מציאת חברויות לכל החיים בדרך

עודכן: 03/28/20 | 28 במרץ, 2020

לא ראיתי את פול כמו גם ג’יין מזה למעלה מארבע שנים.

שלושתנו מרוצים באי קו ליפה בתאילנד בשנת 2006 – מיקום כל כך אהבנו, נשארנו חודש.

שם, שלושתנו בסופו של דבר היינו חברים קרובים. שחינו, בילינו זמן במשחק בשש -בש, להתרחק על החוף, שתינו בירה עד שהכוח יצא, כמו גם רק שוקל את החיים. בסוף זמני שם, זה היה כאילו הבנו אחד את השני במשך שנים.

אבל הוויזה שלי פג תוקף כמו שהייתי צריכה ללכת. הצהירנו נפרדות דומעת כמו שהם גרמו לי להבטיח לראות אותם בניו זילנד בסוף הטיול שלי.

מעולם לא הגעתי לניו זילנד במהלך אותו SEE, אבל ארבע שנים אחר כך הצלחתי לבסוף לשמור על ההבטחה הזו.

למרות הזמן שחלף, בחרנו הכי טוב במקום שהפסקנו. זה היה אם רק יום עבר כמו גם הכי טוב היה באי ההוא בתאילנד. כל הבדיחות כמו גם הבנה משותפת שפיתחנו ב- LIPE עדיין היו שם.

בדרך כלל אני מרגיש ש”הזזה “של הנסיעות מוביל לחברים מיידיים לכל החיים. כשהם מתרחקים ממלכודת החיים, פשוט יש לך את עכשיו. אין “בואו לבלות בעוד שבועיים” מכיוון שאין שבועיים מהיום. עם זאת, כלום ההווה, אתה מבין את האני האמיתי של אנשים.

זה לא מרמז על כולנו בסופו של דבר להיות הטובים ביותר של החברים, כמובן, עם זאת, אני מאמין שנסיעות מסלקות את כל המטען מהבית שאנחנו מביאים. זה הופך כמו גם הווה, זה הופך את התפתחות קשרים רגשיים הדוקים – אפילו תוך זמן קצר – הרבה יותר סביר – כמו גם אז הופכת את הקשרים הללו להרבה יותר ארוכים כמו גם לחזקים.

המסעות שלי ברחבי העולם יצרו חברים קרובים כמו גם לכל החיים.

אנשים מלה טומטינה.

חברים מ- iOS.

חברים כמו פול כמו גם ג’יין.

חברים מהתקופה שלי בבנגקוק.

חברים שלא ראיתי שנים עם זאת שולחים לי הזמנות לחתונה שלהם.

וחברים טובים כמו אריק כמו גם אן, שסיפקו אותם בזמן שהייתי בברוז ‘בשנת 2009. בילינו כמה ימים בטעימות בירה בלגית נהדרת כמו גם פגענו בה כל כך טוב שבסופו של דבר נסענו לאמסטרדם יחד במשך שבוע.

ראיתי אותם כמה חודשים אחר כך כשעצרתי בקופנהגן, אולם מכיוון שאז לא ראיתי ולא דיברתי איתם הרבה. נקלענו לחיינו שלנו.

ובכל זאת, אני עוזב את קופנהגן לאחר עולה איתם בחמשת הימים האחרונים. ממש כמו עם פול כמו גם ג’יין, זה היה כאילו אריק, אן, כמו גם מעולם לא הייתי בנפרד. השיחה זרמה במהירות ובמהירות כמו שהיא עשתה בשנת 2009. בחרנו בצורה הטובה ביותר כאילו שהזמן הקפיא את החברות שלנו בדיוק כמו שהיה לפני שנתיים.

אני לא מבין בדיוק כמה אנשים רבים הסתפקתי במהלך חמש עשרה שנות הנסיעות האחרונות.

ואפילו עם הכוונות הטובות ביותר, התקשורת יכולה לדעוך כשאנחנו מתחילים לנהל חיים נפרדים. מופרדים על ידי מקום, אתה נסחף זה מזה. זה רק טבעי. הודעות בפייסבוק כמו גם עדכוני טקסט רק מרחיקים לכת.

אבל אז אתה מתכנס שוב כמו שזה לא משנה בדיוק כמה זמן זה היה בגלל שהפעם האחרונה שראית אותם. הזמן פשוט לא יכול לשבור את הקשר הזה שיש לך.

חברויות נסיעות הן צילומי תמונות בזמן. סיפוק שוב זה כמו להעביר חזרה לאותם רגעים ראשונים מאוד שבהם כל מה שהיה לך זה את זה. אתה שוב ילדים חסרי דאגות בודקים את העולם. החיים לא קיבלו את השיטה עבורך.

אתה מזכיר, שותה כמה בירות, כמו גם לצחוק על אותן בדיחות מטומטמות בדיוק. זה אף פעם לא מביך.

נסיעות מייצרות סיכויים כדי לספק אנשים שלא הייתם מספקים שנייה שמאמינה שהלכה ברחוב. זה מפשיט את המלאכה כמו גם מאפשר לך להתרחק עם כמה מהחברים הטובים ביותר שיש לך אי פעם – חברים שיהיו שם כל חייך, מוכנים להרים הכי טוב איפה שהפסקת בכל פעם שתתרחש כדי לספק למעלה שוב.

וחברויות אלה לכל החיים הן אחת המתנות הגדולות ביותר שלדעתי נסיעות מספקות לנו.

איך לטייל בעולם ב 50 $ ליום

מדריך הכריכה הכריכה הכריכה העולמי שלי לניו יורק טיימס ינחה אותך בדיוק כיצד לשלוט באומנות הנסיעות כדי להבטיח שתצא מהדרך המוכה, תחסוך כסף, כמו גם לקבל חווית נסיעה עמוקה יותר. זהו מדריך התכנון שלך ל- Z שה- BBC כינה את “התנ”ך למטיילים בתוכניות התקציב.”

לחץ ממש כאן כדי לגלות הרבה יותר ולהתחיל לקרוא אותו היום!

הזמן את הטיול שלך: הצעות לוגיסטיות כמו גם טריקים
הזמן את הטיסה שלך
מצא טיסה משתלמת על ידי שימוש ב- SkyScanner. זה מנוע הגלישה המועדף עלי מכיוון שהוא מחפש אתרים כמו גם חברות תעופה ברחבי העולם כך שתמיד לא תבין שום אבן לא פונה.

הזמן את הלינה שלך
אתה יכול להזמין את ההוסטל שלך עם OstelWorld. אם אתה רוצה להישאר במקום אחר מלבד אכסניה, השתמש ב- Booking.com מכיוון שהם מחזירים בעקביות את המחירים הזולים ביותר לבתי הארחה כמו גם מלונות.

אל תצליח לרשוםביטוח נסיעות MBER
הכיסוי לביטוח נסיעות ישמור עליך מפני מחלה, פציעה, גניבה, כמו גם ביטולים. זה ביטחון נרחב במצב כל דבר משתבש. אני אף פעם לא יוצא לטיול בלעדיו כיוון שהייתי צריך לנצל אותו פעמים רבות בעבר. העסק המועדף עלי שמציע את השירות הטוב ביותר כמו גם הערך הוא:

SafetyWing (הכי טוב לכולם)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

מדג’ט (לכיסוי פינוי נוסף)

מוכנים להזמין את הטיול שלך?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת העסק הטוב ביותר לשימוש כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש כשאני נוסע. הם הטובים ביותר בשיעור כמו שאתה לא יכול להשתבש תוך שימוש בהם בטיול שלך.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *