Entertainment

10 הדברים הטובים ביותר לעשות בסקירוס, יוון [עם סיורים מוצעים]

האם אתה מתכנן לנסוע בקרוב לסקירוס, יוון? קרא את הרעיונות שלנו למטה על הדברים לעשות ב- Skyros עם סיורים מוצעים!

תמונה מאת ג’ים מקוס CC BY-ND 2.0
Skyros הוא אי יווני שהוא חלק מהארכיפלג של Sporades. זה ידוע לא רק בחופי הים שלה אלא גם בגלל מערות הים, הכפרים וקווי החוף המשוננים. בעיירה Skyros, באופן ספציפי, יש קסם מיוחד שמזמין את המבקרים לשוטט בסביבה. אם אתה מעוניין לדעת הרבה יותר על המקומות האחרים שבהם לבקר בסקירוס, פשוט המשך לקרוא את המדריך הקצר שלנו למטה.

מאמרים אחרים שתוכלו לקרוא:

10 הדברים הטובים ביותר לעשות בסמוס, יוון [עם סיורים מוצעים]

איך לבלות את 5 הימים שלך באי כרתים ביוון

10 הדברים הטובים ביותר לעשות במיקונוס, יוון [עם סיורים מוצעים]

10 הדברים הטובים ביותר לעשות בלפקדה, יוון [עם סיורים מוצעים]

Chania, Crete – גלה יוון Trip Trip: חמישה חושים, נשמה אחת

תוכן העניינים

רשימת הדברים הטובים ביותר לעשות בסקירוס, יוון

1. חוף מולוס
2. עיירת סקירוס
3. מנזר סנט ג’ורג ‘
4. חוף אגיוס פוקאס
5. המוזיאון ההיסטורי והפולקלור
6. אתר ארכיאולוגי Palamariou
7. כנסיית אגיוס ניקולאוס
8. המוזיאון הארכיאולוגי של סקירוס
9. חוף אספוז
10. קורס
11. מצא לינה בסקירוס, יוון
היכן לשהות ב- Skyros, GreeCebudget Hotel
מלון יוקרתי

איך ללכת ל- Skyros, יוון מלונדון

רשימת הדברים הטובים ביותר לעשות בסקירוס, יוון

1. חוף מולוס

חוף חולי גדול, המשתרע מתחת לחורה לעיגון בנמל הקטן. זה הגדול ביותר שתמצאו בסקירוס עם מטריות וברים. כאן תוכלו לבחור טיול נהדר ולהירגע. יש מגוון גדול של מטריות וכסאות כסאות, חטיפי חוף וטברנות, אך גם הרבה אזורי שיזוף חינם. אתה יכול להיכנס לעומק המים יחסית במהירות.

2. עיירת סקירוס

צילום מאת Archway Andres CC BY-ND 2.0
סלע גבעה תלול המפוזר עם בתים לבנים וסמטאות צרות הוא החורה הסיקלאדית לחלוטין של סקירוס. ההליכה יפה יום ולילה ויש לכם הרבה מה לעשות: מוזיאונים, טירה, נופים מלמעלה, בתי קפה, ברים ומסעדות. התנסו בפשטות האותנטית של הנוף, נהנו מהטיולים הרומנטיים בשקיעה, להשיג מוצרים מקומיים ולשבת באחת החנויות החריגות. טאון Skyros היא יפה, פשוטה, אלטרנטיבית ועשירה.

3. מנזר סנט ג’ורג ‘

מונח בנקודה הגבוהה ביותר של הסלע בו נבנה צ’ורה, אתה צריך לטפס ברחובות הצרים כדי להגיע למנזר סנט ג’ורג ‘. אבל בדרך זו תוכלו להתפעל מהארכיטקטורה הבסיסית המצוינת של חורה עם הבתים הקטנים הניצבים על הסלע, עם הנוף המדהים.

4. חוף אגיוס פוקאס

החוף רגוע, לא מעלה גלים גם כשיש רוח צפונית חזקה, הוא גם רדוד וחול עם מים קרים הטובים ביותר למשפחות עם ילדים קטנים.

5. המוזיאון ההיסטורי והפולקלור

ביקור במוזיאון הוא צורך לכל מבקר ב- Skyros. תצוגות מעניינות מאוד ויש לו סיפור שלם עם מגוון מדהים של תערוכות. ביקור כאן יכול ליצור מבט טוב על דרך החיים בסקירוס בתקופות קודמות.

6. אתר ארכיאולוגי Palamariou

הסדר מכריע מאוד. בסככה, סימנים מעמיקים ומובנים מאוד מתארים הכל, על המיקום, הטופוגרפיה וכיצד הוא השתנה במשך מאות שנים, השלבים ההיסטוריים, פעילותם של התושבים, הביצור, הממצאים (כולם בארכיאולוגיים מוזיאון) וחשיבותם.

7. כנסיית אגיוס ניקולאוס

כשמסתכלים על זה מקרוב תגלו שהנוף בכללותו הוא מאוד ציורי, מרשים ויווני. הסלע, הכנסייה, המחצבה העתיקה וטחנת הרוח יוצרים פינה נהדרת בשפכה של סקירוס. הכנסייה הקטנה והסתיחה מגולפת בסלע. פניםו קטן, פשוט וצר אך יפה מאוד.

8. המוזיאון הארכיאולוגי של סקירוס

בפאתי צ’ורה בקצה המצוק נמצא המוזיאון הארכיאולוגי של סקירוס, שם נאספו והוצגו כל הממצאים הארכיאולוגיים מהחפירות שנעשו באי והוצגו. בפינה אחת של המוזיאון מוצגים אלמנטים פולקלוריים, המורכבים מתלבושות, פריטי בית וייצוג של בית סקייריאן הסטנדרטי.

9. חוף אספוז

חוף קטן לא מאורגן עם דיונות חול ודיונות חול על היבשה. יש לו מים רדודים וברורים, המאפשרים שחייה, גם כאשר הרוח הצפונית נושבת.

10. קורס

Kores היא חנות, בבעלות אישה נהדרת, עם יצירות מיוחדות ובמחירים נוחים. כאן תוכלו למצוא תכשיטים, בגדים, תיקים, סנדלים וכו ‘. חנות המשלבת מסורת עם מודרניות.

11. מצא לינה בסקירוס, יוון

היכן להישאר בסקירוס, יוון

מלון זול

אולפני ג’וניור של סקירוס

אולפני ג’וניור המנוהלים על ידי המשפחה כוללים חצר פרוח עם מתקני מנגל. המשקיפה על החצר, אולפני הג’וניור המעוטרים בפשטות יש מטבחון עם מקרר ותורי בישול. כל יחידה מצוידת במיזוג אוויר, מאוורר, אnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *