Entertainment

שבעה אביזרי נסיעות מוזרים לביתך העתידי

קייט ההרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

פוסט התוכן הממותג הבא מובא אליך על ידי שדה התעופה. כשגריר מותג חדש בחברה זו, אני נרגש להציג לך את המוצרים החדשים האלה! אני בטוח שתתאהב בהם באותה מידה שיש לי. כמו כן, חלק מהקישורים הללו הם שלוחות, שאם תרכשו, ירוויחו לי עמלה קטנה ללא עלות נוספת עבורכם.

אחד הדברים הטובים ביותר בנוגע להתיישב הוא לקשט בית עם פריטים המייצגים את מסעותיי שלי. אני עובר לחמישה ימים (Eek!) ואני עוסק באינטרנט ללא הפסקה עבור פריטים מובחנים שישקפו את העניין שלי בנסיעות.

מעולם לא הייתי הרבה קונה מזכרות (התמונות שלי הן המזכרות שלי!) אז במובנים מסוימים, אני מתחיל עם בד ריק.

הנה העניין – אני לא רוצה שהמקום שלי ייראה כמו מוזיאון נסיעות ענק. אני רב ממדי – כולנו כן. נסיעות צריכות להיות רק אחד ממגוון תחומי העניין והסקרנות שאנו מטפחים.

הפתרון? בעיקר עיצוב עדין עם כמה קטעי נסיעות מוזר ומוזרים היטב. אני חושב שהמטבח והשירותים בפרט הם המקומות הטובים ביותר ללכת קצת יותר מטורפים מהרגיל.

אני עובד עם שדה התעופה של החברה במהלך החודשים האחרונים, ובנוסף לחולצות נסיעות מגניבות, יש להם גם הרבה נסיעות מגניבות ואביזרים מוזרים עם קוד שדה תעופה לביתך.

להלן כמה מפריטי עיצוב הבית האהובים עלי שתוכלו לקבל באתר:

וילון מקלחת מטוס

אני בועט בעצמי שלא ראיתי את זה לפני שרכשתי את וילון המקלחת שלי לחדר האמבטיה השחור-לבן שלי. וילון המקלחת הזה מכה את כל התווים הטובים ביותר – זה כיף, הוא בדוגמת, הוא שחור לבן! (יש להם גם את זה בצבע ורוד וכחול.)

(בסופו של דבר עולה בחדר האמבטיה ההוא? מפה שחורה ולבנה של בנגקוק ותצלום שחור לבן שצילמתי מהסופרקילן בקופנהגן.)

וילון מקלחת מטוס – 66 $

מגנט מקרר קוד שדה תעופה

מגנטים מקררים הם מקום אחד בו אני חושב שאתה לא צריך לדאוג לדקויות – מרגיש חופשי לחלוטין להשתגע! אני חושב שאוסף מגנטים מהערים האהובות עליך יהיה נחמד, ומגנט אמסטרדם זה יהיה טוב בשילוב עם כמה אחרים.

אלה גם הופכים מתנות זולות ונמוכות במפתח נמוך לחברים שנמצאים בנסיעות.

מגנטים של קוד שדה תעופה – 4.90 $ כל אחד

שמיכת סילון מפגשת

אני לא יכול לומר לך כמה פעמים חזרתי הביתה מאירופה ובסופו של דבר ישבתי על הספה, עטופה בשמיכה, רק ניסיתי לפקוח את עיניי פקוחות אחרי השעה 22:00. אני אוהבת את השמיכה הסילוב הזו כי היא שחורה ולבנה ונזכרת בעיצובים של לוחות יציאה מיושנים עם אמירה מודרנית ולשון בלחי.

לשדה התעופה יש גם שמיכות עם חותמות דרכון, מפות עולמיות, קודי שדה תעופה אירופיים ועוד.

שמיכות נסיעות – החל מ- $ 39.90

בדים קוד שדה תעופה

אני אוהב בדים כי הם קלים, קשוחים, ואתה לא צריך לדאוג למסגור אותם. ראיתי את הבד הזה באדינבורו והתאהבתי בצבע הסגול! שלא לדבר על כך שאדינבורו היא אחת הערים האהובות עלי.

אני חושב שאלו ייראו הכי מוערמים בשורה של שלושה. בחר שלוש מהערים האהובות עליך, או שלוש ערים עם נושא. הנה דוגמא:

אני חושב שהם ייראו טוב במסדרון. למזלי, למקום החדש שלי יש מסדרון ארוך בסגנון גלריה המוביל לשירותים!

בדים קוד שדה תעופה – 39.90 $ כל אחד

כריות דגל

כריות הן מקום אחד בבית בו לא הייתי רוצה לצאת לדרך מדי-אבל כרית אחת תואמת ונבחרת היטב על ספה מוצקה אחרת היא סימן טוב של סגנון. כרית ג’ק של האיחוד היא קלאסית, אבל אם זה קצת בנות תבלינים מדי בשבילך ואתה עדיין אוהב את הצבעים האלה, מה דעתך על הדגל הנורבגי? זה ייראה נהדר על ספה כהה או כחולה.

שימו לב שכולן כיסויי כריות. תצטרך לרכוש כרית בנפרד.

כיסויי כריות דגל – החל מ- $ 24.90

פוסטר דרכונים

אל תזניחו פוסטרים כמבוגר – רק וודאו שתמסגרו אותם, באופן אידיאלי עם מסגרת משובצת! המכללה נגמרה ובהחלט סיימנו עם מראה המעונות. (המעון שלי היה הומאז ‘לפריס, שקיעות פריז, צילום בשחור לבן של פריז, והסרט מולן רוז’. השותף הראשון שלי לחדר תלה את הדפסים של מילות U2 ודייב מת’יו. זה לא היה מתאים.)

אני מאוד אוהב את פוסטר הדרכונים הזה – וזה גם נותן לך הזדמנות להעריך את הפריבילגיה שלך על כך שיש לך דרכון שמביא אותך להרבה מקומות בעולם בלי הרבה בעיות.

פוסטר דרכונים – החל מ- $ 34.90

ספלי נסיעות

ספלים הם הדרך האהובה עלי להשתגע עם עיצוב. אני אוהבת שיש להם חברים ולבחור עבורם ספל על סמך האישיות שלהם! (אתה צריך לראות את הפנים של אנשים כשאני מציע להם ספל “קיימתי יחסי מין עם שדון באיסלנד”.)

בדרך זו אתה יכול להציע בעדינות ערים שאתה חושב שחבריך יאהבו לבקר. אתה יכול evnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *