סיכום חודשי של AK: נובמבר 2020

קייט הרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה עם קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

זה רשמי – אני אמא חתול! החודש, צ’רלי ואני מצאנו זוג חתלתולי הצלה שצריכים בית, ובחרנו לאמץ אותם! הם שני טבדות אפורות עם בטן לבנה וכפות לבנות, ושמותיהם הם לואיס ומוריי.

משק הבית האומנה שלהם קרא להם במקור את הארלי ודוידסון מכיוון שהם התהפכו כל כך בקול רם. קראתי לואיס לג’ון לואיס, גיבור זכויות האזרח וחבר הקונגרס האגדי שהלך לעולמו השנה – שהיה גם חובב חתולים. מוריי היה שם ששנינו אהבנו – צ’רלי האמין שאני עולה עם זה, אבל האמנתי שצ’רלי כן, והשם מתאים לו בצורה מושלמת.

הם החתולים החמודים, הרכים ביותר, הכי מתוקים, הכי מתוקים בעולם. והם קטנים – בגודל נמוך ביותר לגילם (4 חודשים בערך) עם רגליים קצרות ומגושמות. יתכן שהם יכולים להישאר מעט לטווח הארוך. אני מאסיבי כמו איתם !!!

זה אזור חדש עבורי. מעולם לא היה לי חתול לפני כן, אבל לצ’רלי היו חתולים רבים מחייו, והוא מראה לי את החבלים.

הייתה לנו בעלות על חתולים ברדאר שלנו לזמן מה, ובחרנו לאמץ עכשיו מכיוון שאנחנו די תקועים ממש כאן כל החורף. חתלתולים דואגים לתשומת לב רבה ולכן חשבנו שזו תהיה תקופה נהדרת.

לואיס ומוריי מצמררים על המיטה.
מוריי ולואיס צופים במקל הנוצה.
לואיס כובש את הספה ביום הגעתו.
לואיס מתכרבל ליד פינת המשרד שלנו.
מוריי בודק את ביתו החדש.
מוריי מפקח עלינו בזמן שאנחנו עובדים.
מוריי ולואיס מצמררים על הספה.
יעדים שביקרו בהם

פראג ונובה ווס, צ’כיה

זו הייתה הגדרת שבוע הבחירות שלי. שימו לב לטבליות הפפטו-ביסמול.
עיקרי הדברים

ביידן זכה בבחירות! אלוהים אדירים. היו ארבע שנים של ייסורים מוחלטים ולבסוף, סוף נשיאותו של טראמפ נראה באופק. זה לא כל כך מניע שהרבה יותר מ -70 מיליון אנשים הצביעו להשאיר את טראמפ בתפקיד, אחרי בדיוק איך הוא התלהב במיוחד קוביד, אלא שאני נרגש למוות שבידן לא רק זכה בבחירות והפך את אריזונה וג’ורג’יה אלא שבר 80 מיליון קולות ו

ובימים שחלפו מאז, היה מדהים לראות בדיוק כמה זה היה שונה. המועמדות של מומחים מוסמכים ומגוונים-חוו עובדי ציבור ולא תורמים מובילים. סרטון חג ההודיה חביב מברכת הנשיא הנבחר ואשתו. סיפור חדשותי על בדיוק איך הבידנס מקבלים חתול בנוסף לכלביהם. זה כמעט מוזר.

הסוג הספציפי הזה של “לחזור לשגרה” הוא נחמד. אבל מבחינת המדיניות, מה שהיה “נורמלי” עבור אמריקאים רבים המיוחסים היה וכאב ראש עבור הנמוכים יותר. לבטל את האכזריות שאומה שלנו גורמת לאנשים רעים, אנשים שחורים, מהגרים, ולכן רבים אנשים רבים אחרים בעלי תועלת, צריכים להיות בראש סדר העדיפויות.

יש לנו הרבה עבודה של עבודה רבה. אבל זה מרגיש פחות כאילו אנחנו מטפלים ישירות לגיהינום.

תודה לכל מי שתרם, התנדב וגייס מצביעים בפעם הראשונה. באמת עשית את ההבדל. עכשיו בואו נעבוד על נגר ג’ורג’יה. לתרום גם ל- Warnock וגם לאוסוף ולפעולת הקרב ההוגנת של סטייסי אברמס באמצעות הצבעה מצילה את אמריקה כאן.

הגורים. הם אור חיי !!! יש כל כך הרבה מה לחלוק עליהם אבל אני לא רוצה ללכת על אשת החתול המשוגעת המלאה עליך.

ובכן, כמה דברים. אנו מתקשרים אליהם מוריי דובי וליווי לואיס. לואיס אוהב לראות סרטי בונד ולשתות מתוך משקפי המים שלי. מוריי אוהב את אחיו ומשחק עם גרביים. שניהם מענגים לרדוף אחר מקל עם נוצה, תוקפים רגלי כיסא ואכילת טורקיה וסטייק. לואיס צ’ירפס ומוריי חורק.

בישול ארוחת חג ההודיה בפעם הראשונה אי פעם. עשינו את הדבר האחראי והיה לנו חג ההודיה מוגבל לאנשים בביתנו בלבד. שזו, למען האמת, הסיבה היחידה שהרגשתי בנוח לבשל!

הכנתי את חזה הודו חלב החלב של סמין נוסראט (נהדר, כל כך טעים!), תפוח האדמה והכרישה של סמיטן מטבח (טעים מאוד אבל האמנתי בכנות שהכרישה הייתה מיותרת, ואולי אוסיף גבינה חדה יותר לטעם הרבה יותר בפעם הבאה), מחית תפוחי אדמה נפלאים עם פפריקה מעושנת, שעועית ידידותית לסביבה של ניק שרמה עם שאלוט ופיסטוק (הגון אך לא מדהים-מנה קלה נדרשת), ועוגת דלעת מאיישופ בפראג (פנטסטית ואנחנו גם שמחנו במרק הדלעת הטעים שלהם לארוחת הצהריים שלהם ).

התחלתי גם עם דלעת החותם של סמין נוסרט ומרק קארי ידידותי לסביבה (מתכון טעים אבל דורש שיטה כמו גם משחה קארי הרבה אז חייג אותו; הכנתי חצי מהמתכון עם 1.5 כפות וזה עדיין הרגיש כמו טון). יינות אמריקאים קצת קשה לגלות כאן, אבל גיליתי זינפנדל מקליפורניה שהיה אידיאלי לחג ההודיה.

לא הייתי עושה קורס מרק בפעם הבאה (ג’וסnullnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *