ביקור בקנדה: טיול המערבולת שלנו הביתה, ונתינה!

לאחר 5 חודשים נהדרים בגרנדה פנינו הביתה לקנדה לביקור מהיר של 10 ימים. היינו צריכים להשיג כמה מסמכים ממשלתיים בקנייה ורצינו לראות את המשפחות שלנו שכן עברו שנתיים בהתחשב בעובדה שראינו את אחינו הצעירים יותר.

(מחפש את הניתוח? דלג למטה לסוף הפוסט הזה כדי להיכנס! *הערה: כרטיס המתנה של הרכבת התחתית תקף בקנדה בלבד.)

אנחנו עכשיו בברבדוס (וו הו!) וחשבנו שנמלא אותך כיצד הלך הטיול שלנו בצפון.

בדרך כלל כשאנחנו מבקרים בקנדה, אני פשוט נוהג במכונית הנוספת של אחי, אבל בזמן שהוא מנסה למכור אותה, קיבלנו החלטה לשכור רכב באמצעות כלכלה Bookingings.com. כשהגענו לשדה התעופה, פנינו למשרד אלמו כדי לאסוף את הרכיבה שלנו ולהפתעתנו, שודרגנו! היינו מסתובבים במטען הדודג ‘האלגנטי שלנו לשנת 2015 בזמן בקנדה … לא רע, אה?!

התארחנו בבית של אחי באזור הכפרי והיה לנו בסך הכל 9 בני משפחה (14 אם אתה כולל את אחי ומשפחתו) בוא לבקר אותנו, והכל במהלך 10 הימים הקצר! זה היה ביקור קדחתני (כמו תמיד) אבל היה נהדר לראות את כולם.

שתינו יותר מדי יין, אכלנו יותר מדי אוכל, עשינו קצת קניות, שיחקנו מיני גולף ומשחקי לוח ולא הספקתי כמעט מספיק זמן עם יקירינו.

מהשולחן הקדמי משמאל וסביבתה: אמא של ניק, דרייקט, סבא של ניק, סבתא, אחיינית, גיסתה, אח, החבר של האחות, ניק.
מלבד המשפחה, אחד הדברים שאנחנו מתגעגעים להרבה מקנדה בזמן הנסיעה הוא האוכל! בישלנו מתלים של צלעות, צ’ילי שעועית ובשר, מרק תוצרת בית, עוף קלוי ובוריטוס מדהים.

הערה: עבור אלה שבודקים את קנדה שאינם אזרחים קנדים, בין אם במפסק או לשהייה ארוכה יותר, יתכן שתצטרך להגיש בקשה לאישור נסיעות אלקטרוני (ETA). אזרחים זרים פטורים ויזה שטסים או עוברים דרך שדה תעופה קנדי ​​זקוקים לאישור נסיעות אלקטרוני.

עם זאת, הנכנסים לקנדה ביבשה או בים אינם דורשים ETA. יתר על כן, מספר אזרחים זרים פטורים ויזה אינם דורשים ETA, כמו אזרחי ארה”ב ומטיילים עם ויזה קנדית תקפה. אזרחים קנדים, כולל אזרחים כפולים ותושב קבע, אינם יכולים להגיש בקשה ל- ETA.

ETA תקף עד חמש שנים או עד שתום הדרכון שלך (מה שיגיע קודם). אם אתה מקבל דרכון חדש, עליך להגיש בקשה גם ל- ETA חדש. עם ETA ניתן לבקר בקנדה לעתים קרובות ככל שאוהבים עד 6 חודשים בכל פעם. לקבלת מידע רב יותר ולהגיש בקשה ל- ETA, ראה:

הייתה לי אמא שלי לבשל ארוחת חזיר ענקית וארוחות הבוקר הממולאות של חזיר הבאות. קנינו גם מפיצה פיצה אהובה שלנו בעולם, קוקו ברוקס (רק בקלגרי), יצאנו לאוכל יפני ואכלנו ברכבת התחתית 3 פעמים.

אה כן, אנחנו חושקים לחלוטין במזונות האהובים שלנו כשמסתובבים!

*** אל תחמיץ את הנתינה בתחתית ***

משמאל: ניק אוכל פיצה של קוקו ברוקס ביג אל, מימין: דרייט אוכלת תת פיצה
בסוף 10 הימים היינו מותשים, אך השלמנו הרבה מהסידורים שתכננו לעשות. למרבה הצער, לא בילינו הרבה זמן באתר האינטרנט שלנו ובעסק המקוון שלנו, אז עכשיו אנחנו ממהרים לשחק להתעדכן. אני מקווה שיהיה לנו פרק נוסף של טלוויזיה ב- Goatlife שאנשים יוכלו ליהנות מהם בשבוע הבא … מברבדוס!

בערב יום ראשון האחרון שלנו בקנדה, קפצנו לטיסה של 3.5 שעות לטורונטו בחצות, שם עברנו מפגש של 3.5 שעות לפני שהמשכנו לברבדוס. ההגעה לאי נשימה של אוויר צח (תרתי משמע). זה הרגיש כל כך טוב לחזור במזג אוויר טרופי והעור שלנו היה לח מייד.

ממש אל תחמיץ את זה מאוד!
אמנם התמזל מזלנו עם הרבה שמש ומזג אוויר קפוא מעל קנדה (מלבד יום אחד, תמונה מדכאת למעלה), העור, השיער והשפתיים שלנו, פשוט לא יכולים לנהל את מזג האוויר היבש והקריר של הצפון.

הנחיתה חזרה לקריביים הרגישה כמו טיפול בספא מיידי של יום מיידי וזה מרגיש כל כך טוב יותר להיות בחום ובלחות.

אנחנו בית יושב כאן 6 שבועות והבעלים המקסים, ג’ני, הרים אותנו משדה התעופה והסיע אותנו חזרה לביתה היפה (כעשר דקות מהים לאלו מכם שתוהים) לפגוש אותה 2 מוזהבים מקסימים Retrievers, Hesus and Honey.

הם לא חמודים?!
היא הייתה חביבה מספיק כדי להשאיר אותנו עם המכונית שלה בזמן שהיא לא נמצאת, אז נחקור איתנו את האי ונקח אתכם אנשים (והסוס והדבש). אנו גם נמלא אותך בישיבת הבית והרבה הרבה יותר על איך אתה יכול להנחית עבודה כמו זו למפלט של 6 שבועות בברבדוס!

כמה ימים לאחר שנחת בחזרה באזורים הטרופיים, זה היה waיום ההולדת ה -31 שלי! יצאנו אל החוף לכמה שמש, בירות ושחייה. הלכנו לחוף המפרץ של פיין והיה אידיאל חוף וידידותי לבר חוף קטן וידידותי לתקציב, שם ישבנו והנהנו בכריכי דגים טעימים וצ’יפס, תוך כדי שנהנינו מהגלים בעדינות בקו החוף ברבדאן.

יום הולדת לא רע!

אנחנו כבר יכולים לדעת שאנחנו הולכים לאהוב את זה כאן ויהיו שפע של בלוגים, מדריכים, תמונות וסרטונים מכאן בברבדוס היפה, אז בהחלט להישאר מעודכנים!

היכנס למטה לקבלת ההזדמנות שלך לזכות בכרטיס מתנה של $ 100 מ- Subway Canada! שימו לב כי ניתן לממש את כרטיס המתנה רק במיקומי הרכבת התחתית בקנדה. סליחה לקוראים שלנו מאזורים אחרים בעולם! עם זאת, הישאר מעודכן, יש לנו מתנות אחרות שעולות?

מתן רפלקופטר

האם אי פעם ביקרת בברבדוס? תן לנו את הרעיונות שלך למטה!

תודה מיוחדת לקוקו ברוקס, הרכבת התחתית של קנדה והזמנות כלכלה על כך שעזרו להפוך את הטיול שלנו לקנדה למיוחד במיוחד. כמו תמיד, כל המחשבות, הדעות והדעות נשארות אך ורק משלנו ולעולם לא משתנות על ידי שירותים, מוצרים או תשלומים המוצעים.

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורוכשים מאותם קמעונאים.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *