Entertainment

50 אתרים שמשלמים כסף נוודים דיגיטלי שואפים

גורמים לעולם להסתובב.

זה מממן את אורח החיים שלי ואת המסעות שלי, ומבטיח שיש לי גג מעל הראש והאוכל על השולחן. אה, וגם סיור השנורקלינג המוזר או לילה בחוץ בעיירה זה נהדר.

כפי שאני בטוח שנאמר לך גם, “להשיג כסף אתה צריך להשיג עבודה.” זה מה שיועץ ליועץ ההדרכה באוניברסיטה שלי. למד קשה, ומצא תפקיד תאגידי נחמד אז אתה תהיה מוגדר לחיים. זה מה שעשה הדור של ההורים שלי, ולרוב זה הסתדר בסדר.

אבל הזמנים משתנים. האינטרנט התפוצץ בפופולריות, ואיתו מגיע מערך חדש לגמרי של עבודות נסיעות, משרות והזדמנויות מקוונות משתלמות. עכשיו אתה יכול לעבוד מכל מקום, שהצית תנועה חדשה לגמרי.

מה אם הייתי אומר לך שאתה יכול לקבל תשלום כדי לכתוב באינטרנט, אתה יכול בקלות להרוויח כסף מהבית ואתה באמת יכול לקבל תשלום לנסיעות? מה אם הייתי מראה לך כמה אתרים שיעזרו במסע שלך ללמוד כיצד להרוויח כסף באופן מקוון?

☞ ראה גם: כיצד להתחיל בלוג נסיעות

המונח “נווד דיגיטלי” הוא ככל הנראה הדרך הקלה ביותר לסווג את זן העובדים החדש הזה, אנשים המשתמשים באינטרנט כדי להשיג עצמאות במיקום, ועדיין יש להם קריירה מצליחה.

נשמע נכון נכון?

זה. אני כותב את זה היום ממיאנמר. בשנה שעברה עבדתי בתאילנד, יפן, האיים המלדיביים ומלזיה. זה לא מציאותי.

אבל החלק הקשה ביותר הוא להתחיל. בניתי מערך משאבים עבור נוודים דיגיטליים שיעזרו, ולדעתי האתגר להתגבר עליו הוא להרוויח כסף. אתה צריך הכנסה. אתה צריך לקבל שכר.

וכאן הפוסט של היום הולך לעזור.

כאן אני מכסה 50 מהאתרים הטובים ביותר שמשלמים נוודים דיגיטליים שואפים. אני אפרק את הפוסט לתחומי המומחיות השונים שעשויים להיות לך, כדי להקל עליך למצוא הזדמנויות, להחיל ולהתחיל לבנות זרמי הכנסה מקוונים משלך.

הזדמנויות לעבודה מרחוק במשרה מלאה

כשאתה רק מתחיל עבודה במשרה מלאה היא מקור ההכנסה היציב ביותר. הנה החלק הטוב ביותר, חברות הבינו את מיטב הכישרון דרישות הסדרי עבודה גמישים, ויש יותר ויותר חברות המעסיקות עובדים מרוחקים.

העצה הראשונה שלי היא לבדוק את הזדמנויות העבודה המרוחקות. אתה יכול פשוט למצוא את העבודה המושלמת עבורך.

דרך נהדרת נוספת להרוויח קצת הכנסה נוספת היא באמצעות סקרים מקוונים בתשלום. לא תתעשר, אבל במקרים רבים הם ישלמו לך כדי לבצע משימות שאתה עושה בכל יום, כמו קניות מקוונות, גלישה באינטרנט וצפייה בסרטונים!

אנגליסט

אנגליסט החל בשנת 2010 כרשימת תפוצה לסטארט -אפים לגייס הון, אך לאחר שהוסיפו פונקציונליות גיוס היא הפכה במהרה לאחת הדרכים הפופולריות ביותר למצוא עבודת סטארט -אפ.

זה בחינם להירשם, ותקבל גישה לכל בסיס הנתונים שלהם של עמדות זמינות. ואז פשוט להחליף את “סוג העבודה” ל”מרחוק בסדר “ותראה את כל העבודות שאתה יכול להגיש בקשה אליהן. ברוב ההודעות תראה את המשכורת ואת כל ההון המוצע, ומה שאני אוהב במיוחד הוא שבדרך כלל זה המייסדים שיחזרו אליך.

שאל את חדשות האקר (מי שוכר)

לְמָשָׁל ינואר ()

בפורום המנוהל על ידי The Team ב- Y Combinator, אחד החוטים החודשיים הפופולריים ביותר שלהם הוא ה- WHO הוא שכר את הפוסט. כמובן שבקהילה עם למעלה מ -3,000 מייסדי סטארט -אפ, תמיד קיימות הזדמנויות מעניינות, ומכיוון שאף מגייסים לא מורשים להשתמש בה, אתה צריך ליצור אינטראקציה ישירה עם הסטארט -אפים עצמם.

יש גם תסריט קטן ומסודר שנוצר כדי לעזור לנווט בשרשור, אך אלא אם כן אתה מפתח, זה עשוי להוכיח יותר טרחה ממה שכדאי לנסות לגרום לזה לעבוד.

מה שאני ממליץ הוא פשוט להשתמש בפונקציית החיפוש הבסיסית בדפדפן שלך, במילת המפתח “מרוחק”. אז אתה יכול להעיף במהירות את התוצאות כדי לראות אילו עמדות יכולות להתאים לנווד דיגיטלי.

משרות אותנטיות

משרות אותנטיות הוא לוח תפקידים שהוליד מבלוג מצליח ומקום בו הרבה מותגים מהשורה הראשונה הם מחפשים צוות. חשבו מותגים כמו טסלה, אפל ופייסבוק; כולם פרסמו משרות בפלטפורמה זו.

הלקוחות מחויבים לפרסם עבודה, מה שאומר שהיא בחינם לחלוטין לכל מי שמחפש הזדמנות. כל שעליך לעשות הוא להחליף את המתג “מרוחק” בלוח המחוונים, ותוכל לגלוש בעבודות הזמינות. החיסרון היחיד בפלטפורמה זו המשווקת ב”קריאייטיב “הוא רוב המשרות מיועדות למפתחים, כאשר קומץ עבודות עיצוב נזרקות פנימה, ובניסיוני, המשכורות הצפויות לא תמיד היו מופיעות מראש.

F6S

מיועד להיות “פייסבוק של סטארט -אפים”, המטרה עם f6s wבאשר לספק קהילה שתעזור לבעלי עסקים להצליח. קטע הגיוס הוא מה שמעניין את הנוודים הדיגיטליים ביותר, עם למעלה מ- 600,000 סטארט -אפים המשתמשים בפלטפורמה כדי למצוא צוות.

זה בחינם להירשם, ואז כל שעליך לעשות הוא להקליד “מרוחק” בשדה החיפוש. מה שאני אוהב במיוחד הוא שתוצאות החיפוש מציגות את המשכורת עבור כל תפקיד, כך שאתה יודע בדיוק למה לצפות לפני שתבלה זמן להגיש בקשה לתפקיד. בנוסף, יש להם הזדמנויות לעבוד עם סטארט -אפים כמעט בכל מדינה בעולם, מה שעלול להפוך כמה חודשים מעניינים בחו”ל.

Flexjobs

Flexjobs מכנים את עצמם ליעד המוביל לטלוויזיה, הוא לוח תפקידים שאוצר. אבל הנה הבועט, זה לא שירות בחינם וזה נוטה לדחות אנשים. זה 14.95 $ לחודש, או אם אתה נרשם לשנה, זה עולה 49.95 $ כדי לגשת לרשימות שלהם. הם אכן מספקים קופונים אם תשאלו יפה, אז דברו עם סוכני הצ’אט המקוונים שלהם מכיוון שהצלחתי להשיג 30 אחוז הנחה.

באופן אישי, אני מעדיף את העובדה שאין עבודות מוצלות או הונאה המחליקות בסדקים, ותוכלו בסינון בקלות לתפקידים שמאמצים 100% טלק -תקשורת. בערך 10 אחוז מהרישומים שלהם יתאימו לנוודים דיגיטליים.

אני כן צריך להזכיר ש- Flexjobs הוא צובר, כך שחלק מהרישומים שתוכלו למצוא בלוחות עבודה אחרים בחינם, שיכולים להיות קצת מתסכלים לאחר שתשלמו עבור Flexjobs. אך זכרו, מה שאתם משלמים עליו הוא הנוחות, והיכולת לגלוש בעבודות המרוחקות הטובות ביותר במערכת יחידה של תוצאות חיפוש, במקום לבדוק את האתר לאחר האתר. זה שווה את זה.

אכן

ככל הנראה אתר העבודה הגדול ביותר בעולם, אכן מציג למעלה מ- 700,000 משרות שפורסמו מדי שבוע. כעת, בזמן שהיא מכוונת לתפקידים מסורתיים, אם תלחץ על “חיפוש העבודה המתקדם שלהם”, אתה יכול להשתמש במונחים כמו “מרוחקים” או “עבודה מהבית” כדי לראות את כל מה שיתאים לנווד דיגיטלי.

מריץ חיפוש בתנאים אלה היום, אני מקבל 9,202 משחקים עם משרות שפורסמו בשבוע האחרון. אני יכול להתעמק עוד יותר בטווחי שכר, בין אם זו עבודה מלאה או חלקית ואפילו רמת החוויה הנדרשת. אחת התחנות הראשונות שלי כשמחפשים עבודה היא תמיד, והיא מומלצת מאוד בגלל כמות המשרות הקיימות.

איובית

כשאני מעדתי לראשונה את Jobbatical אהבתי את הרעיון. זו בעצם רק פלטפורמה שתוכלו להשתמש בה כדי לקחת “עבודה” + “שבתון” וללכת לעבוד על פרויקט חדש ומלהיב בסביבה חדשה ומלהיבה. או דרך לטבול את בהונותיך באורח החיים של להיות נווד דיגיטלי לפני שאתה קופץ כל הדרך פנימה.

בזמן הכתיבה היו 63 צוותים הפרוסים על 32 מדינות המחפשים עזרה, המכסים מגוון רחב של תעשיות שונות. הנחת הופעה עם אחת החברות הללו ובעוד שהן עדיין יצטרכו שתכנס למשרד, אתה הולך להיות מועבר איפשהו מרגש, כמו קניה, תאילנד, קוסטה ריקה או אירלנד, אם נזכיר כמה.

Jobbatical מושלם לכל מי שקצת חושש לצאת לחו”ל בכוחות עצמם בפעם הראשונה.

ג’ובסו

לוח משרות המוקדש לחיבור נוודים דיגיטליים לחברות חשיבות קדימה המציעות את היכולת לעבוד מרחוק. כל פרסום נבדק בקפידה כדי להבטיח שרק הפוסטים האיכותיים ביותר יופיעו, ולמרות כל זה זה נשאר בחינם לחלוטין עבור מחפשי העבודה לשימוש.

הדרך הקלה ביותר להישאר עדכנית בעבודות האחרונות היא לעקוב אחר חשבון הטוויטר שלהם. בתוצאות חיפוש העבודה שלהם, המסננים מקלים על הצגת המיקומים הפתוחים בתחום המומחיות שלך. בנוסף, יש להם כמה הזדמנויות נהדרות עבור משווקים, מנהלי פרויקטים ומגוון נישות אחרות עבור נוודים דיגיטליים להגיש מועמדות.

Remote.co

אתר שהוא גם משאב מצליח עבור נוודים דיגיטליים. מה שנחמד הוא כמות החומרי התוכן והלמידה המסופקים המכוונים להצלחה עבודה מרחוק. הם גם מנהלים קטע שאלה ותשובות בו תוכלו לשאול חברות שכבר יש להם צוותים מרוחקים כל מה שאתם אוהבים. למעט אולי להדביק אותם לעבודה. אל תעשה את זה.

בנוסף למשרות תכנון ופיתוח אופייניות לעבודה מרחוק, Remote.co מושך גם הזדמנויות בתוך חינוך, גיוס, מימון ועוד, מה שהופך אותו לאחד האתרים הרחבים ביותר לרשום עבודה עבור נוודים דיגיטליים שנתקלתי בהם. בנוסף הם מאפשרים לך להגיש מועמדות ישירות למשרות, וזה נגיעה נחמדה.

מרוחק בסדר

מה שעושה מרחוק בסדר מדהים הוא שזה צובר חינם של רשימות עבודה, קייטרינג במיוחד לאנשים שמחפשים לעבוד מרחוק. זה כמו גרסה בחינם של FlexJobs, ושם הייתי ממליץ ביותרנוודים דיגיטליים שואפים מתחילים את חיפוש העבודה שלהם. אתה אפילו לא צריך להירשם כדי לגשת לרישומים.

ישנם שני דברים שהופכים את האתר הזה נהדר. זה לא מספק רק לעובדי טק מסורתיים, וישנם פילטרים קלים לשימוש כדי למצוא עמדות “שאינן טק” יחד עם תפקידי העבודה “בתשלום הגבוה ביותר” אם אתה אבוד ולא יודע מאיפה להתחיל. בנוסף, תוכלו להירשם לרשימה שלהם כדי לקבל סקירה יומית, שבועית או חודשית של כל המשרות המרוחקות החדשות שעולות.

עבודה טכנולוגית מרחוק

עם מטרה להיות המשאב המקיף ביותר ל”טכנאים “, מה שהחל בתחילה כלוח תפקידים עבור מפתחים כעת גם את ההזדמנויות לסופרים, משווקים ושלל תעשיות דיגיטליות אחרות של Nomad. רוב המשרות מיועדות לעבודה במשרה מלאה, שתוכלו לעשות בכל מקום.

החלק האהוב עלי באתר זה הוא הפשטות. אין מהומה ותוכלו לראות רשימה מלאה של פתיחות עבודה מרוחקות ברשימה אחת פשוטה. יש לך גם עבודות חדשות שיגיעו לרשת כל כמה שעות, מה שהופך את זה לקצת יותר פעיל מכמה מלוחות העבודה הקשורים לגומחה יותר שם בחוץ.

דלג על הכונן

דלג על הכונן נוצר לאחר שהמייסד פיטר מץ נאבק למצוא לוח תפקידים טלוויזיוני ומשרה בעצמו, אז הוא בנה אותו. כל עבודה באתר היא עמדה מרוחקת, ויש מגוון רחב של קטגוריות שיעזרו לשאיפה נוודים דיגיטליים למצוא את ההזדמנות הנכונה.

בתוך כל קטגוריה, קיימת היכולת להגדיר התראת עבודה כך שתודיע באמצעות דוא”ל לכל רשימה חדשה. זהו, ותמיד יישאר, בחינם לחלוטין ללא כל רישום הנדרש למחפשי עבודה.

סטארטוס

קהילה עבור מייסדי סטארט -אפ ויזמים באירופה, יש להם גם לוח תפקידים שיש בו כמה מהתפקידים המעניינים ביותר באזור. יש פילטר ל”עבודה מרחוק “, ורוב המשרות שפורסמו הן מחברות באירופה.

מה שאני הכי אוהב זה שיש גם מגוון של תפקידי מכירות ושיווק, או שאתה יכול לסנן על ידי חברות ספציפיות אם יש לך עין על עסק מסוים שאתה רוצה לעבוד איתו. הם גם הפכו את זה לפשוט ביותר להגדיר דואר עבודה, ברגע שיש לך את תוצאות החיפוש שלך. אתה פשוט לוחץ על “הירשם” והזן את הדוא”ל שלך ותקבל הודעה ברגע שהמשרות החדשות יהיו זמינות.

טק אותי בחו”ל

בסגנון דומה ל- Jobbatical, Tech Me בחו”ל מכוון למפתחים. זה בחינם לחלוטין לשימוש, ומפרט משרות זמינות בחברות בכל העולם שמוכנות לגייס מחו”ל. זה אומר שאין טרחה עם ויזות; אתה רק צריך להנחית הופעה במדינת החלומות שלך.

שוב, אני חושב שזו דרך אידיאלית להתרגל למושג להיות נווד דיגיטלי, בעוד שעדיין יש רשת תמיכה חזקה. החברה החדשה שלך תמיין את הפרטים ותוכל לחוות מדינה חדשה, סביבה חדשה ותפקיד חדש ומלהיב. הדבר היחיד שאני לא אוהב באתר זה הוא שאין דרך קלה לראות את המשכורת הצפויה למשרה מסוימת.

חברת העבודה המרוחקת

עם מטרה ליצור מרחב עבור נוודים דיגיטליים כדי למצוא הזדמנויות שאינן מתאימות לתבנית המסורתית של עבודה, חברת העבודה המרוחקת מבקשת להפגיש את אלה במקום יחיד. אתה יכול לסנן בקלות על סוג העבודה שאחריך, ויש רשימות חדשות בכל יום.

מה שאני אוהב הוא היכולת לסנן בענף, כך שתוכלו לקבל במהירות סקירה של עבודות השיווק או על משרות הקופירייטינג הזמינות. בנוסף, אין צורך ליצור פרופילים או להירשם להגיש מועמדות למשרה, תקבל את כל פרטי הקשר הדרושים לך ב- EAC

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *