זיכרונות (והאנשים שסייעו להקליד אותם)

פורסמו: 1/25/18 | 25 בינואר 2018 (עודכן 2020 עם קישורים נוספים)

דרבן על ידי הלחנת הספר החדש שלי על העשור שלי על הכביש, אני מגלה את עצמי משוטט באולמות הזיכרון שמזכירים את שנותיי בנסיעות.

אני חופרת עם תמונות ישנות כמו גם בערכי יומן. אני גולש בפייסבוק לאנשים שחייהם הצטלבו בקצרה משלי בכביש החיים. סיפורים כמו גם פנים זום שנשכח מזמן לקדמת מוחי כשאני מטיל ספק איפה הם נמצאים כמו גם מה הם עושים.

חמשת התרמילאים שהשפיעו על הטיול המקורי שלי. האישה מאותה אכסניה בפראג שקיבלה אותי בקבוצת החברות הטובות שלה כשהייתי מפחדת לא פחות להצהיר שלום. הגברים ההולנדים שביליתי שבועות איתם בטיול ברחבי אוסטרליה. צוות המוטלי שביליתי איתו חודש בניו זילנד. החברים הטובים שלי מרגע שהתגוררתי בבנגקוק. האנשים שבחרתי בטיול הכביש שלי ברחבי המדינות. המארח הראשון שלי בגלישת ספות. או קבוצת החתולים המטורפים הזו ביליתי בחודש בגן ​​העדן איתם:

כזרים בארץ רחוקה, היינו התמיכה של זה. היינו הטובים ביותר של חברים, שותפים לפשע, כמו גם במקרים מסוימים.

עם זאת, ככל שכולנו מסתובבים עוד יותר בדרך של החיים כמו גם מטילים את ראשנו לאחור, אנו מבחינים זה בזה באור הדועך כמו כוכב שמטפטף, עד שיום אחד, הוא נעלם כמו גם שום דבר עם זאת לא נשאר אבק.

מה קרה לאנשים שאיתם הגעתי בטרמפים באיסלנד?

איפה כל האנשים האלה עכשיו?

איפה הספרדים מוולנסיה שאיתם הייתי חלק בפירנצה?

מה עלה בחלקה של לנרט, האיש ששיחקתי איתו פוקר באמסטרדם?

האם ג’ן, אישה גרמנית כמו גם הקשר הראשון שלי בדרך, עדיין ברשת באוסטרליה?

איפה הזוג האמריקני מבוקאס דל טורו אשר המידע שלו לא הצליח לזכור להלחין?

איפה האנשים שאני מרוצה בתאילנד שהשפיעו עלי להפסיק את עבודתי?

אותם אנשים שטיפלתי איתם בהוסטל ההוא בטייוואן?

סיפקתי את האנשים האלה בתאילנד כמו גם הלכתי אליהם בבורדו. אני זוכר את היום האידיאלי הזה – מסע לחוף, שקיעה על דיונת החול הזו, כמו גם יין אדום כמו גם ארוחת גבינה. עם זאת איפה הם עכשיו? אני לא מבין.

איפה הרבים האחרים שביליתי בימים, שעות, כמו גם דקות בהוסטלים ברחבי העולם? אלה שהסתובבו ברחובות לא מוכרים, נפרדו אל תוך הלילה, שברו לחם כמו גם צחקו איתי?

מה הם עושים? האם הם עדיין נוסעים? האם הם הפכו את הכל לשיטה ברחבי העולם כמו שקיוו? האם הם שמחים? נָשׂוּי? האם הם אוהבים את עבודתם? האם הם בריאים? האם הם בכלל חיים?

והאם יש להם מחשבות דומות?

האם הם מאמינים באנשים שהם פגשו? האם הם נתקלים בתמונה בפייסבוק, נשענים לאחור, כמו גם הולכים לאיבוד בזיכרון?

הגברים האלה גרמו לי להכיר שעבדתי הרבה כשטיילתי … ואני לא זוכר את שמם.

האם מישהו זמין הכי טוב עכשיו לספר את הסיפור הזה על לילה מטורף בפראג כמו גם כולל אותי?

שיטוט העבר שלך זה כמו לשוטט בשדה מוקשים של רגש – שמחה, התרגשות, עצב, חרטה. יש כל כך הרבה אנשים שאני מתגעגע אליהם כמו גם שאלה עליהם. כן, זה טיפשי להאמין שכולם יישארו בחיים שלך לנצח. אנשים באים, אנשים הולכים. להתפרק היא אמת חיים. אנשים, חיים, כמו גם הנסיבות משתנים.

מה קרה בחברים הגדולים האלה ??

אבל זה לא גורם לי להטיל ספק בהם כל סוג של פחות.

ייתכן שדרכינו לא מצטלבים שוב כמו גם הזיכרון שלהם עשוי לדעוך (באמת, מה היה שמו של אותו זוג מבוקאס?), אולם ההשפעה שלהם על חיי תישאר איתי לנצח. הם לימדו אותי להרפות, לצחוק, לאהוב, להיות הרבה יותר הרפתקנים, לדחוף את עצמי, כמו גם כל כך הרבה יותר.

החיים שלי הרבה יותר טובים מאז שהיו בזה.

יום אחד, רחוק מעכשיו, אני אסתכל אחורה שוב כמו גם הרבה יותר אורות ידהו. אני שוב אשאל לאן הם הלכו. וכמו מטייל בזמן, אני אתקרב לרגעים שהיו לנו, חווה אותם במוחי, כמו גם לדמיין עתיד מרוצה לחברתי הטובה שבה כל החלומות שלו או שלה התגשמו כמו שלי.

אולי גם הם בוהים בשמיים כמו גם מאמינים זהים.

אולי הם אומרים לחבר/אהוב/ילד שלהם, “היה הפעם …”, זוכרים אותי, כמו גם קובעים “זה היה בחור נהדר. אני מקווה שהחיים מתייחסים אליו היטב. ”

כשאנחנו מטיילים בדרך החיים, אולי זה ככל שאפשר לקוות באמת.

איך לטייל בעולם ב 50 $ ליום

מדריך הכריכה הכריכה הכריכה העולמי שלי לניו יורק טיימס ינחה אותך בדיוק כיצד לשלוט באומנות הנסיעות כדי להבטיח שתצא מהדרך המוכה, תחסוך כסף, כמו גם לקבל חווית נסיעה עמוקה יותר. זהו מדריך התכנון שלך ל- Z שה- BBC כינה את “התנ”ך למטיילים בתוכניות התקציב.”

לחץ ממש כאן כדי לגלות הרבה יותר ולהתחיל לקרוא אותו היום!

הזמן את הטיול שלך: הצעות לוגיסטיות כמו גם טריקים
הזמן אותךטיסה R.
מצא טיסה משתלמת על ידי שימוש ב- SkyScanner. זה מנוע הגלישה המועדף עלי מכיוון שהוא מחפש אתרים כמו גם חברות תעופה ברחבי העולם כך שתמיד לא תבין שום אבן לא פונה.

הזמן את הלינה שלך
אתה יכול להזמין את ההוסטל שלך עם OstelWorld. אם אתה רוצה להישאר במקום אחר מלבד אכסניה, השתמש ב- Booking.com מכיוון שהם מחזירים בעקביות את המחירים הזולים ביותר לבתי הארחה כמו גם מלונות.

אל תזכרו את ביטוח הנסיעות
הכיסוי לביטוח נסיעות ישמור עליך מפני מחלה, פציעה, גניבה, כמו גם ביטולים. זה ביטחון נרחב במצב כל דבר משתבש. אני אף פעם לא יוצא לטיול בלעדיו כיוון שהייתי צריך לנצל אותו פעמים רבות בעבר. העסק המועדף עלי שמציע את השירות הטוב ביותר כמו גם הערך הוא:

SafetyWing (הכי טוב לכולם)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

מדג’ט (לכיסוי פינוי נוסף)

מוכנים להזמין את הטיול שלך?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת העסק הטוב ביותר לשימוש כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש כשאני נוסע. הם הטובים ביותר בשיעור כמו שאתה לא יכול להשתבש תוך שימוש בהם בטיול שלך.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *