טלאי דלעת בצפון דקוטה

זה לא יכול להיות ספטמבר בלי ההובלה הסטנדרטית ליל כל הקדושים ולא יכול להיות ליל כל הקדושים בלי דלעות. וברור, לא יכולות להיות דלעות עם טלאי דלעת … טלאי דלעת כנים.

כאשר הדלעת הנהדרת מתקשרת מדי שנה וכפי שהסיפור הידוע הולך-מחפש את תיקון הדלעת הכנה ביותר, עליו לשקול כמה בצפון דקוטה. זה אולי לא ימצא שם את לינוס ולוסי, אבל זה ימצא משחקים, פעילויות, ילדים והרבה דלעות.

הפוך את זה למסורת סתיו להכות כמה מטלאי הדלעת של המדינה ולקחת חלק בפעילויות הקשורות שלהם.

תיקון הדלעת של פאפא: ביסמרק

טלאי הדלעת של פאפא בביסמרק יש דלעות – המון דלעות – והרבה הרבה יותר לראות ולעשות כל אחד נופלים. הסתכל סביב … כנות ככל שהעין יכולה לראות. תיהנו מדלעות שהושקו מ- Trebuchet ותראו כמה רחוק הם טסים כשנורה מתותח דלעת. בנוסף למגוון עצום של דלעות, לפאפא יש מספיק דברים לעשות כדי להעסיק את הילדים ליום שלם. ילדים יכולים לחקור את מבוך הבייל העשוי מ -500 חבילות קשיות ולשאוא לאורך השקופיות על הר השקופית. ילדים גם נהנים מעריסת התירס, ארגז חול העשוי מגרעיני תירס. נרגע בכיסא של הדלעת הגדולה בגובה 15 מטר לאחר שבילה זמן מה בתהייה סביב מבני המשחק העץ של פאפא. טוס באוויר על רוכסן ווי וזיפלינים של זום וסיים את היום עם טרמפ ברכבת של סבסטיאן, פוני, עגלה או הירידה רתומה לסוס.

טלאי הדבקה של נלסון ומבוך התירס: אמראדו

טלאי הדלעת של נלסון ומבוך התירס נמצא באמרדו, בין עיר גראנד פורקס לבסיס חיל האוויר גרנד פורקס. החווה נמצאת במשפחת נלסון בהתחשב בכך ש- 1880 והם הרשימו משפחות והדלעת הנפלאה עם תיקון הדלעת שלהם בהתחשב בכך ש -1996. ילדים יכולים לקחת את הבחירות שלהם בקרוב לפנסים של ג’ק-או. אבל לא לפני ששיחקו משחקים כמו קונק העורב, מגרש דלעת ומכניס את דחליל הדחליל. אחר כך, קח היריד ואז ארוג את דרכך במבוך של ספוקלי. נסה לא ללכת לאיבוד במבוך התירס בן 11 דונם של נלסון. לאחר שנמלטים משדה התירס, נסה את היד שלך לירי בתותח התירס של קאג’ון קאנטרי. לבסוף, עבור אל הפגיעה המבעית למפגעי ליל כל הקדושים.

דונם ברי: מינוט

טלאי דלעת של Berry Acres במינוט סומכת על הדלעת הנהדרת ומבקרים אחרים ליהנות במעט גולף בזמן הטלאי. האורח ישחק את מסלול הגולף המיניאטורי החדש בן תשעה חורים שמוסיף מימד חדש לגמרי לחוויה. לאחר סיבוב, חזרו לפעילות טלאי דלעת רגילה כמו Hayrides ונסיעה ברכבת לילדים. החלק את היום על חבילות חציר או קח את המבוך הזעיר או מבוך תירס בן שמונה דונם. Berry Acres משתמש גם בעגלות פיינטבול ובגן חיות ליטוף. ודלעות.

חברת כרכרה של דקוטה: פארגו

חברת הובלה של דקוטה של ​​פארגו משתמשת בפעילויות מספיק כדי לשמור על ילדים ומבוגרים מעורבים במשך שעות. בנוסף לדלעות הבולטות, האורחים יכולים ללכת לאיבוד ולמצוא במבוך תירס, מבוך בייל קטן או מבוך מערב ישן, הר צמיג בקנה מידה, לבחור טיול ספוק, משחק משחקי בחצר האחורית ויורה בסמטת נרף אקדח. קח היריד רתום לסוסים כדי לסיים את היום.

דונמים כהים: וויליסטון

דונמים כהים בוויליסטון היה כל מה שאדם מצפה מנקודת דלעת, במיוחד דלעות. בחר את הדלעת הטובה ביותר לגילוף, אך לא לפני שאתה מבלה יום בתיקון. צלם תמונה של בני משפחה בכיסא הענק; תמרון דרך מבוך הבייל של חציר; רכב על רכבת Zipline ו- Pumpkin Express; הכניסו מכוניות דוושות וראו כמה גבוה תוכלו לצאת לחבל הטיפוס.

מצא פעילויות נפילות רבות יותר בצפון דקוטה בכתובת www.ndtourism.com.

קָשׁוּר

10 המובילים: טלאי דלעת וחוות סתיו בדרום ויסקונסין של כל העונות, הסתיו הוא החביב עלי. כשגרנו בוויסקונסין, נהנו לקטוף תפוחים, לשתות סיידר ולגלף דלעות מכל הצורות והגדלים. המון חוות ברחבי דרום ויסקונסין באמת נכנסות לרוח התיירות, וממירים את חוות העבודה שלהן לגן שעשועים עם מבוך תירס, גני חיות ליטוף, …
27 בספטמבר 2015 “Midwest”

איך קמפינגים יכולים לעזור “להפעיל את הטבע שלך” מי זקוק למחנה קיץ? שטח קמפינג אינו סתם שירותי בור ואתרי קמפינג בימינו. יותר ויותר, קמפינגים מוסיפים תוכניות חינוכיות ופעילויות שנוצרו כדי לעזור לכל המשפחה ללמוד על הטבע בחוץ.
1 ביוני 2011 ב”קמפינגים הטובים ביותר ”

10 יעדים למשפחות באולימפיה, וושינגטון מטיולי הדרך האהובים עלינו היו בערי בירה. בדרך כלל מוצג תערובת של היסטוריה ומחקרים חברתיים, טיולי דרך עירוניים הם שיעור אזרחי שרק מחכה להתפתח. אולימפיה לא הייתה יוצאת דופן ממגמה זו; עם מוזיאונים, פארקים והרבה חנויות ומסעדות בבעלות עצמאית, כאן …
2 בנובמבר 2016 ב”פסיפיק “

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *