Entertainment

טיולים כפריים ותרדמות אוכל – כן, אנו חוזרים לאנגליה

זה לא מרגיש כמו זמן ובכל זאת חיים כי שנינו היינו כאן באנגליה. באמת זה היה רק ​​לפני כמה שבועות, אבל כל כך הרבה התרחש בגלל אז.

זו הרגל האחרונה של הטיול האירופי האגדי שלנו (לשנה זו) ויש לנו המון מה לספר לך כי נחתנו בחזרה ב Blighty. אז בלי להתייחס יותר, בואו ניכנס לזה.

מקווה שתענגו במהדורת ה- IG השבוע

ג’ים וכריסטינה X

התחנה הראשונה שלנו היא סנט אלבנס. אנו מדביקים את חברינו המדהימים אנדי ופראן שעברו לכאן מסידני לפני מספר שנים. יש לנו רק לילה אחד עם החבר’ה האלה, אבל אני מקווה שהם יחזרו לסידני לחג המולד.

אנו יוצאים לעיר סנט אלבנס לכמה משקאות וארוחת ערב. בדרך גברת R ואני מתענגים על הארכיטקטורה הישנה והיפה של העיירה.

סנט אלבנס היא אחת הערים הוותיקות ביותר שהוקלטו באנגליה והייתה מרכזית ראשית עבור הרומאים. יש היסטוריה מרתקת למקום וזה מאוד יפה. אם לא היית כאן לפני כן, אתה בהחלט צריך לבדוק את זה.

הבוקר אנחנו ברכבת ללונדון כדי להדביק את אחד מחברי בית הספר של גברת רומנטיקה. אנו מגיעים לקינגס קרוס ומגלים את הזקן הגדול הזה שמשחק את אחד הפסנתרים הציבוריים בתחנה. הוא ממש טוב – כמו גם התצלום של גברת רומנטיקה עליו. אוהב את הזריקה הזו.

אנחנו בחוץ עם טורי-בן זוגו של גברת רומנטיקה מבית הספר-חוקר כמה מהאזורים הידועים בשכונה שלה. אנו מגלים את המכונית הישנה הזו ממש ליד דרך פורטובלו. גם הרקע יפה עם שורת הבתים הצבעוניים. זהו נקודה פופולרית עבור אינסטגרמים, כך שקבלת צילום כזה בלי המון אנשים אחרים בזה יכולה להיות מסובכת.

גברת רומנטיקה נראית מאושרת, לא? אולי זה בגלל שרק צילמנו כאן הדרכה חדשה לרומנטיקה לשיער. אני בטוח שתראה את זה באתר שלה בקרוב. מבחינתי, אני פשוט שמח שאין דבורים בשיח הוורדים הזה!

לונדון באמת הדליקה את זה בשבילנו. היינו כאן כמה ימים ובקושי גשם. שורת בתי העיירה הזו כמעט מסכמת את מה שאנחנו אוהבים רבים על לונדון. הרחובות הגדולים כל כך יפים וכל כך מלאים בהיסטוריה. משחק היטב, לונדון. גורמת לנו ליפול בשבילך!

זה לא טיול בלונדון בלי מונית בתוכו, נכון? גברת רומנטיקה משחקת עם כישוריה החדשים המפותחים-מוסיפה מעט טשטוש לתנועה בצילומי שלה.

היא כתבה על איך אתה יכול לקחת את צילום הנסיעות שלך לשלב הבא כאן – היא גם מספרת לנו גם על מציאת החזון שלך בצילום שלך. בדוק גם את הסרטון שלה בפוסט. זה מסע דרך פוליה באיטליה וזה מאוד יפה.

רחובות לונדון תמיד ממלאים אותנו בתככים. זו עיר כל כך מעניינת, כל כך מלאה בחיים ובהיסטוריה. זה משהו שאנחנו מתגעגעים אליו כשאנחנו רחוקים מאירופה – השילוב של עיר מגורים והיסטוריה עבר ארוך.

כדי לסיים את הטיול בלונדון שלנו, נראה שהכי טוב שזה עם אחד הנושאים האהובים על גברת רומנטיקה!

ואנחנו שוב מזרחה! אנחנו עם אמא ואבא שלי שיש לי את הדבר היחיד שאני באמת מתגעגע אליו כשאני לא באנגליה: דגים וצ’יפס מתאימים.

זה די צלחת, לא? אין לי מושג איך אנחנו הולכים להעביר את קילוגרם החג בסוף זה, ולהיות אמיתיים לא ממש אכפת לי. אתה צריך לחיות כרגע, נכון? במיוחד כאשר השבבים טובים כמו שהם עומדים בקודווד בסודברי, סופוק.

לא עבר זמן רב ונחזור לדרך שוב. הפעם חזרנו לבוקינגהאם לראות את אחותי. גברת רומנטיקה די מכה עם הדלת הוורודה בעיירה בקינגהאם.

אחותי הביאה אותנו לקוטסוולדס בוורשסטרייר קצת ארוחת בוקר וטיול. מעולם לא היינו בקוטסוולדס לפני כן ואני צריך לומר, אנו מתרשמים. לא רק שזה חלק יפה מהארץ – העיירה ברודווי מבינה כיצד לבשל ארוחת בוקר!

זה במזווה בשוק בברודווי וזה מדהים.

הבטן שלנו מלאה, אנחנו מוכנים להתמודד עם הטיול. אנחנו עולים במעלה הגבעה – מהגבוהים ביותר בקוטסוולדס – לבדוק את מגדל ברודווי ההיסטורי. אנחנו רק באמצע הדרך והנופים כבר מרשימים.

חלק מהמקומיים מסתכלים למעלה כשאנחנו עוברים – אני אוהב לחשוב שהם מריעים אותנו. גברת רומנטיקה היא הרבה יותר צינית ומאמינה שהם צופים לראות אם אנו נכנסים לאחת מהמתנות שהשאירו אותנו. כמובן שאחותי מחייבת. היא תמיד כן!

הנופים מראש הגבעה מדהימים. אתה יכול לראות מעל 60 מיילים, ובמוצא ימים אתה יכול לראות הכי טוב למערב מידלנדס.

הטיול היה מיסוי רב, ולכן אנו עושים את דרכנו לישועה וסוכר. המילטונים מברודווי היא חנות מתוקה אמיתית של בית הספר הישן המלא בטוב הטוב ביותר שזכרתי בילדותי. אנחנו יכולים לבלות רק זמן קצר כאן – גברת R מתחילה להתפלל!

העיירה ברודווי כל כך יפה מדממת. הכל כל כך מוזר. מלון ברודווי הוא נקודה מרכזית לעיירה והמסעדה כאן זכתה לשבחים גדולים. אבל החלק הטוב ביותר במלון זה הוא סביב הגב. יש להם גםחנות דגים ושבבים המחוברת לאותו מטבח. תמורת רבע מהמחיר תוכלו לסעוד על כמה מהדגים והצ’יפס הטובים ביותר.

כמה יפה המכונית הזו? זה משתלב בצורה מושלמת עם האסתטיקה של Cotswolds.

אחותי מבקשת לרכוש לבנדר לגינה שלה … וזה פשוט קורה שיש חוות לבנדר בקרבת מקום! Cotswolds Lavender in Snowhill הוא מקום כל כך יפה. תמורת תשלום קטן תוכלו ללכת בין שדות הפרחים. זה מאוד מרגיע – כולנו נשן טוב הלילה!

זה מה שכולם עושים כשהם מגיעים לשורות לבנדר. נראה שכולם כורעים לעשות משהו די עגום, לא? הם לא, הם פשוט מצלמים. אני מקווה.

גברת רומנטיקה לא יכולה לעזור לעצמה וגם נמצאת שם למטה!

מעולם לא הייתי בחוות לבנדר לפני כן. אני יכול להבין עכשיו על מה המהומה. זה מאוד יפה. אנחנו פשוט נדהמים כמה זה עסוק. זה אולי לא נראה את זה, אבל יש כאן כל כך הרבה אנשים כיום.

אנו מוכנים למעשה לחזור לחברינו קלייר ולדייב מזרחה, אבל לאחותי יש לנו הפתעה אחרונה אחרונה. הגענו לאחוזת וודסטון באיילסברי לתה אחר הצהריים וטיול סביב השטח. זה מקום כל כך יפה.

לאחר שבחרנו את התה שלנו – יש כל כך מספר אפשרויות ותוכלו לקבל מספר רב ככל שתרצו – המנה הראשונה מגיעה. טארט אפונה ושרימפס, ביצה וכריך אצבעות סלמון מעושן, מחוון עוף הכתרה, ברוסצ’טה, רולדה ובצל מקורמל וגבינה!

ואז מגיעות צלחות הקינוח! בראוני של צ’וק כהה, מקרון ריבס, טארט מרנג לימון, תה סקוני ושמנת, טרטלט פירות ופאנה קוטה טעימה. אנחנו כל כך מלאים, אנחנו מעדים מבית האחוזה ופונים למכוניות שלנו.

זוהי חווית אוכל ברמה הבאה-אך וודא שאתה מזמין. זה מקום פופולרי לתה גבוה.

אחוזת וודדון היא בניין כה מרהיב. מלא היסטוריה וסיפורים – וגברת רומנטיקה מאוהבת לחלוטין בדלת הזו!

אנו מקווים שנהניתם מהדורת IG השבוע. השבוע הבא יהיה הפרק האחרון במסע שלנו, אז וודא שלא תחמיץ אותו!

לחיים

ג’ים וכריסטינה X

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *