שש שנים וספירה!

היום הוא יום השנה שלנו! לא “יום הולדתנו” עם אולם אירוענו שלנו להיות ביחד במשך 6 שנים. כשאנחנו מאמינים בכל מה שעשינו כמו בדיוק איך גדלנו כזוג, קשה להאמין שזה היה כל כך הרבה זמן.

הזוג המקסים!
התחלנו לצאת כשהיינו בני 22. היינו באמת חברים טובים גדולים במשך כשלוש שנים לפני כן, כמו גם ביום אחד גורלי שחזרנו לקלגרי מוורנון, היינו תקועים בכביש המהיר ליד רבלסטוק. היה מגלשת בוץ משמעותית שחוסמת את הכביש. היינו צריכים לבלות שם את הלילה וגם אז בערך יומיים הרבה יותר לנסוע בדרך ארוכה במיוחד לאלברטה. לאחר הטיול ההוא, המעורר נדלק!

הדייט הראשון שלנו היה אגדי … באגם פיירמונט לואיז, 2007
הדייט הראשון שלנו היה די מדהים. נסענו לאגם לואיז באלברטה כמו גם נשארנו במלון פיירמונט שאטו לייק לואיז, מלון ישן במיוחד כמו גם מקסים במיוחד. טיילנו כמו גם הסתובבנו באגם המהמם כמו גם זה, היינו רשמית זוג ב- 27 במאי 2007.

זוג צעירים מטורפים במקסיקו, 2007
מאז, עשינו כל כך הרבה דברים יוצאי דופן יחד, החל מהחג הראשון שלנו מאוד למקסיקו, ועד קמפינג עם חברים טובים כמו גם משק בית ועד לטיול בהרי ההימלאיה בנפאל. עשינו כמה זיכרונות בלתי נשכחים. אנו צוחקים, מגלים כמו גם צומחים יחד כל אחד כמו גם כל יום. אנחנו קמים בבוקר מרוצים מחיינו, כמו גם שמחים להיות זה את זה.

ברטנדאנים באי קפאס, מלזיה – 2009
אין שום אדם אחר שהייתי מעדיף לבלות את 6 השנים האחרונות כמו גם שנינו כל כך באקסטזה לראות מה יש לשנים הבאות עבורנו.

בדוק את הסרטון הזה שניק הרכיב אותנו … להיות אנחנו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *