Entertainment

מדריך הטיימר הראשון שלנו לסן דייגו, קליפורניה

עבורי קליפורניה מעלה תמונות של חופים יפים בלתי מוגבלים, מזג אוויר אידיאלי, אנשים מרוצים ואוכל נהדר.

זו קלישאה, אבל כמו כל הקלישאות, צריך להיות אלמנט של אמת איפשהו. פיקוח שמציע את הכלל.

אין בשום מקום אחר קרוב יותר לחיזוי האידיאלי הזה מסן דייגו. זו עיר מרוצה – עיר מאוהבת!

אפילו מזג האוויר מושלם. ל- San D יש חום מדברי זה משולבת אידיאלית של לחות נמוכה בטמפרטורה גבוהה. ואז ערבים מדהימים מעירים אותך אחרי יום מנומנם בחוף הים או ערבבו אותו במרכז העיר.

המקומיים המרוצים בסן דייגו שמחים להודיע ​​שיש להם את מזג האוויר הטוב ביותר בארצות הברית, ואני חושב שיש להם נקודה.

אבל זה לא רק מזג האוויר שהופך את המקומיים להיות עליזים כל כך. רק נסיעה של שעתיים מהכאוס המטורף של לוס אנג’לס, הרחובות הרחבים של סן דייגו שקטים והנהגים המנומסים שלהם שמחים לתת להולכי רגל לטייל מולם.

אפילו באמצע העיר נפגשת עם פרצופיהם הסמיילי הרגועים של המקומיים שיש להם את הדברים לעשות ולעיר שלהם.

לטייל סביב פארק בלבואה

פארק בלבואה הוא שמורה ענקית בעיר המספקת אפשרויות כה רבות. גנים בוטניים, מסלולי הליכה, מוזיאונים, גלריות-ובל נשכח את גן החיות הידוע בסן דייגו.

זו נקודה נהדרת ללכת יד ביד עם החצי השני שלך-אולי אפילו לקחת איתך פיקניק!

מרכז העיר ורובע גאסלמ

יש כאן המון מה לעשות עם ברים, מסעדות וחנויות – זה נהדר לצפות בעיר עוברת בדרכה על מרגריטה או שתיים.

כמו הרבה ערים אמריקאיות, אזור העיר התחתית מונח בפורמט רשת, כך שהלכת לאיבוד זה די קשה.

העיר העתיקה בסן דייגו

עם מקסיקו על מפתן דלתה, בסן דייגו יש תרבות ‘הולה’ מפותחת. זה אף פעם לא ברור כמו בעיר העתיקה. הרחוב הראשי מוצף במסעדות טאקו וברים בוריטו, ומרגריטה טירוף נמצאת בזרימה מלאה.

המסעדה שניסינו לה הייתה זמן המתנה של שעה. המקום בו סיימנו היה טוב באותה מידה. היינו צריכים לשתף את המגה מרגריטה שגברת רומנטיקה הזמינה, והיא מינה את שנינו יפה!

האי קורונאדו

למערב מנמל סן דייגו, תוכלו לראות את האי הזה המוקדש לחגים ומותרות. גשר קורונאדו מכופף את דרכו מהיבשת למקלט זה של בתים מדהימים, מחוז מסעדות נהדר, ובצד המזרחי של האי – כמעט הנוף הטוב ביותר של העיר שתמצאו.

בצד המערבי נמצא חוף קורונאדו ואתר הנופש הפלאטי שלו. החול כאן לבן ורך, וגם הנופים של מקסיקו די מדהימים. אם אתה יכול, שמור את בור האש שלך ומושבי החוף ערב רומנטי בשולי האוקיאנוס השקט.

הסוד של המקומיים: האם אתה יכול לראות היכן דיונות החול הדשאיות מפרות את שם האי על החוף? קל לאתר מהאוויר!

אושן ביץ ‘ – הידוע למקומיים בשם’ OB ‘

זה הרבע האלטרנטיבי של SD. צאו לכאן כל יום רביעי לשוק החקלאים של אושן ביץ ‘לחטיפים טעימים בסגנון הוקר, ברים מדהימים וצפייה באנשים מדהימים!

אנו גם שמחים על החוף עצמו ובהליכה יפה לאורך מזח הדייג, שם הטילו דייגנים מלאי תקווה את קווים.

חוף האוקיאנוס השקט

סע צפונה קצת בדרך ותמצא את חוף האוקיאנוס השקט, או PB לחבריה. החוף עצמו עצום ונמתח צפונה ודרומה לאורך קילומטרים. לאמיתו של דבר, פנו רחוק מספיק דרום ו- PB פשוט מוותר ומשימה חוף משיכה משתלטת.

PB הוא רכזת חג סואנת סוקרת ויש כאן הרבה מה לעשות. שכור אופניים לרכיבה על האספלנדה, שיזוף או לשבת באחד ממאות הברים והמסעדות, ולראות אנשים שעושים את שלהם. אתה יכול אפילו לשכור בית נופש במים יתר על מזח העץ כשהוא נמתח מעל האוקיאנוס השקט!

נסה לבית PB Ale עבור המבורגר רוצח ובירות מלאכה נהדרות. יום שני בערב הוא המיוחד של בירה ומוצרי בירה: WIN!

La Jolla

תמונה דרך אמנות התמונות של רובי

מחוז צפון חוף צפון זה מבוטא ‘La Hoya’, ומכונה ‘תכשיט ליד הים’ של סן דייגו, הוא אכן מקום נדיר. הוא מתהדר במיקרו-אקלים יוצא דופן שבו הטמפרטורה לעולם לא מטפלת מתחת ל 50df (10dc) או מעל 90df (32df). זה גם בית של יופי טבעי מרהיב, עם קו חוף דרמטי המקיף שלושה צדדים של חצי האי הגדול הזה.

גם הבתים לאורך קו החוף הזה מדהימים. כיף לחשוב לחיות בנכסים המרחיבים האלה כל כך קרובים לחופים כה נפלאים.

אוכל ושתייה של SD

האוכל בסן דייגו הוא די טוב די מדמם. יש כל מה לבחירה שמצפים בעיר, אבל להיות כל כך קרוב לגבול המקסיקני, טאקו, בוריטוס ומרגריטות הם קריאת היום.

הדבר הטוב ביותר בסן דייגו שיש לו מזג אוויר כל כך טוב בעקביות הוא מספר הברים החיצוניים בעיר. המועדף עלינו הוא Lounge Sky Lounge מוט גג המשקיף על הנמל.

לארוחת ערב נינוחה אתה לא יכול לנצח את אל קמינו באיטליה הקטנה. עם הפנים בסגנון הקנטינה שלה וחצר הקטנה והארוזת, הרגשנו הרבה יותר כמו אחד הלוקותLS מאשר בכל עת אחרת בסן דייגו.

הקרבה המוזרה לנתיב הטיסה של שדה התעופה הבינלאומי בסן דייגו מוסיפה אלמנט מובהק לארוחה שלך; ציון שולחן בחוץ וצפה במטוסים עפים כל כך קרוב תקורה שאתה יכול להרגיש את הטיוטה בזמן שהם עוברים.

יום שלישי הוא הלילה הפופולרי ביותר כאן, בעיקר מכיוון שזה ליל הטאקו בעלות נמוכה ומרגריטות הם 3 $!

אגב, הטאקו טובים אך קבלו את הבוריטו בקליפורניה. זה מדהים!

בגלל חוקי טבק שונים בסן דייגו, ישנם גם המון סורגי סיגרים ושישה בעיר וסביבתה. הנה הסקירה שלנו על כמה ממורי הסיגרים בסן דייגו שאהבנו.

סן דייגו היא עיר מצחיקה-זה מרגיש שאתה בעיירה קטנה בצד החוף, אבל עם כל חלק קטן שאתה חוקר, אתה מתחיל להרכיב את הפאזל. בקרוב אתה מבין את סן ד ‘די גדול.

אף על פי כן, עם ליבו כל כך ברור לראות על שרוולו, אתה מרגיש שאתה מכיר את העיר מרגע שאתה מגיע למצב שהגיע הזמן להיפרד עצוב. אנחנו באמת מתגעגעים אליך, סן דייגו!

מהן החלקים המועדפים עליך בסן דייגו?

תמונות מאת גברת רומנטיקה.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *