חדש בניו יורק: הפעם

קייט ההרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

בכל פעם שאני הולך לניו יורק, אני מנסה לעשות כמה דברים שלא עשיתי בעבר, בין אם זה לבדוק שכונה חדשה, סוג חדש של אוכל או אטרקציה מרכזית של מטיילים.

המעדניות של כץ

כתבתי על כץ קצת בעבר-אבל אני רק צריך לחזור ולהדגיש שהפסטרמה הזו הייתה משנה חיים. מעולם לא היה לי דבר כזה.

רכשתי כריך פסטרמה והם מסרו לי צלחת של פסטרמה חתוכה טרייה. עדיין הייתי קצת סקפטי, ראיתי את כץ כ”המקום ההוא כשהארי פגש את סאלי “ולא בשום ערך קולינרי. ואז טעמתי את החלקים הראשונים שלי של כץ פסטרמה. אה. יש לו ערך, בסדר.

תסתכל על הכריך הזה. תראו כמה הלח הפסטרמי הזה. זה לא תואם את הלחם. לא נעשה שימוש בטיפת חרדל על הכריך הזה. ובאמת סיימתי את כל העניין.

שווה את זה? אה כן. זה לא זול, וכריך פסטרמה יחזיר לך 15.95 דולר, אבל אתה לא מתכוון למצוא עוד כריך כזה בזמן הקרוב. לאכול וליהנות.

בית המשפט

לא שמדובר באטרקציה מרכזית בעיר ניו יורק, אלא כחובב דרמות משפטיות ממכרות בניו יורק (כרגע שוב בנטפליקס ונכנס שוב לנזקים!), זה היה מקום שהיה טוב לראות בחיים האמיתיים.

תפסתי גם מסיבת חתונה לבושות במדרגות הקדמיות.

שווה את זה? אה. ללכת ליד, צלם תמונה וסיימת. תראה את זה בדרך לגשר ברוקלין.

גשר ברוקלין

אחד הסמלים העיקריים של העיר ניו יורק, גשר ברוקלין הוא ללא ספק הדרך הידועה ביותר לחצות ממנהטן לברוקלין או להפך.

הגשר היה יפה, והרבה כיף לצלם. אבל לא הייתי משוגע על החוויה עצמה. מסלול ההליכה הצר היה סתום בהליכים נעים באיטיות, והקשה על תמונות טובות. אנשים המשיכו לסטות בנתיבי האופניים ולצעוק על ידי האופנוענים. וזה היה ביום חשוך כשהוא טפטף לסירוגין – אני לא יכול לדמיין כמה זה משוגע ביום שטוף שמש.

שווה את זה? אני שמח שעשיתי את זה, וזו חוויה חופשית לחלוטין שכדאי לעשות, אבל אין לי שום רצון לעשות זאת שוב.

עוגת הגבינה של ג’וניור

עוגות גבינה מדהימות של ג’וניור וקינוחים בברוקלין היו אחד המקומות הידועים ביותר בניו יורק כדי להעביר את עוגת הגבינה שלך. אני, בהיותי עוגת גבינה, אני הולך לשם בראש סדר העדיפויות.

המסעדה הייתה חמה ומטופחת בלבבות ליום האם.

ניסיתי עוגת גבינה ועליו מוס שוקולד.

עוגת הגבינה הייתה טעימה להפליא, ואני אשמח שיהיה הרבה יותר מזה, אבל חשבתי שיחס מוס השוקולד/עוגת גבינה היה קצת שוקולד מדי ולא מספיק עוגות גבינה. בפעם הבאה, אבחר בעוגת גבינה רגילה.

שווה את זה? אה, כן. במחיר של 6.95 דולר לפרוסה, זהו ללא ספק שפיכה של ניו יורק ידידותית לתקציב. ואם אתה לא רוצה ללכת למקור בברוקלין, יש גם ג’וניור בכיכר טיימס וגרנד סנטרל.

הרוקאוויס

הנה חלק מניו יורק שמעולם לא חשבתי ללכת אליו – ובסופו של דבר זה היה אחת ההפתעות המשמעותיות ביותר. החברים שלי מאט וניקול מתגוררים כאן כמה חודשים והזמינו אותי לבוא לראות את השכונה שלהם ברוקאווי ביץ ‘.

ה- Rockaways הם חלק מבחינה טכנית מקווינס ומסיבה זו העיר ניו יורק, אבל זה לא נראה כמו זה – זה שקט ומגורים, בלי הרבה חנויות. החוף עצום. הכי טוב על ידי שדה התעופה של JFK ותוכלו להגיע לכאן ממנהטן תוך פחות משעה.

הרוקאוויס נפגעו גם הם קשה מאוד על ידי סופת העל סנדי, ולמרות שעברו שישה חודשים, תהליך הבנייה מחדש היה איטי להפליא. אתה רואה בתים שקועים ברחובות. חלקים מהטיילת מתפרקים. שירות הרכבת התחתית טרם שוחזר, מה שהקשה על החיים להרבה אנשים שנוסעים למנהטן מכאן.

אבל אם אני מכיר את רוחם של ניו יורקים, המקום הזה ייבנה מחדש, טוב מתמיד.

שווה את זה? בהחלט שווה את הטיול, רק וודא שאתה יודע להגיע לכאן בלי שהרכבת התחתית תעבור על פני חוף האוורד. ישנם אוטובוסים אקספרס ממנהטן. ואז חיכיתי עד יום שמש בו תוכלו להתענג על החוף עד תום.

האם אי פעם ביקרת באחד מהמקומות האלה בניו יורק?

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף ב- Faceboonull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *