סיכום חודשי של AK: ינואר 2021

קייט ההרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

ברוך הבא לחודשים האפלים. ינואר הוא משמים וחסר עליז בנסיבות רגילות; ידעתי שזה יהיה קשה עוד יותר במהלך המגיפה, במיוחד מכיוון שאנחנו עדיין תחת הנעילה המחמירה ביותר בצ’כיה.

וכך נכנסתי עם עצמי עם עצמי. האם הייתי בסדר, זה רחוק למגפה?

כן. אני בסדר. אני לוקח את הזמן הזה כתקופת שינה מסוגים שונים. אני לא מניח את כף הרגל שלי על הגז מבחינה עבודה; במקום זאת, אני שומר על רמת עבודה רגילה וממלא את ימי בחתולים ואפייה ומדיטציה וספרים ועובד על הכספים שלי. ובעוד שיש לעתים קרובות זמנים שאני מרחיק את זהות המחמירה בימים אלה, החיים היו טובים בסך הכל.

הרבה מחברי הנסיעות נאבקים עם לא לנסוע לאחרונה. אז רבים מהם, למעשה, תהיתי אם אני פריק בגלל שלא הרגשתי ככה בעצמי. כמה רמזו לי נסיעות בפועל אם בקושי גיליתי שארבעה חודשים עברו בלעדי אפילו עוזב את גבולות העיר?

אבל הרבה יותר מכל, נסיעות לימדו אותי סבלנות. אתה מטפח סוג מסוים של סבלנות כשאתה דחוס בחלק האחורי של מיניבוס קמבודי עם התרמיל שלך בחיקך למסע של שמונה שעות. סוג מסוים של סבלנות כאשר המטען שלך אבד במשך ימים ואתה חוזר לרכוש תלבושת שלישית חדשה שגורמת לך להיראות כמו אמא של PTA.

בריאות הנפש שלי הייתה טובה בתקופה זו, ואני אסיר תודה על כך. לא כולם כל כך בר מזל.

מה שעזר לי הודה שזו עונה בחיינו. עונה חראנית, כן – אבל עונה. פרק זמן סופי המחייב אותך לעבוד עם מה שיש לך, לא לקונן איך עוד זה יכול היה להיות.

חיינו לא תמיד יהיו כאלה, ואנחנו רק צריכים להחזיק מעמד עוד קצת.

יעדים שביקרו בהם

פראג, הרפובליקה הצ’כית

עיקרי הדברים

חוגג את חנוכתו של ביידן! פאקינג סוף סוף. תמיד ידענו שנחגוג עם מבעבע, ושמחנו בקבוק אחר של הקאבה הג’אז שגילינו בדצמבר. זה היה יום טוב, ואפילו הגורים מרוצים בעצמם!

מסתגל לחיים לאחר טראמפ. זה ממש פגע בי בסוף השבוע אחרי החנוכה. התעוררתי ולא היה לי מושג מה טראמפ עומד. נאסר עליו מטוויטר. הוא השתתק. הוא כבר לא יכול היה להשתמש בנשיאות כדי לפגוע באנשים.

וברגע שהבנתי את זה, אני בשלום כזה. בלי בדיחה, נתוני Fitbit שלי אומרים שישנתי הרבה יותר טוב כי טראמפ נעלם.

זה כמובן לא מרמז שהכל טוב יותר בצורה קסומה; עבור האנשים הרגישים ביותר בארה”ב, השינוי הוא שולי במקרה הטוב. וזו הסיבה שאנחנו צריכים להמשיך לתרום את זמננו וכספנו, לתקשר לגבי הנושאים החשובים ולהעלות אחריות על פקידי הציבור שלנו.

הבריאות של לואיס משתפרת !! זה גולת הכותרת של החודש. אבל היו גם כמה זמנים רעים – ראו את התיאור המלא להלן ב”אתגרים “.

העסק מתגלה. חלק ממני חשב שדצמבר יהיה משוגע, מכיוון שלעתים קרובות יש מותגים להוטים לבלות את התקציב שלהם ובמהירות, אך להפתעתי, ינואר הביא כמה הזדמנויות מעניינות, כולל כמה עבודות ייעוץ חדשות שמאוד נהנתי ממנו. אני מקווה שזה יימשך.

קבלת הופעה מדברת ב- Traverse Money Minicon! אני נרגש לדבר בכנס הווירטואלי הזה. סיבוב זה מתמחה בכל הדרכים השונות שיוצרי תוכן נסיעות יכולים להרוויח כסף – ואני אדבר על האופן בו פטרון הציל את העסק שלי! זה נמצא ב -18 בפברואר ותוכלו לגלות מידע רב יותר כאן.

אתגרים

במחלת לואיס היו שני כישלונות מפחידים החודש. החתלתול שלנו לואיס אובחן כחולה ב- FIP ב- 28 בדצמבר, וזה מה שחיינו סבו מאז.

FIP הוא אחד האבחנות הגרועות ביותר שחתול יכול לקבל. עד לפני שנתיים בערך, FIP היה בערך 98% קטלניים (100% עבור FIP רטוב, שהוא הסוג שלואיס, ו -96% עבור FIP יבש) ללא טיפול זמין מעבר לטיפול פליאטיבי. אבל הדברים השתנו. כעת יש טיפול זמין בשם GS עם שיעור ריפוי של 80-90% !!!

עם זאת, GS לא אושר על ידי ה- FDA או המקבילה במדינות אחרות. מסיבה זו הוא משווק כ”תוסף תזונתי “והווטרינרים המעטים המכירים אותו אינם יכולים לרשום או לנהל אותו; משלוח זה בינלאומי יכול להיות בלגן. איך אנשים משיגים את זה? קבוצות פייסבוק. יש רשתות מדהימות שעוזרות לאנשים להציל את החתולים שלהם ברחבי העולם. זהו אזור אפור של חוקיות, מה שהופך אותו לסביבת שוק שחורה.

ומסיבה זו, וטרינרים רבים אינם יודעים שהטיפול הזה אפילו קיים. אז הם אומרים לך להניח את החתול שלך – כמו שעשה הווטרינר שלנו.

תודה לאל שמצאנו את אחת הקבוצות הללו. ביום שאובחן לואיס, צ’רלי נסע כל הדרך לברנו לתמונהnullnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *