו פשוט משימה נהדרת שאח שלי לא נמצא כאן איתי. יחד, מרי כמו גם הייתי מוציא את כל הכסף שלנו כמו גם לרכוש הכל!

ואני מגלה את הכלב הכי רך שראיתי אי פעם (שמו הוא Jedi btw!)

ובאופן אחר הצהריים אנו לוקחים את הנופים ממסעדת Heads. זה באמת מוגן ממש כאן מהרוחות כמו גם השמש יוצאת במלוא העוצמה. ברור שכאן הם צילמו את תוכנית הטלוויזיה “Seachange”.

אני יכול לראות מדוע בני דודי מתכננים לפרוש כאן, החלק הזה של אוסטרליה פשוט מדהים.

התחנה הבאה עבורנו בטיול שלנו במלבורן היא הטובה ביותר מעבר לצד השני של המפרץ במנטון. קדחת תינוקות פגעה בקבוצת החברים שלי כמו גם אני חוגגת מקלחת תינוקות לשניים מהחברים הגדולים שלי, ג’סיקה כמו גם איימי.

ג’סיקה פיתחה את המתח על ידי המתנה עד היום כדי לחשוף אם יש לה ילד צעיר או אישה עם העוגה היפה הזו. אהבתי לראות את העסקה של אמא שלה כשהיא חתכה את העוגה כדי לחשוף שהיא מצפה לילד! זו עדיין הפתעה עבור איימי כמו גם שהיא אמורה להיות קרוב ליום ההולדת שלי, לא יכולתי לסייע עם זאת להציע ‘כריסטינה’ או ‘כריסטופר’ כשמות פנטסטיים.

עובדה מהנה: באמת היה לי צפוי שיקראו לי כריסטופר מכיוון שהם האמינו שהם מצפים לילד! שמי הושפע גם הוא מלהיוולד כל כך קרוב לחג המולד.

מקו החוף אנו נוסעים צפונה ללכת אליהם עם דודה הנפלאה שלי נורה. לאחרונה היא לא הייתה טובה לאחרונה, אז אנחנו מנסים לראות אותה ככל האפשר את הטיול הזה. אני אוהב שהאוכל האיטלקי תמיד נמצא במרכז ההפסדים שלנו כמו שהיא לא יכולה להפסיק להאכיל אותנו.

היא אפילו הופכת את פריטול, מהICH הם סוג של סופגנייה ונציאנית. אני באמת לא יכול לעצור את עצמי לאכול את העקיצות הטעימות האלה. אני צריך לבקש ממנה להדריך לי את המתכון, עם זאת אני מבין כשזה לא יהיה טעם בדיוק כאשר הוא לא מבושל על ידה כמו גם באהבה כל כך הרבה.

בין העבודה, אני מפנה זמן להדביק את הטוב ביותר שלי שהילד הצעיר שלו עכשיו הוא כמעט שניים. היא מציעה שנספק בקולינגווד במבשלת קרקע.

זו מבשלה מגניבה וידידותית למשפחה בעיר הפנימית מלבורן. הם עושים טיולי מבשלות בצהריים בסופי שבוע, כמו גם הם גורמים לאפרול שפריץ מרמזים אם אתה לא בבירה. אני מבין שזה אזור שג’ים יאהב טוב כמו שנחזור בפעם הבאה שאנחנו במלבורן.

לפני שאצאתי לשדה התעופה, אני צפוי לאכול ארוחת צהריים עם המכה הגדולה, עם זאת, למרבה הצער היא לא מרגישה טוב. היא לא יכולה לצאת מהבית, עם זאת אנו לוקחים לה את החגיגה. כמו גם רגע לפני שעזבנו היא זכור לתפוס תמונה יחד.

היא מצפה לתינוק גם בדצמבר (קרוב ליום ההולדת שלי כמו גם אני הצעתי ‘כריסטינה’ יהיה פנטסטי עבור ילדת התינוקות שלה). אני מאוד נרגש מכל התינוקות החדשים שיופיעו סביב חג המולד השנה.

בחזרה לסידני ג’ים התפרקה לבסוף בבית. הוא היה קשה בעבודה בעריכת סרטונים (שראיתם בהודעות החדשות ביותר שלנו כאן כמו גם כאן) כמו גם מטופלים באופן דומה כדי להדביק את אחד מחבריו של דואגים להישאר כמו גם לשמור עליו בחברה. הם שמחים על סיגרים כמו גם בוויסקי ליד הנמל, אז אל תרגישו גרועים יותר; הוא נהנה די נהדר בזמן שהייתי לא.

טיפלתי בפחות מארבעה לילות בבית כי טסנו בחזרה מלונדון אז השבוע הקרוב יהיה שקט. סביר להניח שלא יהיה לנו הרבה מה לדווח במהדורה הרגילה הבאה שלנו – אני רק מסתכל קדימה להדביק שינה מסוימת.

אבל סביר להניח שאבלה את סוף השבוע בחיפוש אחר טיסות חזרה למלס, זה כל כך נהדר שהרוח תעבור לחברים שלנו כמו גם למשק הבית שם.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *